Hon na čarodějnice

• USA Season of the Witch (více)

naytsirk

Tak jak jsem od toho nic nečekal, ale na druhou stranu jsem se Těšil, tak jsem byl příjemně překvapen, jak to uteklo... ()

vrgulnik

"Oddychovka" a "lekačka" v jednom. Co více si přát na sobotní odpoledne. Vypnout, pobavit se a pak jít domů. Nic velkého nečekejte, ale úplně nudit se taky nebudete. ()

Reesha

Od zacatku film nabira skvelou atmosferu a vyvstava spousta otazek. Nebyt priserneho hollywoodskeho konce, sel bych vic. Ale tohle je presne jeden z tech filmu co ma potencial, ale ZABIJE ho konec. ()

kpt.Marťas

Poctivých 70%. Temný, mlžný, ošklivý, deziluzovaný fantasy středověk. Skvělá výprava, kostýmy, akce, lokace, ucházející hudba. V téhle oblasti to kazí pouze nízká přístupnost a tedy naprostá absence krve. Cage v pohodě, Perlman luxusní. No a co tahá tohle poctivé béčko dolů? SPOILER: To digitální peklo na konci! Proč proboha? Ďábel i šmejdící mniši byli ještě v pohodě, ale co odpustit nedokážu, je digitální hořící vůz/klec. ()

ajlonka

Pod pojmem hon na čarodějnice jsem si představila skutečně hon na čarodějnice, ale v tomhle filmu šlo o vymítání ďábla....mno každopádně dvě hvězdičky dávám za efekty a za zvukové efekty včetně hudby. Žádn zázrak mi to zrovna nepřišlo, často dost nechutné, občas lekačka...Nevím no, není to film, který bych musela vidět podruhé... ()

Psokocka

Moc nic jsem od toho filmu nečekal, ale těšil jsem se na dobrou podívanou z inkvizičního prostředí, které se mi bohužel nedostalo. Pár šermovaček,stupidní drama na mostě a dojemné dialogy - to mi prostě nestačilo. ()

VanThomass

To co v nedávné době nesplnil snímek Černá smrt, nyní Hon na čarodějnice bez problémů dohání. Vynikající hutná, temná atmosféra středověku, kdy mísy až běhá mráz po zádech, Nicolas Cage opět v roli která k němu sedne a velmi kvalitní finále. Ano digitální triky nejsou místy zrovna nejlepší, v tomhle si české studio uřízlo určitě ostudu, dalo se to udělat o dost lépe, ovšem já filmy podobného typu miluju, takže nemůžu jinak než za 100% ()

Rodney McKay

Viděl jsem tenhle film, aniž bych věděl o čem je a snažil jsem se nedívat na to poměrně nízké hodnocení. Po prvních minutách a scéně s knězem mi ale bylo jasné jakým směrem se bude ten film ubírat. Bitva na začátku by tam být ani nemusela, kazí dojem i myšlenku filmu. Občas jsem měl pocit, že ani Dominic Sena neví, jakým žánrem se bude film ubírat. Je to takový mišmaš všeho. Kvalitu filmu naštěstí hodně drží N.C. a R. P., zvláště Ron , kterej mi přišel opravdu křižáckej rytíř z 13. století. Z filmu jsem.. hlavně v půli , měl ten svíravý pocit, protože ta syrová atmosféra tu byla opravdu všude a dýchala na každém kroku. Dokonale zde bylo vykresleno, jakou moc měla ve středověku církev. Z toho jsem poměrně chrochtal blahem. Každopádně ten konec mě neuvěřitelně zklamal a absolutně se nehodil do celého filmu, aneb další zkomolení přidáním nesmyslného závěru, který doslova zničil atmosféru linoucí se celým filmem. Závěrečná bitva ubrala minimálně jednu hvězdu na mém hodnocení. ()

hrabě_olaf

souhlas s POMO-em - "Podstatne menší prúser, než človek očakával " - exteriery středověké a bezútěšné (špica), logika a dialogy kostrbaté (např. "všude pobíhají volně ovce a koně. To tu nejsou žádní lidé? kdyby byla aspoň slepice..." - rozhovor našich hrdinů unavených a hladových), závěr B-éčkovitý.. 55% ()

F1LCO

Film som videl pred týždňom a odvtedy som alergický na Cage-a. Efekty nič-moc, priveľa logických lapsusov (v dedine jednej skupinke prší, druhej nie; odrážanie šípov dýkou, wtf? ), slabý príbeh. Na druhej strane pekné scenérie, pekná žena, a atmosferický prechod lesom. Na viac ako dve hviezdy to u mňa jednoducho nestačí. ()

