Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všechny plakáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

ivan_drago

Tak ať to kurva natočej, mě už dob Wolfensteina tahle hitlerovsko - nacistická mytologie zajímá... velice slušná upoutávka... A ten Cage na závěr .... Prdel... ()

Beky

Absolutně šílená kravina, kdybych to natočil já s bráchou, všichni by se mi vysmáli!! Podle mě se to musí hodnotit jako celek projektu Grindhouse, protože takhle zvlášť to nemá žádnou atmosféru, je to jako by se mi Boll vysral do talíře!! Hodnotim objektivně, jinak odpad, s něčím líbivým to nemá vůbec nic společnýho!! Jednou větou: Jak se lidově říká, mezi genilitou a šílenstvím je tenká hranice, že jo Robe? ()

gjjm

Zombieho styl se mi moc nelíbí a tento fiktivní trailer na erotické béčko s tématikou nahých vlkodlačic v SS mě nějak zvlášť nezaujal a navíc mám pocit, že to je jedno z nejprovařenějších témat. Promiň, Robe. ()

PetrPan2

Asi nejlepší trailer v Grindhousu... dal bych nevím co za to kdyby to skutečně natočily, jednak proto, že mám doma sbírku podobných béčkových nesmyslů (Illsa, Love camp 7 a pod.) a jednak proto, že filmy od Roba Zombieho bývají slušný nářez. ()

Compadre

Rob Zombie udělal dobře, že začal fušovat i do filmu. Jeho trailer je podle mě ze všech těch fiktivních grindhousových jasně nejlepší...Nápad s vlkodlačíma ženskýma z jakési nacistické laboratoře je zajímavý a myslím, že by docela dobře uspěl i jako normálně dlouhý horor. Jen tak dál, Zombie! ()

dANo

Jeden z trailerov vo filme Grindhouse... V tomto prípade chválim originálny nápad s použitím 2. svetovej vojny, žien a genetických pokusov, obávam sa však, že aj v tomto prípade celovečerný film by som asi tak pozitívne nehodnotil. ()

VanTom

Když název mluví za vše, pouhá věrná napodobenina amatérského, pokleslého materiálu nestačí. Koutky cukly jen při výstupu Nicolase Cagea (parafrázujícího sebe sama). ()

ghatos

Nic, co by stálo za řeč. Jedině Cage si zahrál sám sebe, kde vyjádřil svůj reálný duševní stav. 43%. ()