Rathalos

Tazko to hodnotit,aj sa mi to pacilo,aj nie,myslim,ze ak by to bolo natacane normalnym sposobom,bolo by to velmi zaujimave,no tymto amaterskym sposobom to ubera na kvalite filmu a tym padom aj na celkovom hodnoteni,ale davam tri hviezdicky,lebo urcite momenty boli fakt dobre...:-) ()

Čaroděj.Ponny

"I'm gonna close my eyes so he doesnt scare me." První třetina byla fajn. Levné cgi se dalo přejít a náměty měly něco do sebe. Úplný začátek filmu vypadal velice slibně, ale postupně se film mění v čiré utrpení. Působí to, jako kdyby kluci vymysleli příběh první "kazety", ale pak chtěli udělat celovečerák, tak si vzali kurz dělání random glitchů v movie makeru. Většina filmu není ani děsivá, ani zábavná. ()

domirovec

V/H/S je antologie found footage povídek, které v každém člověku vyvolají dočista jiné pocity. Ano, nejlepší to nebylo, protože bych si přál, aby nezabíjely jenom nadpřirozené síly a různí duchové, ale taky normální vrazi. No což, ale špatná podívaná to úplně nebyla, tedy až na tu rostřepanou kameru a typické kazetové výpadky obrazu, které by mohly klidně někomu po pár minutách sledování způsobit epileptický záchvat.. 3/5 ()

gazogazo

kombo!! na poměry found footage neobvykle originální... reakce typu, "mě tyhle found footage nebaví.." jsou mimo, jelikož tento styl se odlišuje toliko, že by se porovnávání s "obyčejně natočenými" nemělo dostavovat ()

miawallacova

Velmi nudné intro, ale jinak dobrý nápad a hlavně druhá episodka mě vzala u srdce. nějak zvlášť neurazí a ani nenadchne... Bála jsem se, smála jsem se a občas jsem byla i překvapena 70% ()

katmandzoo

ešte stále rozdýchavam..takto som sa pri horrore nebál už strašne dlho..zaujímavý nápad natočiť jeden film, ktorý pozostáva z viacerých hrôzostrašných príbehov natočených na videokazetách..partia mladých ľudí šla do inkriminovaného domu ukradnúť pár videokaziet a za to im malo byť slušne zaplatené, avšak ani len netušili, čo tam uvidia a zažijú..neodporúčam pre slabé žalúdky a už vôbec neodporúčam niekomu pozerať to sám a ešte aj večer..ja som tú chybu urobil a teraz to ľutujem..na druhej strane to však svedčí o jednom, a to, že to bolo kvalitne natočené a splnilo to teda svoju úlohu, ktorou bolo v maximálnej možnej vydesiť diváka..u mňa to padlo na úrodnú pôdu.. ()

AngelG

špatné to rozhodně není.. rozhodně je to originální, jak projekt jako takový, tak i některé příběhy.. a ano, jsou zde dobré, strašidelné příběhy - lekavé momenty, ale samozřejmě i slabší.. ale jako celek to je obstojné.. pořád se raději podívám na tohle, než na Paranormal Activity díl 174.. ()

dainio

Určeno pro všechny nadšence, jenž si uchovávají sbírky videokazet v bednách, ve sklepích a ve skříních. Jsem hrdě jedním z nich. Mé srdce plesá, když se objeví něco takového. Alespoň nějaký důkaz, že staré - dobré VHSky ještě nejsou za svým zenitem. Nu, pojďme ale k této found-footage antologii. Pěkně popořádku. Jako úplně první vidíme nahrávku, kde můžem sledovat partu výtržníků, jak obtěžuje jistou ženu a odhalí její poprsí, pro nějaký materiál na natáčení. Hnedle můžeme shlédnout, jak ta samá parta demoluje jeden barák. Na objednávku jistého člověka pak partička lupičů, má ukrást jistou kompromitující kazetu. A během toho hledání si pouštějí jednotlivé kazety. AMATEUR NIGHT - hned ze začátku, jedna z nejlepších povídek. Už z na první pohled zvláštní dívky se vyklube upírka. Místo sex párty se to zvrtne v gore. Vynikající autentičnost a také velmi prudká a nečekaná gradace (5*). SECOND HONEYMOON - průměrný výlet jednoho páru. Ten chlápek mi vyloženě nesednul. Herectví na míle daleko. Aspoň, že dobrá pointa (3*). TUESDAY THE 17TH - mám rád horory, jenž se odehrávají v lesích. V tomhle příběhu jsem ale cítíl i jistou krkolomnost a taky bezmyšlenkovitost. Parafráze na Jasona je evidentní (3*). THE SICK THING THAT HAPPENED TO EMILY WHEN SHE WAS YOUNGER - ambiciózní dílko. Formu video-webhovoru ve smyslu duchařiny, jsem ještě nikdy neviděl. Podařené, napínavé, lekavé. Nadmíru skvostné vyvrbení (4*). 10/31/98 - závěr antologie stejně vydařený jako úvod. Prázdný dům na Halloweena. Podivné zvuky. Děsivý obřad. Neskutečné triky, jenž kulminovaly při úprku z domu (5*). ()

dandislav1991

Třesající se kamera jak feťák při absťáku, záměr byl jasný, některé videjka hodně povedené,ale celkově mi trošku chyběla nějaká pointa ... ()

Kadas97

Film je zložený z niekoľkých krátkych príbehov nájdených na VHSkách. Príbehy sú do jedného všetky svojim spôsobom desivé. Najlepší bol podľa mňa posledný. V prípade tohto filmu mi vôbec nevadila roztrasená kamera. Celkom obstojné efekty nemôžeme tomuto filmu odoprieť. Výborne som sa zabavil a chvíľami som ani nedýchal. 8 z 10 ()

emdvojka

No keby nebolo toho posledného príbehu, povedal by som si, že to nestalo ani za reč. Ale ten ma dostal... ostal som prikovaný a preto za *** ()

sarkareifova

Vůbec netušim co k tomu říct. Snad jen na poslední příběh, to byly totální kraviny. Příběh s duchama, kozatou holkou, klukovy s velice chlupatým hrudníkem byl to nejhorší z celého filmu. Dostalo mě jak říkala: "Budu mít zavřený oči. Duchové mě totiž děsí." A koho ne? :D Přišlo mi to takové nijaké. Ani dobré ani špatné. Prostě něco mezi. ()

Ondr@932

Celkem solidní fičák ! Několik příběhu s nadpřirozenem se mi celkem líbilo. Některé byly slabší, ale některé byly dost vypjaté a drsné. 80% PS: Jsem zvědavý na další díly ... :-) ()

Mayers

Nadějná skvadra hororových filmařů nám servíruje 5 strašidelných příběhů (+1 zbytečnou hlavní dějovou linku), v předlouhých dvou hodinách. Nedá se tomu upřít pár dobrých scén a velmi kvalitní gore. Na druhou stranu, kamera zbytečně, nevysvětlitelně poskakuje a všemožně chrčí - především při nejlepších záběrech. Chvílemi je to taky zbytečně natahované, klidně mohli přidat jeden příběh na úkor vystříhání těch dlouhých, nudných pasáží. K postavám si stejně nedokážete vytvořit bližší vztah. Nejvíc se mi líbila první kazeta (až na ten WTF závěr). Od teď sex JEDINĚ s ochranou! Druhá povídka NUDA!! Až na jednu scénu a pointu (co tam bylo vlastně nadpřirozené?). Třetí je šílená, brutální jízda (podivné ale zajímavé ). Digivrahoun. Čtyřka super ale moc málo informací (chci taky vídat kozy na webce :-/// ). Zatím jasných 50%. Bohudík, ta poslední nahrávka byla super, jen prvních 5 minut z ní mohli vypustit. Chlapci posunuli párty na úplně novou úroveň. Sečteno a podtrženo - slaboučká čtyřka. ()

Vabr

Jednou jsem projížděl tag found footage a našel jsem tento film. Nechtěl jsem si ho rozkliknout, kvůli tomu názvu a tak jsem se další den podíval o čem to je, protože se mi líbily jenom 2 found footage filmy a to je málo. Trailer mě opravdu zaujal a byl jsem celkem posranej strachy. Není se čemu divit, když byla asi 1 hodina ráno a já jsem byl jedinej v domě vzbuděnej. Podle mě 2. nejlepší found footage film, kterej jsem kdy viděl. První je Blair Witch: 20 let poté. Ještě se tedy potom kouknu na V/H/S/2 a V/H/S: Viral, ale i na Night light , The Den a Living among us. Podle mě to je nejlepší díl z téhle série 3 dílů. Šlo to od nejméně po ty nejvíce děsivé příběhy. I když jsem u toho prvního byl taky dost posranej. Omáčka filmu byla dobrá. Ničím zvláštní, ale líbila se mi a byla jednoduchá. AMATEUR NIGHT - 4.místo. Vadilo mi, že se to celkem dost třepalo. Bylo to točené brýlemi, takže chápu. Ze začátku jsem si myslel, že to bude nudný, ale poté se to prostě zvrtlo a bál jsem se hlavně tý ženský. Fuj! Ta byla strašně děsivá. SECOND HONEYMOON - 5.místo. Neříkám, že byl špatnej, ale prostě vyšel na poslední místo. Líbilo se mi, že to vypadalo skutečně a postavy se i tak chovali, ale snímek nebyl děsivej. Konec celkem překvapí, ale ne tak moc, že byste museli úplně říkat:,,TO NÉÉÉ!! PROČ?!PROBOHA!!'' TUESDAY THE 17TH - 2.místo. Já moc filmy, který jsou vyzabíjačka nemusím,ale tenhle byl originální a byl krátký. Štvalo mě,že mi moc na postavách nezáleželo, jen trochu na dvou postavách. Možná kdyby to byl film a byl found footage, tak by se mi to asi líbilo. SICK THING THAT HAPPENED TO EMILY WHEN SHE WAS YOUNGER - 1.místo. Sice název mi nic k tomu neříkal, ale fakt skvělý. Zase pojato jinak, v tomto případě jako Skype nebo něco jinýho, co tam bylo. Líbil se mi herecký výkon mladé slečny. Fakt jsem u lekaček byl nejvíc posranej. Jen ten konec mi fakt nedává smysl. Co to jako z ní vyndal? Jestli někdo víte, tak mi napište. 10/31/98 - 3.místo. O fous je to horší než vrah. Parta kluků si spletla dům a nikdo v něm není. Po dlohém prohledávání domu najdou půdu a objeví nečekané. Celkem jsem byl taky vyděšenej z té prázdnoty domu. Párkrát jsem se i dost lekl. Konec je trochu nečekanej. V/H/S byl ten nejděsivější film, kterej jsem zatím viděl za tento rok a i celkově. VYHODNOCENÍ: DO ZAVŘENÝ HUBY MOUCHY NELÍTAJÍ ()

LabySo69

Já se tak těšil.. Dokonce, na poprvý jsem shlídnul první dva příběhy, ale pak jsem film raději vypl, protože mi k němu chyběly titulky a z odposlechu jsem nepochytil úplně všechno a řekl si, že na ty titulky počkám a film si užiju úplně. Z první storky jsem byl nadšenej, fakt to na mě zapůsobilo dost dobře, až jsem si málem kákl. Druhá byla sice slabší (hlavně to rozuzlení bylo k ničemu), ale atmosféricky pořád solidní náser. Ale pak přišlo velký zklamání, protože třetí příběh byl naprosto otřesnej a čtvrtej mě teda taky nijak zvlášť nebavil. Jednoznačně nejlepší je poslední, a to jak příběhově, tak i režijně. Co se týče hlavní dějový linie, tak ta byla bohužel taky průměrná. Rozhodně budu do budoucna hodně přemejšlet o shlídnutí dalšího found footage filmu, protože každej další takovej film mě utvrzuje v tom, že je to hodně bídnej (pod)žánr. Amateur Night - 8/10, Second Honeymoon 6/10, Tuesday the 17th 1/10, The Sick Thing That Happened to Emily When She Was Younger 3/10, 10/31/98 - 9/10 ()

Polnoch

Jednotlivé videokazety sú zaujímavé a z každej jednej by sa dal natočiť dobrý film. Ale V/H/S ako celok nedáva zmysel. ()

Alexandre

Pro mě naprostý průměr. Některé příběhy mi naháněly pěkný strach - zejména teda první a poslední, to ostatní mě zas až tak neděsilo, spíše místy nudilo. Celkově to má dobrou atmosféru, je to působivé, a věřím, že být to jeden z mých prvních hororů, tak pár dní po zhlédnutí asi neusnu. Oceňuju nápad a zpracování, avšak si myslím, že šlo z toho vytěžit trochu víc. Nicméně i takto hodnotím horor V/H/S jako dobrý a jsem zvědavý, s čím přijde pokračování, ()

Pavel82

Jako celek velmi špatně hodnotitelné. Některý kousky jsou hodně vypečený, jiný průměrný až podprůměrný. Velkou roli při sledování V/H/S hraje jedna z přirozených lidských vlastností... Zvědavost. A co se stane v tom dalším? Dostatečná variabilita jednotlivých příběhů a jejich délka by neměla způsobit divákovi nějaké větší utrpení...Pokud je ovšem připraven, že uvidí found footage...Pokud na to připraven není, tak by neměl tuhle VHSku strkat do videa. Na závěr musím vyzdvihnout fakt, že i když je kvalita příběhů kolísavá, tak každý z nich ve mně dokázal vyvolat nějaké pocity...A to oceňuji. ()

Ryšty

Některé příběhy lepší, některé horší, ale většina mě dokázala něčím překvapit. Rozklepaná kamera mi zase tak nevadila a dala se přežít. Uvidíme co přineco pokračování. ()

West natočí western pro Blumhouse

West natočí western pro Blumhouse