Po návratu z mise na Mars není kapitán Patrick Ross tím, kým byl předtím. Infikován mimozemskou DNA, stává se pozvolna strašlivou bytostí s jediným cílem - rozmnožit se s lidskou ženou!!! Několik žen umírá hrůznou smrtí po porodu vetřelčího potomka a je jen jediná žena Eva - umírněnější klon vetřelce, kterou by mohla výzkumnice Laura Bakerová a najatý zabiják Press Lenox využít k dopadení Patricka a jeho zhoubného potomstva. Evin mateřský pud však vykoná své a čas neúprosně běží... (Warner Home Video CZ)

Hapretor

Už ne tak zábavné jako jednička (jak to u většiny trilogií bývá), ale zabaví a neunudí. Chybí častá kopulace a napínavější atmosféra. Do trojky už nejdu. (myslim jako třetí pokračování). Co tedy lze pochválit, je vzorný příklad sestupné tendence většiny trilogií. ()

Heroine

Druhý díl béčkového hororu, a já mu dám tři hvězdičky? Jo. Protože Mutant je pro mne prostě klasika, a tím že tu hlavní postavy stále jsou v podání Madsena a Helgenbergerové, musím dál alespoň ***. ()

GOREGASM

Docela sympaticky krvavé béčko s katastrofální herečkou Nataschou Henstridge (svlíkla se jen jednou), nechutným mutantím sexem, Michaelem Madsenem trousícím jednu "uber" hlášku za druhou a to je tak asi vše. Co v takové matlanině dělá James Cromwell a kdo poradil Madsenovi ať drží pistoli nakřivo jako Stevie Seagal, zůstává záhadou. 38% ()

Andronikos

Pri niekdajšom prvom sledovaní som to považoval za šokujúcejší a preto snáď dokonca i zábavnejší či "lepší" film, než je prvý Mutant. Po dnešnej repríze však musím konštatovať, že hoci som na to s relatívnym aspoň malým záujmom pozerať vydržal celý čas, nemohol som sa zbaviť dojmu, že ide (predovšetkým scenáristicky, ale aj herecky a výpravou) o nehoráznu, bezmála amatérsku "fušerinu", ktorá sa ku koncu ako mimikry snaží použiť zobrazenie species v celej ich kráse. Za to však snímka body odo mňa určite nezíska, jednu hviezdičku, ktorá ju zachráni pred "odpadom!", jej dám dajme tomu za strojene, ale do istej miery predsa len vtipného tučného generála: "Nehájte tady práva ufonů." :) ()

helloween93

Ve dvojce šla detektivní linka do ústraní na úkor nechutnostem. Silné obsazení prořídlo a za zmíňku stojí jen Madsen a Cromwell. Scénář nedotažený a konec na facku. O třídu horší než první Species. ()

Kadas97

Iná téma problematiky mutantov, rovnaká hlavná hrdinka, ale ovela slabšie celkové prevedenie. Madsen a Henstridgová zahrali len to čo bolo potrebné. Priemerný film s priemerným hodnotením 5 z 10. ()

Zet

Natasha je kočka, ale to je tak celé. Začátek byl solidní, ale pak to začalo být až zbytečně nechutné, takže sem se na to nakonec nedodíval. Tudíž mé hodnocení není na 100% objektivní, jen tak na 50. ()

Demonic189

Omnoho lepšie než nudná, ba až trápna jednotka. Úvod vo vesmíre je vynikajúci, taktiež všetky posteľné scény a trikovo super zvládnutý záver. Čo však opäť vedie je ultratotalbrutal sexy Natasha a sympatický Madsen. ()

Likan7

O 100% víc sexu a o 50% méně zábavy. Snaha přiživit se na hloupým béčku vyšla překvapivě ještě hůř než předchozí díl. Jediné plus je snad jen to, že to je o 15 minut kratší, takže se nebudete nudit moc dlouho. ()

Knor

Je to zhruba stejná zábava jako jednička a mě se dokonce tohle pokračování líbilo o něco víc. Je tu totiž víc gore, hnusu a nahotinek. Mě to na nenáročný sci-fi béčko stačí, bavil jsem se. ()

masekjc

Bohužel slabší pokračování, které si moc neláme hlavu s obsahem prvního dílu. Alespoň, že efekty byly stále na úrovni, erotiky bylo také dost a i pár herců z prvního dílu si střihlo pokračování. 5/10 ()

Daryl.Dixon

Pro mě to byl takový průměr, který nenadchne, ale ani nezklame, protože tolik očekávání jsem do toho stejně nedával. Navíc je tam jedna záhada: Kam se poděly kalhotky Natashy poté, co utekla z výzkumného zařízení, kde je ještě měla, za svým ufounským protějškem, kam dojela bez nich? Možná to časem vyřeší Mulder se Scullyovou, ale do té doby mi to nedá spát. ()

madsenka

Skutocne hroza bozia...Cely film zachranuje len nenahraditelne stvarnenie Prestona Lennoxa Michaelom Madsenom, pekne telo Natashi Henstridgeovej a par vtipnych vyrokov spominaneho Madsena.Napr."Tebe neucili,ze na velikosti nezalezi?" ()

veverysiak

Určite to chcelo byť prepracovanejšie ako Jednotka, a chlapom to ani nemôžeme uprieť, lenže osud pokračovaní je neúprosný, ďalšia nepríjemnosť - odstupom dekád sa pozeráme na tieto kúsky inou optikou, vtedy sme boli uchvátení, dnes je podstatná časť filmu minimálne na úškrn, takže 40%. ()