Nevýrazný mámin mazánek Bobby Boucher vyrostl na farmě a nikdy neměl žádné větší ambice, nikdy nechodil do školy, učila ho doma jeho úzkostlivá matka. Jeho jediný kontakt s okolním světem je práce vodonoše pro univerzitní fotbalový tým. Hráči si z něj neustále dělají legraci a trenér mu nedovolí se bránit. Bobby je záhy donucen najít si nové místo u nejhoršího univerzitního týmu v celé Louisianě. Místní trenér to nemá v hlavě úplně v pořádku, ale na talenty má nos. Odhalí v mírném nosiči vody skvělého fotbalového hráče. Bobby konečně uvolní svůj léta zadržovaný vztek a díky tomu se stane nejlepším blokařem týmu. A tak se bývalý vodonoš učí hrát fotbal a stane se studentem univerzity, ovšem jeho maminka se o tom nesmí nic dozvědět... (TV Nova)

DjMetal

He...tak toto sa mi pacilo...ze vodonoš a ten jeho ksycht.Uplne debila zahral. Sandler ma perfektne filmy, ale musite ho poznat. Je to typek. ()

Sundance.cz

Sandler, co by debil a maminčin megamazánek, který svoje péro smočil akorát ve vaně. Film se pohybuje po trapných scénách a společně s Jack & Jill řadím tento film k jednomu z nejslabších se Sandlerem. Nejvtipnější scéna je snad, kdy jeho holčina "vylepšila" traktor. To je ale málo. 30 % ()

Blutarg

Naprostá pí*ovina, ztráta času... jedna hvězda jen protože, to je o americkém fotbalu, ale jinak je to odpad... ()

Cortesz

Vůbec nevím co tímhle chtěli dokázat. Něco tak příšerně tupýho sem neviděl. Sandler mi nikdy nevadil, ale tímhle filmem se mi úplne zhnusil. ()

dalibor.durcak

Já pořád čekal, kdy mě to konečně začne bavit a příjdou ty vtipy. A ono pořád nic :( Jedna hvězda je za Fairuzu Balk a druhá za to, že jsem neusnul a taky trošku za Henryho Winklera :) ()

Marcus.das

Poprve co davam Sandlerovi tak male hodnoceni! Ale nebylo to nic vic, nez jenom misty az trapne zesmesnovani americkeho venkova a role utapleho mamincina mazanka Adamovi proste nesedela. Jedine, co film jeste aspon trochu zachranovalo, byly vazne luxusni hlasky. Doufam, ze tenhle film uz nebudu muset videt znova...podruhe by to byla uz jen des, hruza a utrpeni,a to vazne nejsem vyznavac sado-maso:-P ()

habertek

Tak určitě se na to koukat dalo! Nebýt Stillera tak nevím nevím, ale on každou komedii tak nějak oživí a tak to za shlédnutí stojí, ale jedno stačí:) 45% ()

andrew-a31

Průměrná komedie s Adamem Sandlerem, jelikož mám Sandlera rád, dávám 60% a to i přesto, že téma tohotu filmu už jsme mohli někde vidět. ()

Slam7

Možná dost lidí odradí začátek filmu, ale vim, že kdo vydrží, tak bude mile překvapen příjemnou komedií. Ale zase, co to vybrali za "krasavici" do role Vicky? Vim, že Bobby je takovej zabržděnej, ale i on by si zasloužil hezčí děvče:) ()

Simako

Vím jaký je Sandler, takže mě nemohlo nic překvapit!!! Přece jenom mě to trochu překvapilo, docela jsem se zasmál. Tak tedy překvapím i já, za čtyři!!! ()

TesterX

Sandler je vyborny komik, ale tenhle film je proste s*acka. Nicmene fotbalove sceny, kdy Sandler utoci na hrace jako na lidi, ktere ho v zivote necim nastvali, jsou k popukani. ()

ForzaJuve

Mě se to prostě líbí! A jak je to možný? Protože mám rád americký fotbal! A Vodonošovy sacky (sack je když sejmete quaterbacka, tedy rozehrávače, než staší rozehrát) jsou excelentní. Za ty by se nemusel stydět ani Jack "the assassin" Tatum, postrach soupeřů v dresu OAKLAND RAIDERS z konce 70. let. ()