Burák v Tokiu

• USA Tokyo Mater

Roztúrujte motory a sledujte nezapomenutelnou sbírku Autogrotesek, ve kterých hlavní roli hraje Burák, milý a bláznivý odtahový vůz z filmového hitu Auta. Tvůrčí tým společnosti Disney Pixar přináší devět zábavných Povídaček, ve kterých nebudou chybět býčí zápasy, závody odtahovek, rockové koncerty, obří bouráky, a dokonce ani úplně fantastické odhalení. Burák, srdce a duše Kardánové Lhoty, vás společně s dalšími oblíbenými postavami ze světa filmu Auta bude provázet na báječné jízdě, při níž se bude celá vaše rodina skvěle bavit. V epizodě Burák v Tokiu se Burák díky běžnému odtahu dostane až do Tokia, kde je podlým vůdcem gangu a jeho bandou ninjů vyzván na závod v driftování. S pomocí svého přítele "Bleskodraka" McQueena a speciálnímu tunningu se Burák pokusí zvítězit a stát se "králem všech drifterů". (HBO Europe)

C0r0ner

Auta jsou jeden z nejlepších animáků všech dob. Tomuhle univerzu však extrémně neprospělo spojení s Disney, které zlikvidovalo veškeré dobré věci. Burák je sice velmi vtipná postava, ale hodí se opravdu jenom do Kardanové Lhoty a nikam jinam. V Tokiu je jako pěst na oko. 50% ()

majo25

Jednoduchá a zároveň uletená jednohubka s 'MacMaterom'. V podstate zábavná, aj keď v hlave dlho nevydrží. ()

URBAN

Nebyla to sice taková sranda jako Burák jak bludička , ale pořád super . Pustil jsem si to čistě s EN dabingem a musím říct češi jsou na tom líp jen škoda že neumí hrát ( 23.6.13/MAC ) ()

VanTom

Akčnější Burákova povídačka z Autogrotesek, tentokrát parafrázující tuningové závody z třetího Rychle a zběsile a exotické archetypy tokijského / japonského prostředí. Snad proto mi sedla víc než ostatní. ()

kenkaku

Burák v Tokiu je naprosto úžasný mini "spin-off" a taková svým způsobem sonda do "alternativní" verze Aut. Prostě jaké by to asi bylo, kdyby prim nehrál Blesk McQueen ale Burák. Byl by to mazec. A obzvlášť Tokijská jízda je napěchovaná vtípky a nadsázkou kterou si vychutná hlavně ten kdy si libuje v úpravě aut (největší trest auta je totiž být "sériovka" :D). ()

Prochy38

Jeden z těch povedenějších krátkých pixárků k Autům. Zasmál jsem se, ale že by šlo o extra zábavu pro všechny, to zase říct nemůžu... ()

orkadimenza

Nejspíš trochu připomínající Rychle a zběsile Tokijskou jízdu, ale o to více bláznivější a hloupější. Tady asi Pixarovci zahrabali vtip pod koberec, stejně jako nulovou pointu. ()

Lilloos

Animace pěkná, ale příběh bez nápadu. Možná kdybych byla odborník přes auta, třeba bych se i zasmála...ale takhle jen párminutová bláznivá jízda po animovaném Tokiu. ()

IvcaSammet

Slabý průměr ... Nevím, ale přijde mě, že Disney potřeboval vydělat prachy aniž by musel vymýšlet něco nového, a tak vymysleli "Burákovy povídačky". Pro děcka je to asi skvělá zábava, ale mě to fakt přijde už až moc komerční ... ()