Harold a Kumar se vracejí a tentokrát míří do Amsterdamu, kde je snadno k mání marihuana. Problémy však začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s teroristou. Oba hrdinové se tak ocitnou na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct...
Harold a Kumar jsou zpátky, ještě vyhulenější a vymaštěnější než bývali. Před čtyřmi lety se vydali za hamburgery, dneska si to namířili přímo do Amsterdamu. Se snadným cílem a stejným průběhem: spousta alkoholu, lehkých drog a sbírka podivných postav, o kterých se vám většinou jenom zdá - na cestě za poznáním. Bohužel problémy začínají už v letadle, kde si jedna pasažérka splete Kumara s nebezpečným teroristou. Oba hrdiny pošlou šupem do vězení na Guantanamu, odkud se jim podaří utéct, a vrací se i starý známý Neil Patrick Harris, který hraje sám sebe, takže o zábavu je postaráno. (oficiální text distributora)

Shitonit

Jelikož jsem se po letech pustil ke sjíždění H+K , za mě dvojka překonává jedničku, ne snad vtipem, ale celkovou vybroušeností. Španělskej ptáček, výbornej, závěrečná prezidentská hulba neopakovatelná... Věříte ve vládu ? Já ? já jsem prezident a taky jí nevěřím :-) ...  takže jsem hned po skončení tohoto skvostu pustil vánoční trojku ....ááááááá.... jedééém  Zahulíme, uvidíme 3 (2011) ()

Ex_Machina

„Je libo jointa?“ Pokavaď ano, tak je tu všetko. Tony trávy, lysohlávky, Guantanámo, ocejchovanie kurtizány rozpáleným kutáčom, párty v prepychovej rezidencii na Miami, na ktorú sa nechytá ani Hugh Hefner. Asi preto, že všetky baby sú miesto hore bez, dole bez. A sú to vážne že kusy. Ďalej je tu Neil Patrick Harris, biely jednorožec, velkej Bob, Ku klux klan a samozrejme hriešny Amsterdam. A všetko je to obalené humorom, ktorý je viac ako mierne za hranou, ale v dnešnej dobe to koľkokrát inak ani nejde, že? ()

RobbieM@N

Záležitost na jasné 4* sráží poslední hnusně patosovitá část na svatbě, která je vhodná do odpadu a i ten vyšinutej policajt mi úplně nesedl, a to začátek ve sprše vypadal na pořádnou 5* jízdu. Ani Maria nevypadala tak dobře jako v jedničce. Zklamání. ()

wef

Hned na začátku se ujistíte, že jde o film, který je jako jednička o drogách, sexu, drogách, Neilu Patricku Harrisovi a drogách. Tentokrát se do toho zapletl ještě terorismus a vláda USA včetně prezidenta + ženy ve větší míře, a to nejen jako objekt sexuální, nýbrž došlo také na romantiku. Nebojte se, není to přehnáno. Co dodat? To se musí vidět. Díky Kumarově kecům a Haroldově nešikovnosti se stali průšvihy v mnohem větší míře než při cestě do White Castlu. Trapné scény se také najdou, ale nepřekonají dobrý dojem. Sečteno, podtrženo: Harold a Kumar jsou zpět a jsou přinejmenším stejně vtipní jako v jedničce, šikovná režie a opět sympatický herecký dojem mě ovšem donutili dát o hvězdu navíc. ()

LukeKiller

Veľa trávy, až prílišních nechutností a nahých ženských (to sú tie dve hviezdičky). A málo, veľmi málo humoru. Zúfalo málo. ()

LuNaj

Možná o chloupek lepší, než předchozí díl. Čili skvělá zábava s partičkou huličů, kteří (hlavně tedy Kumar) způsobují jeden průser za druhým. ()

Prubner

Oproti jedničce je to značný kvalitativní sešup dolů. Naštvalo mě hlavně to, že na rozdíl od jedničky kladou tvůrci důraz na nechutné vyměšovací vtipy, a to tak, že hodně. Kromě toho autoři do filmu vpašovali také jakousi bezzubou pseudosatiru na americkou protiteroristickou politiku, která se navíc nakonec odhalí jako pokrytecká, protože hlavní strůjce této politiky - George W.Bush - je tu vykreslen jako žoviální sympaťák a klaďas (fuj !). ()

Mire

Nezdá sa mi že by to bolo horšie ako jednotka. Na rovnakej úrovni, teda rovnako dobré :) Mohla by byť aj trojka! ()

Dinsberg

Další ulítlá komedie, která osciluje mezi genialitou a těžkou úrovní trapnosti. Oba hlavní představitelé už mají navíc, než se takhle pitvořit. Role pravděpodobně vzali jen pro pokračování haroldovsko-kumarovských orgií, jinak si to neumím vysvětlit. ()

KucC

Pro mě velké zklamání, tvůrci jako by nevěděli, jak co nejlépe navázat na první díl. Jediné, co se tak nějak udrželo je hlavní dvojka, která ke vší smůle už bohužel není tak vtipná. ()

borohub odpad!

Tohle je přesně film na který čumí 12-leté děcka a gebí se u toho jak volové, ikdyž pořádně neví o čem je řec. Film kde vystupují lehké drogy(konkrétně tráva), sprostá mluva a občas nechutný sexuální humor(nahý chlapy fakt nemusím ..) to je přesně to na co ti rádoby drsní "dospěláci"(ve skutečnosti děti které mají sotva první stupeň na základní škole za sebou) rádi koukají aby jim to dodalo na tvrdosti, že vědí o čem je řec. Ne mě tohle fakt nebere. Neříkám že je to nejhorší pseudo komedie kterou jsem viděl ale v žádném případě se to neřadí mezi komedie které by byly vtipné ()

Brano

Jednotka bola celkom dobrá, ale toto pokračovanie je úplná strata času. Stupídne zápletky, primitívny humor, ktorý nájdete v každej lacnej komédii. Navyše tí tajní agenti boli neskutočne trápny a k humoru mali dosť ďaleko, ako aj záverečná scéna s Bushom. Tento typ humoru môže zaujať snáď len pubertálne decká a húličov trávy, ktorej je opäť plný film. /40%/ ()

Blazkowicz

Počet zasmání by se dal spočítat na prstech jedné ruky. Většinou jsou tam jen perverzní a hodně špatné pokusy o humor. Navíc i bez toho je to fakt nuda. Jednička měla aspoň nějaký děj, tady se to snaží o cosi s policajtama, ale je to jen plácání na místě. Ještě se mi vůbec nelíbil Kumarův hlas. 2+* ()

jack_scott

Vynikající .Chce to alkohol/thc,jiste,ale pak to stojí za to. Je to filmovější než první díl,méně o hulení...ale pořád fajn. Není to tak jednoduché jako většina podobných komedií, ale na nenáročné odreagování ....ideální. **** ()

Miloško

Veľa nevkusného humoru,ale na týchto dvoch motákov mi to nevadí. Veľa pekných žien,srandovné scény.Vydarené pokračovanie úspešnej jednotky ()

Blazis34

Ujetá komedie dvou týpků, kteří jsou takřka závislí na marihuaně pojednává o nešťastných ale i šťastných nahodách tohodle páru. Za cestou svých vytoužených přítelkyň urazí nepředpokládaně dalekou cestu, protože hned první cestu v letadle do Amsterdamu si je splete ženská při kouření trávy s teroristy a cesta nabírá jiné obrátky. Chválím netradiční zážitky, jako třeba pokouřeníčko s Georgem W. Bushem nebo setkání s ku klux klan, avšak kdyby tam tyto scény nebyly, tak by se vůbec nic nestalo. ()