Hororový příběh si pohrává s myšlenkou, že nakrknout starou cikánskou čarodějnici se nevyplácí. Mladá bankovní úřednice Christine (Alison Lohman) se pokouší jedné takové pomoct s nesplácenou hypotékou. Nadřízený však její snahu stopne, aniž by věděl, jaké následky to pro Christine bude mít – smrtící kletbu! Od této chvíle začíná zběsilá snaha mladé dívky o záchranu své duše, po které se sápou pekelné spáry staré čarodějnice. (oficiální text distributora)

Mercilonka odpad!

Horor? A při které scéně jsem se měla bát? Kdy jsem se měla leknout. Nejvíc jsem se lekala přítele, který nadskakoval až ke stropu a bála jsem se, že tam hlavou udělá díru :D :D :D Rozdíl mezi ženou a mužem dostal další zářez :D ()

Ajka1

Ten film měl dobrý nápad, neokoukané herce, ale místy byl tak stupidní a nudný, až to bolí...a podotýkám, že opakovaný vtip přestává být vtipný! Atmosféra a napětí téměř na bodu mrazu. Nebýt skvělé scénky s kočičkou (tak to mě fakt dostalo "čičííí...") a krásně temného závěru, nejspíš by putoval film do věčných lovišť. Velké zklamání :( ()

Krahulda

Vskutku dobrá vizitka Sama Raimiho. Děj je místy napínavý. Tento film je především o tzv. lekačkách. Ve filmu se vyskytuje místy humor a odkazy na kultovní sérii Evil Dead. ()

FandaHoffman

Hrozná přehnanost. Jednu z hlavních point jsem pochopil asi až po pěti shlédnutí. Myslím to s tim knoflíkem (jak ho vrazila do huby tý slizský mrtvý babě a pak ho měl ten mladík). Jinak mě to pobavilo i rozesmálo, ale i vyděsilo a vylekalo. 7/10 ()

gicous

Jako žánrový film to nemá chybu. Raimi dokázal natočit skoro staromodní horor, který by měl patřit někde na přelom 80 nebo 90 let. Naprosto jednoduchý příběh je obohacený o několik scén, u kterých jsem se neskutečně bavil, ale zároveň se mi z těch všemožných tělních tekutin, které na hlavní hrdinku vytekají zvedal kufr, a ještě jsem se stihnul bát. Mluvím hlavně o scénách v podzemních garážích, u večeře a v hrobě. V mých očích Raimi natočil dokonalý horor, který se nebere vážně a hlavně umí královsky pobavit, stejně tak jako to bylo u jeho prvotiny - u trilogie Evil Dead a Darkman. Raimi by měl mít peklem dovoleny točit jenom horory, protože pro tenhle typ filmu ho temné síly zrodily. ()

nula87

Pokus o znovunastartování Raimiho hororové kariéry tak úplně nevyšel. Obsahuje sice pořád dost skvělých nápadů, detailů, a nechutností, za které by se Raimi nemusel stydět ani v Evil Dead, ale v celku film působí spíš jako komedie než horor. A tak to určitě nemělo být. 60% ()

Olafsson

Hvězdy za super lekačky které mě vždy překvapily, a za ultra roztomilou Alison Lohman... Z tý cikánky šel opravdu strach... ()

rob_troy

Drag Me to Hell na mě od začátku působilo jako obyčejná béčková kopie dalších levných filmů. Měl jsem chuť si za ten neobjektivní názor nafackovat, tak moc mě Sam Raimi překvapil. Alison Lohman vám dokonce tu cestu do pekla zpříjemní a zároveň vás udrží s očima dokořán. Skvělé napětí vystupňované až na hodnocení 4 hvězd, kde by si to zasloužilo i plný počet, ovšem to bych se musel podívat znova :). ()

J*A*M*B*O

Sam Raimi vsadil na ducharinu, a v tomto prípade urobil dobre. V celom príbehe vyskakujú duchovia ako na bežiacom páse, to by o prvý mínus. Druhý mínus bol, že dej bol celkovo nevyjasnený. Ale ináč celkom dobrá pohodovka bez krvi a ostatných vylepšovákov. Osobne ma horor uspokojil, keďže to bola zmes Raimiho nápadov, na jednej stran aj poplietlo. Každopádne to bolo na dobrej hranici pre horor. Dávam 7/10 bodov. ()

loulalo

Po dlouhé době jsem viděla luxusní horor, který je doprovázen noblesní hudbou. "Lekačky" mě vyloženě dostaly. Dlouhou dobu jsem neměla polštář před očima!! ()

