Režie:
Jerry BelsonKamera:
Philip H. LathropHudba:
Barry De VorzonHrají:
Mark Blankfield, Bess Armstrong, Tim Thomerson, Krista Errickson, George Wendt, Glen Chin, Barret Oliver, Tony Cox, Lin Shaye, George Chakiris (více)Obsahy(1)
Výstřední varianta známého příběhu. Brilantní chirurg Daniel Jekyll se věnuje lékařskému výzkumu. Snaží se zlepšit lidské schopnosti a tak vytvoří bílý prášek, který ho při vdechnutí nosem dočasně změní na sexuálního maniaka, který si říká pan Hyde. (Hans.)
Hrají
Mark Blankfield
USA
Nejlepší filmy:
Jekyll a Hyde: Totální proměna (1982)
Bláznivý příběh Robina Hooda (1993)
Tajemná noc duchů (1985) (TV film)
Bess Armstrong
USA
Nejlepší filmy:
Čtyři roční období (1981)
Jekyll a Hyde: Totální proměna (1982)
Ideální milenka (1993)
Tim Thomerson
USA
Nejlepší filmy:
Honkytonk Man (1982)
Strach a hnus v Las Vegas (1998)
Svatba (1978)
Krista Errickson
USA
Nejlepší filmy:
Jekyll a Hyde: Totální proměna (1982)
Miláčkové (1980)
Vraždící obraz (1992)
George Wendt
USA
Nejlepší filmy:
Dangerous: The Short Films (1993) (video kompilace)
Kde je moje tělo? (2019)
Columbo (1971) (seriál)
Glen Chin
USA
Nejlepší filmy:
Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)
Takoví normální zabijáci (1994)
Bubeník (2007)
Barret Oliver
USA
Nejlepší filmy:
Nekonečný příběh (1984)
The Secret Garden (1987) (TV film)
Zámotek (1985)
Tony Cox
USA
Nejlepší filmy:
Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)
Bird (1988)
Beetlejuice (1988)
Lin Shaye
USA
Nejlepší filmy:
Je to i můj život (2009)
Zesil to! (1990)
Noční můra v Elm Street (1984)
George Chakiris
USA
Nejlepší filmy:
Song of Love (1947)
West Side Story (1961)
Country Girl (1954)
Cassandra Peterson
USA
Nejlepší filmy:
Roma (1972)
The Haunted World of El Superbeasto (2009)
Příběhy Cheeche a Chonga (1980)
Nancy Lenehan
USA
Nejlepší filmy:
Chyť mě, když to dokážeš (2002)
Pleasantville: Městečko zázraků (1998)
Adaptace (2002)
Corinne Bohrer
USA
Nejlepší filmy:
Big Eden (2000)
Jekyll a Hyde: Totální proměna (1982)
Říkají mi Bruce (1982)
Art LaFleur
USA
Nejlepší filmy:
Maverick (1994)
Kdo bude mít rád mé děti (1983) (TV film)
Plácek (1993)
Jesse D. Goins
Nejlepší filmy:
RoboCop (1987)
Úterky s Morriem (1999) (TV film)
Vysoká hra patriotů (1992)
Michael Ensign
USA
Nejlepší filmy:
Pink Floyd: The Wall (1982)
Titanic (1997)
Akta X: Biogeneze (1999) (video kompilace)
Peter Brocco
USA
Nejlepší filmy:
Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)
Motýlek (1973)
The Name of the Game (1968) (seriál)
John Dennis Johnston
USA
Nejlepší filmy:
Annie Hallová (1977)
Kořeny (1977) (seriál)
Růže (1979)
Sam Whipple
USA
Nejlepší filmy:
Skála (1996)
The Doors (1991)
Hraje skupina Spinal Tap (1984)
Michael McGuire
Nejlepší filmy:
Columbo (1971) (seriál)
Vichry války (1983) (seriál)
Bird (1988)