John a Kate tvoří navenek idylický manželský pár. Zdánlivě jsou šťastní a bezstarostní, ale ztráta nenarozeného dítěte je chtě nechtě bez přestání pronásleduje. V minulosti obou manželů se skrývají temná místa, zejména Kate si má co vyčítat. Aby alespoň zčásti zmírnila své utrpení, rozhodne se spolu s manželem k synovi Danielovi a jeho sestřičce, hluchoněmé Max adoptovat třetí dítě. Sirotek Ester ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru. Ušlechtile působící a inteligentně se vyjadřující dívka si ihned získá jejich srdce. Zdá se, že je pro narušený domov přímo požehnáním. Postupně ovšem začíná vycházet najevo, že s osobností Ester to není až tak jednoduché. Je prostě "jiná". V jejím podání to znamená skryté, manipulativní a krvavé zlo, jehož hranice lze těžko odhadnout. (TV Nova)

fermatf

Krásně dynamický film. Nazačátku se tváří jako nějaká rodinná celovečerní oddychovka, pak divák začně cosi tušit a ke konci se film promění v napínavý horor, kdy je divák trochu zmaten, kdo je ten hodnej a kdo zlej. Mladá, hezounká a roztomiloučká holčička s učesanými vlásky zahrála hororovou postavu skvostně. Děj se občas trochu vleče, ale v jiných místech to pak náležitě dožene. S podobným filmem jsem se dost dlouho nesetkal a zaujal mě. ()

theblackswan

Myslím, že tento film skutečně oceníte až zpětně. Já po přehodnocení musím dát plný počet, jelikož až právě s koncem si uvědomíte, jak zvrácené a děsivé to vlastně bylo... ()

tompolicky

Tenhle film by měli povinně vidět všichni, kdo chtějí adoptovat nějakého toho spratka z Ruska či jiné východní země...Film je mistrně zpracovaný a velkou část hraje na divákovu nervovou soustavu skvělý koncert, v něm se mísí beznaděj, lítost, zloba, krutost, strach, síla, láska... Film není pro slabé povahy , herci podali perfektní výkony, hudba zekteré příjemně mrazí rovněž potěší. Je to jeden z nejlepších thrillerů. ()

Lonelybiker

Velmi povedený film. Líbí se mi scénář, přestože má ke konci mouchy, ale skvělý je výkon představitelky Esther a také způsob, jakým byla ke konci snímku nalíčena, protože vypadala opravdu dospěle. ()

Indominus

No konečně! Tolik humbuku o nové, skvělé vlně španělském hororu a já zatím viděl samé neděsivé blbosti. Asi to bude tím, že jediné španělské je zde původ režiséra. Celkem nečekané rozuzlení a skvělí herci. Vynikající. ()

Maza2222

Všiml jsem si, že dnes píšu už 100 komentář a tak jsem kouknul na tento film. Skvěle natočený horor (spíše thriller :D). Herci byli parádní (hodně se mi líbila Esther, sice to byla vražedkyně, ale skvěle napsaná). Příběh byl dost dobrý a atmosféra taky. Jenom jednu věc bych filmu vytknul SPOILER A to ten konec, prostě Kate Esther zabije. 90% ()

Tereza11

Little scary Ester byla výborná a na ní to celé stojí...atmosféra by se dala krájet...precizní psycholog by kroutil hlavnou nad malou Ester...a já bych mu přitakávala :-) ()

Zacharod

Pecka, fakt dobrý, dostal jsem přesně co jsem očekával, ani jsem nevěděl že tam bude na skok Roden. Finále bylo fakt povedený jo a Vera Farminga je fakt nedoceněná herečka ;) ()

