Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

t.r.get

Soudě podle komentářů, hodnocení a recenzí jsem čekal míň. Dostal jsem uspokojivou podívanou. Je pravda, že nad některými momenty člověk kroutí hlavou, okamžiky, kdy se máte leknout předpovíte přsně deset vteřin předem a ďábel mi obličejem než ďábla připomínal spíš "dobráka draka" Draca z Dračího srdce, ale budiž... Nenudil jsem se, místy byl i překvapený a z kina odcházel s pocitem dobré investice... ()

benny159

Typický priemer zmiešaného historického filmu a fantasy. Nič veľkolepé, ale rozhodne neurazí. Nicolasa Cagea dokážem v pohode zniesť a s Ronom Perlmanom po boku im to šlo pekne od ruky. Možno som čakal troška viac, no na druhej strane, Dominic Sena nie je bohvieaký režisér, aspoň v mojich očiach. Ako oddychovka na nedeľné popoludnie to stačí. 60% ()

markettka

Naprosto o ničem. Až jsem tomu nemohla uvěřit, jaký sranec to je. Mám ráda tyto typy filmů, ale takový děj nezachránil ani Nicky Cage. ()

Phex

závěr ve stylu pc hry Diablo :-). v podstatě v čem je poslední dobou Nicolas Cage těžko překročí ** ()

Mustaffa

Tak tento film opravdu nejde brát vážně. On to po vás ani nechce naštěstí i když se sem tam tak tváří. Je to spíš taková jednoduchá pohádka na dobrou noc pro dospělé. Hodně jednoduchý scénář s divným Cagem, který se celou dobu tváří jako by tušil co ho na konci čeká. A to co ho čekalo, tak to mě opravdu překvapilo. Jen nevím jestli mile nebo nemile, ale bylo to vtipné. ()

p.i.t.b.u.l

Začínám si myslet, že to Nicolas Cage se svým návratem myslí opravdu vážně. Jak jsem již zmiňoval, po několika propadácích, které svrhli Cage na samé dno, zde máme po Čarodějovém učni další, v celku příjemný snímek. Budu se opakovat, ale historické filmy mám rád. Těším se na každý nový a těšil jsem se i na tento. A po shlédnutí jsem byl příjemně překvapen. Opět zde za vším stojí církev. Její bůh, války, mor......jenže např. oproti filmu Černá smrt, který byl nezáživný, tento nabízí mnohem více. Ať už jde o mystické ztvárnění, vymítání ďábla, nebo děj, který je poutavý, svižný, příjemně utíká a dobře se na to kouká. Stejně tak herecké výkony byly dobré. A dokonce i zatracovaný Nicolas Cage zde zahrál slušně. Začínám si na něj opět zvykat a filmy s ním mně zase baví. O co vlastně ve filmu jde? Převoz čarodějnice do opatství mnichů, kteří mají poslední knihu Šalamounovu, v které církev od pradávna shromažďuje postupy a návody rituálů na vymítání apod. Stejně jako např. v králi Artušovi, i zde po cestě číhají různá nebezpečí. Ať už jde o smečku vlků, tajuplné lesy, ale především to hlavní a to dívka, kterou převáží. Je zde totiž pochybnost, zda je opravdu čarodějnice, která snesla na lidstvo mor, nebo naopak, jde jen o další církevní vraždění nevinných dívek. To se pokusí N. Cage zjistit. Co mně mrzí byl trochu konec. Mystické to bylo až moc. Ale na druhou stranu si říkám proč ne. Když to shrnu, nebylo to dlouhé, rychle to uteklo, bavil jsem se u toho.........lepší průměr. 60%. ()

White-Man

Béčkový snímek s pár napínavými momenty, ale většinou jen nudné odvyprávění ne příliš zajímavého příběhu. Některé filmové efekty se daly skousnout, jiné byly hodně špatné. Celkový pocit není nijak intenzivní a po skončení titulků není důvod se k filmu jakkoli vracet. ()

klichem

Neviem prečo sú všetci k tomuto filmu tak velmi kritický. Podla mna mal všetko čo mal mať. Napätie - až strach, nádhernú prírodu, skvele herecke obsadenie (velmi som bola zvedava hlavne na mladeho Roberta Sheenana a zvladol to na vybornu),hrdinstvo,magiu... Nic nechýbalo. Jediná vec čo mi vadila, bol ten graficky záver, ktorý bol DOST ZLY. Takže za to strhávam jednu hviezdu. Inak ale výborný film. ()

Kazisvet III.

Tak takovouhle hovadinu jsem hodně dlouho neviděl. Do půlky se to jakštakš dalo, ale co předvede režidér pak, to je fakt k pláči. 2/5 ()

Emilii

No to zase někdo smotal všechno do jednoho klubka, já se úplně lekla..........., že někdo udělá takovou blbinu z tak dobrýho tématu - hon na čarodějnice - ......"TOLIK PRÁCE a PŘITOM, TAKOVÁ BLBOST, ŽE?????" ()

CrazymanM

Čekal jsem průser,ale jsem mile překvapen!Opravdu slušný film,který mě bavil od začátku do konce,Cage s Perlmanem byli taky výborní,příjemná hoďka a půl!Závěr trošku přehnaný,ale co!P.S.Teď jsem viděl alternativní konec a musím říci,že ten se mi líbil mnohem víc,než ten,co je nakonec ve filmu!!! ()

Luckyboy

Odpolední nebo večerní výplň času. Pokud nemáte nic lepšího na práci nebo na koukání. Já u toho uvařil večeři, vyřídil emailovou poštu, ostříhal si nehty a vyčistil zuby. Víc pozornosti tomuto filmu nemá myslím smysl věnovat. Dialogy o ničem a bez hlášek, námět tuctově zrecyklovaný a ani žádné hezké ženské :-). Abych jen nehanil. Tu a tam překvapí nějaký exteriér a prostředí, ale to je slabá náplast. Proti Nickovi nic nemám, každý si musí nějak vydělávat na rohlíky a na máslo, ale to neznamená, že film ode mne nedostane velmi slabé dvě hvězdičky. ()

weasel.p

Dá se to strávit na jeden zátah, ale je to jen další digitální historická spatlanina-závěr mi přišel jak nějaký díl Xeny. Jsou tu i světlé chvilky filmu (vlastně ty temné)-začátek s topením čarodějnic, přechod mostu..Cage a Perlman jsou dobrá dvojka,ale ve filmu,který nestojí za nic to nezachrání. ()

srdce78

taková dobrodružná pohádka..nejdřív jsem byla napjatá v čem bude ten fígl...ale konec mě trochu rozsekal svým stočením se do primitivní a jednoduché pohádkově laděné finišovky.. ()

Bobofon

Vydržel jsem se dívat až do konce, což se mi u Cageových filmů moc často nestává. Čekal jsem mnohem horší teror. ()

tonton78

já vám nevím, čekal jsem mega ponurou středověkou akci, která Nicolase vyšvihne zpět mezi elitu a dostalo se mě vybledlé slátaniny se směšným koncem...dávám hvězdu a abych se přiznal ani nevím za co ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor