Blue (2018) (seriál)

Lolek. 95% Moje dcerka má epesní vkus koukám. Bude po tatínkovi.

Po životě (2019) (seriál)

To bylo dost vtipný a hodně smutný.

Beckham (2023) (seriál)

Povrchní sračička plná bulváru. Ale občas se dokázali dostat na kost k překvapivě hlubokému poselství.

Seminář (2023)

V rámci subžánru to byla pecka. Pro většinu lidí nudná blbost plná násilí. Vše to bylo dobře vystavěné, gradující a postavy měly život. Líbilo se mi to dost.

Meg 2: Příkop (2023)

Ke konci jsem usnul. Zdálo se mi, že tam je nějakej kraken a Stathem nabíjí žraloky na kůly....prostě ve snech se vám to vždycky tak divně splácá.

1899 (2022) (seriál)

Mohlo to být okej, ale když si uvědomím jak debilně to bylo obsazený a jak idiotsky tam byla vsunutá ta gay linka, děs. Dokoukal jsem to. Ale nesouhlasím s tím. Úplně vidím, jak tam přišel scénárista s relativně dobrou storkou a pracháči mu řekli, že pokud tam neobsadí dva lidi od každé rasy a pokud třeba někde třeba tady(ukazuje na 3.díl) nebude pořádná vzájemná hoňka dvou borců, tak to nemá smysl ani točit.Tak to upravili a todle je výsledek.

Pride (2014)

Horníci a gayové mají společný věci. Obě skupiny se pohybují v teplém prostředí. Navic obě skupiny zažili v minulosti pojeb od společnosti. Zažívají ho stále. Film je téměř 10 let starý, zaměřující se na události 30 let staré a přesto v roce 2023 vydal nejakej Oliver Anthony vydal song o tom, jak horník tvrdý chleba má. Sice někde v Kanadě, ale to je kousek. Skvěle obsazeno. Žádný sentimentální kydy. Silnej materiál.

Tlapková patrola ve velkofilmu (2023)

Samozřejmě potomstvo bylo nadšeno a nejradši by šlo hned znovu. U rodičovstva tomu bylo úplně naopak. Strašně ufňukanej film. Byla to velká předpremiéra a pro mně i premiéra, poprvé jsem totiž v kině usnul. Všechno co se tam stalo jsem už někde viděl a nemělo to ducha. Doufal jsem, že to posunou na další level, ale to se nekoná. Liberty city nebylo úplně marné, ale super tlapky zklamaly.

QB1: Beyond the Lights (2017) (seriál)

Nebavilo mě koukat na ten plastickej svět podkuřování a kýče. Kvalitu to asi nese, pár zajímavých věcí se člověk dozví, pro fanouška to klidně může být 10/10, ale mně to přišlo celkem dost otravný.

Nic ve zlým (2023)

Dobrá RomKom. Na jeden zátah.