Spisovatelka Helen a herečka Madeline se dlouhá léta nenávidí. Madeline totiž přebrala Helen snoubence Ernesta. Teď všichni tři překročili padesátku a místo toho, aby jejich životy a kariéry nabíraly na obrátkách, padají strmě ke dnu. Z Ernesta, který byl kdysi špičkový plastický chirurg, se stal alkoholik a skončil jako maskér mrtvol. Helen přepadne osobní krize a má tendenci nesnesitelně přibírat na váze. Sedm let poté co se Ernest a Madeline vzali, skončí k nepoznání ztloustlá v blázinci, kde jí sice psycholožka dokáže pomoci, ovšem zcela jinak než čekala. Omylem totiž Helen přivede na myšlenku Madeline zavraždit. Také Madeline si uvědomuje, že doba, kdy se všichni muži kořili jejím půvabům a leželi jí u nohou, je dávno pryč. Ale všechno se dá změnit. Zvláště pokud jim do života vstoupí záhadná čarodějka Lisa disponující elixírem věčného mládí. (TV Nova)

tranquill

Paráda. Skvělá exhibice pro Goldie, Meryl a Bruce. Robert Zemeckis výborně upekl komedii s fantasy tématem a špetkou hororu. ()

chrispe

,,Odvezli ji do márnice." - ,,Do márnice?! Ta bude zuřit!!" Slušná komedie s excelentní Meryl (a to nejsem žádný její zarytý fanda). Počítali jsme, kolik bylo hlavním představitelkám a klobouk dolů. ;) ()

Torgal

Z detstva, kedy som tento film videl naposledy mi v pamäti utkvelo niekoľko trikových highlightov (vzájomná bitka tých dvoch semetrík a ich záverečná demontáž), ale aj tak ma zaskočilo, že okrem nich tu nič iné nestojí za zmienku. Nápad s elixírom večného života s vedľajšími účinkami mohol byť spracovaný stokrát zaujímavejším spôsobom. Tu ten build up trval tak dlho, že kým sa začalo niečo diať, tak film skončil. Ale keďže čiernych komédii nie je nikdy dosť, nebudem hodnotiť až tak prísne. 6-/10 ()

Kingjiri

V pozornosti mě dokázal celou dobu udržet hlavně skvělej vizuál a Zemeckisova jistá filmařina, jinak jsem se zase tak moc nebavil. Párkrát jsem se zasmál, ale ve scénáři jsem postrádal pořádný hlášky, gagy a víc černýho humoru. Výprava v podobě samejch interiérů mi přišla hodně strohá a biják tak na mě občas působil spíš jako divadelní hra. Moc nepotěšil ani přehrávající Bruce Willis, kterýmu role slabocha a posery fakt nesedí. Meryl Streep s Goldie Hawn byly naopak fajn dvojka a dobře zahrály nevypočitatelnou ženskou náturu, kdy se z nejlepších přítelkyň stanou úhlavní nepřátelé a naopak, stejně jako ženskou pomstychtivost, intrikářství nebo touhu po věčnym mládí. Zajímavejch témat bylo bezpochyby hodně, bohužel se je však nepodařilo na plátno dostat jako něco fakt zajímavýho a ta hodina a tři čtvrtě se občas trochu vlekla, protože sympatický tempo a víc zánavy přines biják až po "smrti" Madeline (někde za polovinou stopáže), tři jistý hvězdy. ()

Mianelia2050

Skvělý brutální černý humor. Gratuluji. Příběh naprosto skvělý. Výběr herců velmi výstižný a vizuální efekty se také dali spolknout. Převeliká škoda je jen ta, že je to tak krátké. Takovýto film by si zasloužil lepší propracování. To je to jediné, za co strhávám jednu hvězdičku. Jinak skvělá brutální komedie. ()

Vabr

Hezká podívaná! Černý humor pobavil, skoky v čase překvapily, herecké trio (Streep, Willis, Hawn) bylo famózní a příběh byl hezky ucelený i se vším tím šílenstvím okolo omlazování. Je to skvělá klasika, kterou nebudu spoilerovat nikomu, kdo ji ještě neviděl. Chci jen říct, že i přesto, že téma není kdovíjak originální, se filmu ujmul Zemeckis na výbornou a předal zábavu, jak má být - prostou a vtipnou. Rozhodně musím vyzdvihnout dovádění se schody a těly, kterého se tu člověk dočká až až. Vyhodnocení: Tahle komedie se musí líbit každému ()

