Drsný špión zvaný Žralok se vrací do Francie splnit další tajné poslání a netuší, že jeho nastávající, také „státní zaměstnankyně“, právě hájí zájmy Francie vlastním tělem. Ve hře je supertajná zbraň, ale zároveň superblbec, jehož manželka, pracující na ambasádě, je nechtěným svědkem nezákonného obchodu. A o to jde, svůdná Isabella má Jeana-Jacquese na chvíli odklidit z cesty, aby tajné služby získaly informace přes jeho nic netušící manželku. Právě na něj narazí Žralok, před kterým jeho kolegové i nadřízení tají, že tenhle blb s dýmkou, patkou a kabelkou je tím úkolem, na kterém v utajení „pracuje“ jeho krásná snoubenka Isabella. Začíná excelentní honička plná omylů, nedorozumění a mužné síly Jeana Rena, věčně nedovtipného Christiana Claviera a komediálního talentu Valérie Lemercierové. (Česká televize)

NoIdentity

Jak je to jednoduché natočit skvělou komedii, stačí mít jen dva virtuózní herce, navzájem je proti sobě rozeštvat a zavřít do jednoho auta. Škoda té nové BX, té je mi fakt během filmu docela líto, jak jí postupně dávají na zadek, ale jinak musím říct, že mě tahle blbina naprosto uchvátila. Svébytný druh humoru nejspíš nesedne všem, nicméně těm, kterým ano, připraví skutečný zážitek. ()

mikhail

Neskutočne vtipná pravá francúzska komédia. Jean Reno v úlohe kapitána francúzskej špionáže, spolu s Isabelle Renauld (v rozpuku svojej krásy :o) )alias poručíkom Fournierovou (jeho snúbenkyňou) a Christian Clavier, ako neverný manžel, rozvíjajú herecký koncert. Jednoduchá zápletka vystužená kopou gagov a výborne vybratými vedlajšími postavami (ministri, šéfovia špionáže, prekladateľka). A práve z nich musím spomenúť ašpirantku Garciovú, ktorú skvele stvárnila Mireille Rufel. Zo začiatku nenápadná postava, ktorú som si dokonca filmu veľmi obľúbil. Pôvodne som dával 4*, ale táto komédia ani po x-tom zhliadnutí a po 20-tich rokoch nestráca nič zo svojho šarmu. Zvyšujem teda na 5* Hodnotenie: 90% ()

subic

Jean Reno ve skvělém českém dabingu Borise Rösnera. Poprvé se na plátně potkává Jean Reno (ten chytrý) a Christian Clavier (ten hňup). Jean Reno tu hraje poměrně výrazného prchlivého drsňáckého špióna zvaný Žralok a poměrně ostře tu provětrává Citroen BX. ()

ostravak30

Operace Corned Beef mě velmi překvapil, protože jsem ho donedávna vůbec neznal. Christian Clavier, Jean Reno a Valérie Lemercier se tak znovu potkali, ačkoli Návštěvníci byli natočeni až dva roky poté. Tam jim to dohromady také skvěle klapalo. A není divu. Režisér právě Návštěvníky dělal a podobné komediální zápletky později použil právě ve slavném filmu. Také tu se opět rozjíždí bláznivá komedie, která jen dokazuje, že Reno je multižánrový. Skvěle jsem se bavil. Mě přišla okouzlující i Mireille Rufel. Tvůrci si utahují z tajných služeb a různých druhů tajných operací. A někdy se podaří si zkrátka vytasit jako svůj hlavní trumf tupce. A když se k tomu sype, co se může sypat... ()

rafix

Bezvadná komedie plná energie a geniálního humoru dua Reno - Clavier. To se něco povedlo těm Francouzum. ()

mr.bredok

Příliš rychlé. Scénář zmatený, celý film jsem se snažil pochopit oč jde, ale pak jsem pochopil, že vlastně nešlo o to pochopit oč jde, protože nešlo o nic. ()

route60

Jean Reno a Christian Clavier si ten film ukradly čistě pro sebe neuvěřitelná ztřeštěnost a černý humor u kterého se královsky bavím, Jean-Marie Poiré to zvládl na jedničku a toho ještě čekali Návštěvníci. ()

nemer

Přestože stará přes 20 let, stále skvělá komedie s vynikajícími herci i hudbou E. Leviho. Asi budu výjimka, ale Rena mám radši v komediích než v akčních filmech :) ()

spookee odpad!

Asi ještě žádné DVD jsem nevyhodila do koše s takovou chutí a zadostiučiněním jako Corned Beef. Nevím, co mě na tom filmu sralo víc, jestli otřesná kamera, trapná hudba nebo režie, bezduché dialogy, nevkus... Toto snad nemůže uspokojit ani bezelstného diváka. Naštěstí to pro mě nebyla zas až taková ztráta času, protože jsem při tom stihla udělat nějaké ty domácí práce. Tímto ruším své celoživotní zasnoubení s Žánem. ()

vladi87

Vynikajúce herecké výkony, množstvo humoru a rýchly dej - taká je jedna z najlepších francúzskych komédií 90. rokov. "Už celé hodiny nepočujem nič iné ako Sejmu te..Drž hubu.." -"Drž hubu!" ()

M0rSalis

Tohle je bláznivá komedie v pravém slova smyslu, jedno se frantíkům musí nechat, mají úžasné a osobité komedie. Jean Reno a Christian Clavier už prostě tak nějak k sobě patří a jde jim to dobře, když připočteme krásnou Isabelle Renauld a svéráznou Valérii Lemencier, tak jde vskutku o hvězdné obsazení. Tuto komedii můžu vidět třeba tisíckrát ale část kdy Reno v amoku jede s Clavierem v autě je stále neuvěřitelně vtipná. ()

david666

Pkračování tradice výborných francouzkých komedií. Není se čemu divit, když tady máme spolu Rena a Claviera. K tomu bonus v podobě kočky Isabelle Renauld - a není co řešit. ()

LilySnape

Výborná komedie ! Tohle duo ( Reno, Clavier ) můžu jak v Návštěvnících, tak v tomhle úžasném filmu. Už jsem se od srdce tak dlouho nezasmála , jako když se Žralok dozvěděl o tom,že jeho přítekyně je onou špiónkou, která za informace i své tělo prodá... Přesně na sobotní odpoledne jak dělané ! Nečekejte od toho zázrak typu Louise de Funése , ale Jean Reno dokáže pobavit, nejen nahnat hrůzu... jsem ráda, že jsem tento film ohodnotila již dříve čtyřmi hvězdičkami a za nimi si pořád stojím. ()

Desmi

I když znám zábavnější francouzský komedie, tak tuhle nemohu nějak extra zatracovat. Jean Reno je skvělej herec a jeho drahá filmová polovička je zase docela hezká, takže to není špatná podívaná. Jen toho vtipu tam není tolik, kolik bych si představoval.. Ale na zvednutí nálady Operace Corned Beef docela stačí.. =) ()

zigy

Tohle nemůže zachránit ani poctivý barrandovský dabing z počátku 90. let (mimochodem neobvyklé obsazení: drsňák Soukup jako sušinka Clavier). Film má vlastně všechny atributy, aby se mi líbil - dobří herci, zajímavá zápletka, bláznivé, akční, ale........ Filmu chybí humor, vtipy jsou zcela nefunkční! ()