Paokara

Nicolase mám rád,jsem jeho velký fanoušek,všichni víme,že točil průserovější filmy než je tento hon.. Tohle bych zaškatulkoval mezi jeho lepší snímky,lehce nad průměr..60 procent,víc ani ťuk.. ()

solnicka13

Pre mňa nič viac, len šedý priemer ku ktorému sa už nevrátim... Film mal miestami svetlé chvíľky (zaujímavý začiatok, možno kounikácia posadnutej dievčiny so zvieratami a dajme tomu aj pomerne dôveryhodná predstava démona, smrť Rona Perlmana - Felsona), ale tie dej nezachránili... Nicolas Cage točí v poslednej dobe žiaľ len filmy pre pomerne nenaročného diváka (prevažne mládež do 18r si tento film obháji myslím).... A pritom má taký potenciál! Záver filmu bol trošku holywoodsky, nechce sa mi veriť, že by si taký boss(rozumej demóna), neporadil s partičkou nadšencov... vzhľadom k tomu, čo sa nám tvorcovia snažili ukázať z jeho schopností.... A že to zachráni nejaký holobriadok! viac než predvídateľné.... ()

miromir

Nebyl sem z tohoto filmu nejak nadcenej, ale na druhou stranu nijak me to neurazilo, skratka prumerna podivana jak uz jsme posledni dobou u Cagieho zvykli. ()

badclown

Spoiler: Jeden by sa aj zamyslel preco demon, ktory vie kam ist a pre ktoreho nie je problem roztavit mreze, sa na dane miesto necha odviezt Nicolasom Cageom v rozheganom kociari a divak musi 90 minut trpiet jednu horsiu a nudnejsiu scenu za druhou. Ale potom si clovek pozrie meno rezisera a obsadenie..a vlastne ho to ani neprekvapi. Dejova linia zabavna asi ako vecerne vysielanie radia lumen a herecky vykon Nicolasa Cagea, ktory mi vhanal slzy do oci. Hodina a pol utrpenia. Porovnanie so Solomonom Kaneom mi nepride na mieste, kedze ten je o triedu zabavnejsi. ()

Fracek

Nádherný středověký rozjezd ...všude špína, hnus a celé to ponuré kolem středověku ...uvěřitelný Cage jako rytíř. Celkem k nakousnutí čarodějnice a příjemná nasranost na inkvizici. To vše, než naši milí hrdinové dojeli k polorozbořenému mostu. Pak to začalo být plné dějových zmatků a nesmyslů... kdybych je popsal tak prozradím děj a tak jen k tématu ...Hlavní záporák ďábel se choval jako statista v úplně cizím filmu než je jeho parketa neznalý fyzikálních zákonů pro něj zcela výhodně prospěšných. Hlavní hrdinové jsou naočkováni proti všem středověkým nemocem až člověk nabyde dojmu, že to vlastně nejsou naočkovaní rytíři, ale zbloudilá skupina turistů ze zcela jiného sci-fi filmu cestovatelů časem. Ale hlavně všichni hlavní hrdinové mají chronicky ucpané dutiny, protože nehnuli ani nosní brvou, když se všude kolem povalovaly hnijící, rozpadající mrtvoly nakažených mnichů v uzavřeném prostředí. Takže druhá půle sklamání a proto za tři za sympatický rozjezd. ()

Jeer

Ďábel způsobil středověký mor v Evropě. Kromě toho se chtěl zmocnit knihy církevních zaříkávadel, a proto se vtělil do na první pohled nevinně vyhlížející dívky, která byla za asistence dvou zběhlých křižáků a dalších chlapů transportována v zamřížovaném vozíku do jakéhosi vzdáleného kláštera, kde nad ní měl být vykonán soud, jinak by ten mor nepřestal. Teprve tam ten ďábel získal sílu a zhmotnil se v plné parádě a chtěl zničit knihu zaříkávadel, ale jedno z nich ho naštěstí zahnalo pryč...... Hloupý děj. Lacině působící triky a spousta filmových klišé. Vyhozené peníze za lístek do kina. ()

Špinič

Úplne bezproblémov 4*. Nebyť toho záverečného súboja cage vs devil, možno by som rozmýšľal aj o 5*. Jednoduchá rýchlovka s krásnou výpravou, efektami, heroickou hudbou, coolovými hláškami. Plynule, bez prestávok, s humorom, s epickosťou naplnené akčné fantasy ako má byť, bez zbytočného filozofovania a z dostatočne drsným Pearlmanom. Absolútna spokojnosť. ()

penegal

Není to špatný film, ale dobrý rozhodně také ne. N. Cage je velmi dobrý herec co zvládne snad každou roli a už jen proto bych dal hvězdičky dvě. Atmosféra filmu je celkem slušná a další osazenstvo zvládá svoje charaktery také dobře. Tudíž ***. ()

Nicolas Cage a mor

Nicolas Cage a mor