Salsecnew

NAPÍNAVÝ FILM O BEZPÁTEŘNÍ, GENIÁLNÍ MANIPULÁTORCE!!!!! Na začátku andílek svatý, na konci největší noční můra. Jak by mohla taková malá, milá holčička být jakoukoliv záporačkou? U tohoto filmu se divák rozhodně nenudí. První scéna se však odehrává v noční můře, kdy hlavní postava potratila dceru. Než se však začne zápletka dramatizovat, tak je celkem mile líčeno chování dětí hlavní postavy. Příjemná, srdečná atmosféra, roztomilá dcera, pubertální syn, s těmi se divák seznámí nejdřív. A když přijde řada na Esther, začíná se i zdát, že o žádný horor nejde, ale spíš o příjemný rodinný film. Podobné téma tohoto filmu se objevuje (i když jen okrajově) též ve znamenitém hororu KRUH (po dřívějším potratu přichází adoptovaná dcera,která se pro rodiče stane noční můrou). Jinak pěkné je, že jednu scénu zde provedou Vera Farmiga s Karlem Rodenem, kteří oba účinkovali ve fantastickém, ďábelském filmu 15 MINUT. ()

r3musko

Skvelý príklad toho, že napínavý horor sa dá natočiť aj bez hektolitrov krvi. Plusové body za záverečné rozuzlenie, mínusové body za nelogické správanie postáv ()

mdf

Fakt skvělý napínavý thriller s dobrým obsazením. Isabelle Fuhrmanve ve svojich 12 letech famozní výkon,skvělá hudba,není co rozebírat. ()

BStone

Vynikající hororová jízda od první minuty. Ke kvalitní režii a hereckým výkonům nám rejža odvážně dávkuje napětí a rozhodně se nebojí ani přitlačit na pilu. Neotřelý námět a skvělé zpracování jako parádní bonus. Natvrdlý blboun a manžel v jedné osobě snad ani nemohl dopadnout jinak. Moc povedené 75% ()

Dalajlada

Atmosféra tohoto filmu by se dala i krájet. Předtavitelka hlavní hrdinky svou roli zvládla na výbornou a z malé nevinné holčičky udělala mrchu, jak se patří. 2 hodiny jsou sice trochu moc, ale zas až tak to nevadilo. Závěr byl sice dosti klišovitý, ale i tak je film celkově naprosto skvělý. ()

abanek

Pomerne slusnej film o jedne male svini,ktera ma par malych tajemstvi...Navic mi to pripomnelo,ze Vera Farmiga byla kdysi opravdu kocka...Jo a Roden?No nevim,tenhle stek by dal i Petr Rychly... ()

Tomas129

Tak tento film se mi moc nelíbil. Trochu mě překvapilo tak dobré hodnocení. Místy jsou zvukové efekty trapně vygradované do extrému, aby nás měly některé scény (po kterých stejně nic strašidelného nepřichází) vystrašit, ale to se jim nedaří. Esther má občas nadpřirozené schopnosti, kdy se otočí, aniž by mohla cokoliv tušit :-) Proto dávám jen 3*. ()

Jehovak

Nepobral jsem zdejší hodnocení.Zkoukl jsem to se ženou a ta říkala,že nejlekavější okamžik byl asi když nám kočka skočila na prkýnko s uzeninama.Od počátku vše co jsem řekl přišlo.Víc překvapení a nečekaných zvratů bylo snad i v žralokonádu. ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Pokračování hororového Sirotka má obsazení

Pokračování hororového Sirotka má obsazení

03.11.2020

Horor Sirotek z roku 2009 vyprávěl o páru (Vera Farmiga a Peter Sarsgaard), který po smrti svého nenarozeného dítěte adoptoval záhadnou devítiletou dívku jménem Esther (Isabelle Fuhrman) pocházející… (více)

Hororový Sirotek dostane prequel

Hororový Sirotek dostane prequel

21.02.2020

Hororový tvůrce William Brent Bell (Brahms: The Boy II, Ďábel v těle) se upsal režii pokračování thrilleru Sirotek od režiséra Jaume Collet-Serry. Nebude se však jednat o klasický sequel, nýbrž o… (více)

Dracula zase trochu jinak

Dracula zase trochu jinak