Izolace

• Velká Británie Severance (více)

Pracovat od 9 do 5 je skutečně horor, ale teambuilding může být ještě daleko horší. Firemní výlet do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je skupina objevena bláznivými zabijáky, kteří touží po smrti celého teamu. (oficiální text distributora)

CradleSKS

Skupina zcela odlisnych spolupracovniku vyrazi na Team Building do lesni chaty, kterou jim zaridiljejich sef. Zapletka zacina, kdyz ridic autobusu s nimi odmita jet dal, at jdou uz pesky. A tak skupina vyrazi a prichazi k baraku, ktery ale vubec nevypada jako ta chata, kterou jim sef popisoval, presto se rozhodnou zustat. Bohuzel si je bere na musku banda hrdlorezu, ktera nema rada vubec firmu pro kterou delaji. Zacina boj o holy zivot...Film by byl asi jako kazdy druhy, klasicke klise jak turisti nekam prijedou a nekdo z neznamych pricin po nich jde a chce je zabit, kdyby nebyl plny velmi komickych situaci, ktere vynikaji predevsim v podani skveleho Danny Dyera. ()

embee

Horory moc nemusím, tak jsem si film pouštěla se smíšenými pocity, ale vyklubala se z něho spíše komedie. Věčně něčím sjetý Danny Dyer, "Velký šéf" Tim McInnery, vtipálek a skvělý vypravěč o ústavu pro chorobomyslné Harris Tobyho Stephense, jehož hlava nás ještě nakonec poctí svým úsměvem. A pak už jen boj o život s pomocí dvou srbských "společnic". Film mne spíše pobavil než postrašil, ale rozhodně nenudil. ()

saaaky

Chm, co na to říci. Izolace je opravdu vyloženě komediální horor, nad jehož obsahem se " neznalý " může místy zaleknout, po většinu času se ale stejně jako všichni ostatní bude spíše smát tomu množství klišé, vyumělkovaných a vyusmívaných scén, či naopak zbytečně přehnaných " hororových " scén. Černým humorem se zde ale opravdu nešetří a filmu to tak dává docela slušný náboj. 60% s hodně přivřenýma očima, úplná nuda to není :) ()

roboroz

Začiatok nebol príliš zaujímavý. Potom sa to trochu rozbehlo. Najhoršie bolo, že všetko sa dalo do predu predpokladať. Vraždiaca skupinka zrejme nechodila do krúžku šikovných rúk - keď sa dali tak ľahko premôcť. Zopár žartovných replík nebolo na zahodenie. Nič moc som od tohto filmu neočakával a ani nič moc som od neho nedostal, no nebolo to až také zlé. Dĺžka bola tak akurát. Možno som mohol dať aj tri hviezdy... ()

schindler

Trochu mám pocit, že se tvůrci nedohodli na tom zda chtějí natočit krvák nebo komediii. Po několika vtipných scénách(typický anglický humor) náhle jako bych přepnul na jiný film. Humor zmizí a ve drsných scénách se přitvrdí. Jako vzor bych uvedl soumrak mrtvých a na ten to nemá ani náhodou, takže za tři. ()

judy

Lekací film na jedno použití. Když je tam černý humor, tak budiž, ve chvílích, kdy se vytratí, je to jen další béčkový film o přežití skupiny na odlehlém místě v lesích, ze kterých přichází nebezpečí. Co dodat? Nemůžu uvěřit, že v tomhle hrál Toby Stephens ve stejném roce jako v Janě Eyrové. To musel ztratit hlavu :-). ()

Richie4422

Mám rád hororové komédie z UK a čo môže byť zaujímavejšie ako pekný "biznis" trip do luxusného penziónu hlboko v lese? Turistický feeling, milí ľudia, príjemní spolurelaxujúci a žiadne nebezpečenstvo. ()

AmunRa

Parta britských obchodníků se zbraněmi narazí na teambuildingu v Maďarských lesích na bandu zabijáků ze sovětské éry. Jako téma je to praštěné dost i na britskou komedii, ale ona to není komedie, nýbrž vyvražďovačka. Pochopitelně vyvražďovačka s britským suchým homorem, který v tomto kontextu působí opravdu divně, zvášť, když protovníci nejen nejsou britové, ale ani neumí anglicky, takže na vtípky si musí vystačit oběti. Režisér konstruktivně používá klasická žánrová klišé a udržuje atmosféru, ale polobritský hybrid přece jen není to pravé. I jindy výborný Tim McInnerny nějak neví, co si s nezvyklou rolí počít. ()

soukyd33

Na komedii zapomeňte. Je to spíše drama, akce, a horor. Už to jak to začíná, je jasné info k tomu, že to bude dost ubohé. Poznámka: Některé scény jsou tak tmavé, že není skoro nic vidět. 👎 Poznámka: Vtipné byli akorát scény, při kterých někteří zemřeli. 🤔 Poznámka: Nejvíce mě asi pobavili ty dvě holky na konci. Mají tam vlastní příběh. 😄 Nedoporučuji. Hvězdiček 1 ()

arianne

Tak neviem,neviem...tento film na mna posobil velmi roztriestene.Vtipne to obcas bolo,krv tam tiez tiekla,ale ani jedno nebolo dotiahnute do zdarnejsieho konca...aj ked ta vtipne pasaze boli asi lepsie (najviac sa mi pacilo to s tym medvedom,ako si kludne presiel cez cesticku:) ). ()

Anakikin

Docela hodně dobré pojetí hororu typu Pátek 13. nebo Tajemství loňského léta ve stylu parodie jako je třeba Scary movie. Pro někoho možná hůře stravitelný mix, ale já jsem se velmi dobře bavil. A i díky bezvadnému střihu dávám 80 %. ()

Hugboy

Výborné, skvělé, černo-humorné, akční i brutální. Velmi povedený horůrek s úžasnými hláškami, kterých není nemálo a přitom nejsou trapné. Až překvapivě dobré herecké výkony, o scénáři nemluvě. Postavy dokonale stvárněné, že si je zamilujete a bude Vás mrzet, že umírají. Výborně mě tenhle film pobavil. A začátko-konec je vtipně vyřešen. Pátá hvězdička není, kvůli pár drobnostem, které se dají v tomhle žánru omluvit (:-)) ()

insky

Ďalšie vykreslenie krajiny a východnej Európy, Maďarsko, resp. niekde medzi Maďarskom a Rumunskom :) Ale v zásade celkom príjemné pobavenie so svetlými momentami, niečo na spôsob filmu Paintball. Avšak v tomto filme je to odľahčené suchým alebo drsným? britským humorom. ()

JARDAHONDA

Pracovat každý den od 9 do 17 je skutečný horor, ale "teambuilding" kdesi v kopcích neznámé země může být hororem ještě daleko brutálnějším. Tenhle firemní výlet sedmi zaměstnanců firmy prodávající zbraně po celém světě do hor východní Evropy se stává adrenalinovým, když je celá skupina managerů objevena bláznivými zabijáky. Vyřizuje si tu někdo staré účty nebo jen někdo touží vidět půvabné a vyvinuté blondýnky bez hlav? Zaženou plamenomety a střelba z kulometů nebohé účastníky do pasti? Jen ten chytřejší vyhrává. . . Tak bych v jedné větě definoval tento v celku povedený masakr. ()

baronGrga

Severance připomíná krvelačného tyranosaura dlícího ve velikonočním vejci. Zpočátku je to jen veselé vejce, které se sem tam zlověstně pohne. Čím hlouběji ovšem postupuje Palisade team do maďarských hvozdů, tím víc sebou vejce mele a s rostoucím počtem puklin na skořápce roste i napětí a strach z toho, co nastane, přičemž dochází i na čím dál větší paradoxy, jak se tu v jeden okamžik mísí dva naprosto rozdílné žánry. Zhruba půl hodiny před koncem pak kraslice puká a vyloupne se bestie, která během posledních minut zbytky veselé skořepiny bez velké pompy zežere a film se z docela příjemně odlehčeného, avšak poctivě fungujícího hororu stane čirou, ničím výjimečnou brutalitou. Tenhle přerod asi potěší explo-fandy, já zas tyhle nadměrné surovosti nevyhledávám a ty čtyři hvězdy dávám s maličko černějším svědomím, že za ten tuctový konec by to chtělo jednu strhnout. 75% ()