Krokodýl zabiják

(TV film)
všechny plakáty

Malé lázeňské městečko terorizuje ohromný lidožravý krokodýl a ubohá skupinka Američanů ho musí zastavit, než začne znovu zabíjet. (Filmbox)

zdeny99

Nízkorozpočtové béčko o krokodýlovi, který terorizuje jedno městečko pravděpodobně někde v jihovýchodní Asii. Ten dostane v prvních deseti minutách hodně prostoru. Z počátku má svoji zabijáckou show a poté jeho mladší příbuzní, malí krokodýlci, vystoupí na samotné show v zábavním parku. Ovšem poté nastává strašná nuda, kdy se krokodýl objeví jen na pár krátkých chvil. Nezachrání to ani ženský, jelikož tady je to skoro samá Filipínka, Vietnamka, nebo co to bylo. Totální brak! [484. hodnocení, 44. komentář, 17%] ()

JohnMiller

Je to céčko áno viem a pozrel som si to iba kvôli Michaelovi Madsenovi, ale nemôžem si pomôcť v podobných filmoch s týmto námetom herci šaškujú jednu celú hodinu ukážu pár nepodarených efektov zvieraťa a koniec. Tu sa však hrali zo skutočnými zvermi v krokodílej farme strkali Thajci do tlám skutočných krokodílov u mňa to teda pozdvihlo dojem. Madsen zahral svoju postavu naozaj slušne dokonca sa mu podarilo aj pár hlášok. škoda tých pár zbytočných CGI efektov ktoré kazia dojem. Na céčko primerane slušné. ()

rakovnik

Michael Madsen jel na dovolenou do Thajska. Zde se setkal s filmaři, již natáčeli film o heroických Američanech, osvobozujících tentokrát Thajskou zátoku od krokodýla. Natočil s nimi pár záběrů a dovolená byla zadarmo. Film oplývá velkým množstvím dokumentárních záběrů, špatných herců, tragického scénáře a ubohých digitálních efektů. Ač se tváří totožně, je to laciná napodobenina klasických tuctových horrorů. ()

SOLOM.

I tento kousek je součástí Maneater Series. Asi nejvíc zde samozřejmě kromě diváků trpěla i samotná atmosféra. Film místy připomínal spíše komedii či parodii a diváci se povětšinu času budou spíše držet za hlavu a usínat, než aby se třásli strachy a schovávali pod peřinou. Tenhle film stačí opravdu vidět jen jednou a nikdy více. ()

MM_Ramone

Už som videl mnoho filmov o zvieratách - zabijakoch; takzvaných animal horrorov. Neprekonaným vrcholom tohoto dosť lacného subžánru je geniálny snímok amerického režiséra Stevena Spielberga, z roku 1975, "Čeľuste". To je skutočný filmový klenot. "Krokodíl útočí" je na tom horšie. Oveľa, oveľa horšie. Je to nízkoropočtový televízny titul so šablonovitým, predvídateľným scenárom, béčkovými hercami a nekvalitnými filmovými trikmi. Naviac rozmery vraždiaceho krokodíla hodne kolíšu a jeho útoky sú chaotické a neprehľadné. * ()