Boudyy

Slušnej biják, Raimi. Opravdu, docela překvápko. Raimi sice vsadil na jednoduchý a přímočarý příběh, ale dokázal ho opatřit fajn atmosférou (první "střet" v autě mě dostal i po detailech), hereckým obsazením (na Alison Lohmanovou se skvěle dívá, Lorna Raverová, která si teprve popáté zahrála na plátně, je ta nejlepší filmová čarodějnice, jakou jsem kdy viděl, Dileep Rao je sympatický šarlatán)a vlastně i prací okolo (efekty, hudba, kamera). Film si zasloužil konec, jaký si zasloužil, Raimi není sráč, aby musel končit happyendem. Skvělý dojem. ()

Forsetino

Čekal jsem napětí a strach, který bohužel totálně kazily nechutné či ad absurdum vyšponované scény. Přišlo mi to spíše trapné. Trapné a tajemné moc dohromady nejde... ()

zuzzuli

Skvělý horor s úžasnou atmosférou. O lekačky nebylo nebylo nouze a překvapivý konec mě donutil tomu to filmu dát 4 hvězdy. Vřele doporučuji všem, kteří se chtějí podívat na psychicky stavěný horor ()

Coliseum

Kozel s kovadlinou tomu dávaj napít, zuby a kapesník trochu serou, digitál by měl Raimi hodit za hlavu, ale jinak je z toho filmu cejtit jak pekelná síra. Cajk. ()

Brano

Tak toto sa hororom nazvať ani nedá. Mne to pripadalo skôr ako komédia, kde som sa pri niektorých momentoch z chuti zasmial. Boli tam aj menšie náznaky hororu, ale veľa ich tam nebolo. Celé je to dosť predvídateľne s veľkým množstvom nezmyslov a bez akéhokoľvek napätia. Ak hľadáte strašidelný film pri ktorom by ste sa báli, tak odporúčam sa s veľkým odstupom tomuto filmu vyhnúť. ()

Mire

Horory veľmi nemusím, najmä nie tie priblblé vyvražďovačky s hektolitrami krvi, ale pri Stiahni ma do pekla rád urobím výnimku. Akurát som nemusel niektoré nechutnosti ktoré sa vo filme objavili (zvracanie krvi, zvracanie hnusu z papule tej stareny, fuj!). Niektoré scény mi zas pripadali trochu komediálne (jak jej vystrelili oči :D). A k tomu krásna Alison Lohman, ktorá ani nebola schopná skontrolovať či obálka ktorú vzala bola tá čo potrebovala (keďže zhodou okolností mala v kabelke dve úplne rovnaké obálky :D) čo ju nakoniec stiahlo do pekla. Super! ()

carodejb

Jediné čo mi vadilo, boli herci. Inak nápadité, príjemne gotické (ale akože..originál gotické, skoro to až pripomína "stredoveké mravoučné strašidelné príbehy") a správne odľahčené a zároveň desivé. Som spokojný. 4 a pol* ()

Čtyřky útočí

Čtyřky útočí

17.03.2009

Raimi odstartuje další filmovou sérii

Raimi odstartuje další filmovou sérii

23.03.2008

Sam Raimi už další Spider-Many nenatočí. To je asi základní poznatek, který vyplývá ze zprávy o právě probíhajícím rokování režiséra se studiem Paramount Pictures. A čeho se ta jednání týkají? Agenta… (více)

Herecké posily 1: Krásky

Herecké posily 1: Krásky

06.03.2008

Už tradičně pro vás máme souhrn několika zajímavých castingových novinek k filmům, o nichž už jsme psali dříve. Dnes začneme těmi hezčími doplňky ;-). Start natáčení hororu (resp. nadpřirozeného… (více)

Ti dva jsou vlastně jeden

Ti dva jsou vlastně jeden

19.02.2008

O tom, že je Ellen Page po úspěchu Juno zasypaná nabídkami, jsme psali minulý týden v souvislosti s jejím účinkováním v Raimiho hororu Drag Me to Hell. A Ellen nelení, popadla příležitost za pačesy a… (více)