Odpadlik

Na svou dobu celkem převratné triky. Meryl tyhle "sebeshazující" role jdou dobře. Výborně jí sekunduje i Goldie Hawnová a jim oběma Bruce Willis v nezvyklé roli brýlatého slabocha. ()

Trixi

Povedená komedie na téma "nesmrtelný život". Už jsem jí viděla několikrát a stále mě baví. Je totiž výborně napsaná. To je veliké plus. Další plus za herecké výkony - Goldie, Bruce, Isabella, ale hlavně Merryl Streep, protože vidět tuhle skvělou herečku v takové roli, to je prostě zážitek. Další plus dám za trikové efekty a čtvrté plus má u mně Robert Zemeckis, protože se mu tahle komedie prostě povedla. ()

haWranka

Kristepane, to byl zase jednou film! :) Obě hlavní hrdinky byly mrchy až to bolí, Bruce Willis hrál fakt dobře a ten dabing byl podle mě dost povedenej. Bavila jsem se, fakt. I když to byla taková hovadina:) ()

Votvirak

Na to,jaké hvězdy se ve filmu objevi je to dost slabé. Proste trhla americka komedie.Myslim,ze kdybych tenhle film nevidel tak jsem o nic neprisel. ()

Valkyria

Snad nejoriginálnější komedie, kterou jsem měla možnost vidět! :D Bavila jsem se od začátku do konce a jen mě zaráží, jak je možné, že jsem tento film neviděla dřív! :D Obsazení parádní, scénář poutavý. Zábava od začátku do konce... Taková Hororová komedie... Podle mého gusta! :) Je mi jasné, že díky veliké nevšednosti to sedne jen někomu, a právě to je na tom ještě krásnější. :) Unikátní! :))) ()

Colour

Po treťom videní s odstupom dvoch-troch rokov musím zdvihnúť hodnotenie. Netradičný originálny film rozprávajúci o peripetiách spojených s vypitím elixíru nesmrteľnosti je skutočne vtipný. Predstavitelia hlavných postáv sú výborní, scenár je dobrý, triky vynikajúce,vtipné a pútavé, myšlienky o nesmrteľnosti zaujali... Toto by mali povinne vidieť všetky "twilighťáčky", aby si uvedomili, že byť nesmrteľnými nie je až taká výhra :) 72% ()

10Domik10

Skvelá čierna komédia, na ktorej sa vždy pobavím a kedykoľvek si ju rád pozriem, už len kôli hereckému koncertu Meryl Streep a Goldie Hawn. Scéna pri bazéne a následne v dome je nezabudnuteľná a celkovo pri tomto filme nie je čas na nudu. 85% ()

Brinkley

Aktuální a vtipný filmový výsměch všem dnešním botoxovým ženštinám s příjemným hereckým obsazením. Pokud se dožiju čtyřicátin, rozhodně si tohoto Zemeckise pustím v rámci prevence. ()

kratina

Komedie černá jak svědomí hrobníka, co místo kopání hrobu šel s krumpáčem a lopatou hledat kořen ženšenu, a natolik plná lásky k (smrtelnému) životu, jako by celuloidový pásek filmu byl máčen po tisíc let v sirupu uvařeném z kořene mandragory. Tento poučný příběh, kromě vodotrysku slz smíchu při každém zhlédnutí, mě smířil s mou vlastní smrtelností víc, než všechna kázání našeho pana faráře, na která mě babička kdysi tajně tahala s sebou, dokud jí na to mí rodiče nepřišli a nezatrhli jí to. Děkuji! (Rodičům samozřejmě taky, ale hlavně panu Zemeckisovi). ()

mira.l

Obsazení kvalitní, pár vtipných hlášek, ale jinak je to teda pěkná blbost o věčném mládí se závěrečným pokusem o mravní ponaučení. Oscar za vizuální efekty už dneska působí trochu humorně... ()

rublik05

Výborně obsazená komedie, které kraluje mimořádně sympatická a vtipná Meryl Streep. Humoru mohlo být na můj vkus mnohem víc, i tak mě ale snímek hned několikrát příjemně pobavil. Vizuálně to nebyla žádná hrůza, trikově taktéž ne, tempo bych si ale představoval malinko svižnější. Je to sice v podstatě taková kravina, zhlédnutí však v žádném případě nelituji. 6/10. ()

Čertova švígrmutr

Čertova švígrmutr