Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všechny plakáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

Olík

Kdyby šlo o další realizaci fiktivních trailerů projektu Grindhouse, fandil bych v první řadě Zombieho nedepilované WEREWOLF WOMEN. SS desing, do latexu oděné nacistky, Udo Kier se zdviženou pravicí, samopalem se ohánějící vlkodlačice and Nicolas Cage as Fun Manchu…………….to vše vedené výstřední rukou Roba Zombieho - zatím si necháme zdát . ()

Heroine

Toto je trošku trapné. Roba Zombieho nemám ráda, vůbec. Někdy má vtipný hororový nápad, ale pohybuje se za hranicí mého vkusu. ()

aslavey

Tyhle fejky mám hrozně rád. Nicméně po Machetě doufám, že Zombieho nebo Rodriga s Tarantulí jednou napadne tohle fakt natočit :) ()

figliar

Ak by sa podarila táto myšlienka previesť do celovečerného filmu, rozhodne by som na neho šiel do kina s plným vedrom popcornu. ()

Stíba

Docela by mě zajímalo jak by vypadal plnohodnotný film. Tahle kombinace sadomasochistických SSaček, zrůd a Nicolase Cage nabízí spoustu možností :-) ()

helraiser

Vůbec to není špatný, jako film by to nebylo vůbec špatný. Možná se někdy dočkáme a budeme si moc vychutnat tuhletu na první pohled značně šílenou podívanou. ()

BLADER

Rob Zombie je jednoducho macher. Je to krátke, je to úderné, rozhodne to nie je špatné, ale takú Mačetu či Thanksgiving si môžem púšťať stále dokola, toto ma tak rozhodne nebaví. Ale sranda to je, to sa musí nechať. ()

SharpChick

Vcelku dost povedenej trailer (ale mírnější než Thanksgiving) s kupou svlečených nacistek... a největší vrchol je bezpochyby Cage alias Fu Manchu na konci! Tenhle film bych zaručeně snesla i v celovečerním provedení... ()