Black Widow (2021)

Film jsem viděl předevčírem a musím říct že z něj mám smíšené pocity. Film byl fantastický co se týče postavy Florence Pugh (Yeleny), která předvedla fenomenální výkon a myslím si že předčila i Scarlett Johansson. Jenže nemůže byt všechno super. A v tomhle filmu rozhodně nebylo super několik věcí. Hlavní záporák Taskmaster byla absolutně nevyužitá, až místy směšná postava, která filmu nic nedala ba naopak ubrala. Další slabostí snímku byly souboje. Když je srovnám třeba s Black Panterem tak ve filmu skoro žádné nebyly. Hudba byla dostačující a celkový vzhled, vizáž, kamera a barvy taky. Takže pokud jste fanda Marvelu, Florenc Pugh nebo Scarlett Johansson tak vám film mohu doporučit.  Jenže pokud vám ani jedna věc nic neříká tak se filmu vyhněte. Poslední věc kterou musím do nebe vyzdvihnout je začátkové intro s písní Hallo, které ve mě pokaždé když jsem si ho pustil vyvolalo "úzkost", nechápu proč, ale k filmu mi to neuvěřitelně sedlo a hned ten začátek to udělalo o to vážnější. Hodnotím 6/10

Zajatci času (2017)

Co bych k tomu řekl. Méně známý sci-fi thriller z roku 2017 mě opravdu nadchl. Po celou dobu snímku sledujeme partu kamarádu která se vydá do jeskyně ve které se stane něco, co teda doopravdy nečekáte. Vím zní to jako klasický americký béčkový horror, ale pozor, tak to opravdu není. Režisér Mark Dennis který do filmu psal i scénář mě dokázal držet jako na trní po celou dobu filmu. Film je skvělý v tom že se na něj začnete dívat s tím že: haha super, banda blbců leze tam kam nemá, to tu bylo už stokrát. A na konci budete sedět s otevřenou pusou. Ale abych nebyl tak hodný tak musím říct že teda závěrečné titulky jsou teda fakt hnusné.