Přemluv bábu

všechny plakáty
Krátkometrážní / Publicistický / Dokumentární
Česko, 2010, 4 min

"Zajeďte za bábou a dědou a přemluvte je, aby volili pravici."
Jiří Mádl a Martha Issová se videem obsahujícím tuto výzvu rozhodli apelovat na mladé lidi. Vyzývají je, aby se pokusili zvrátit výsledky nadcházejících parlamentních voleb svým vlivem na prarodiče. (oficiální text distributora)

Smileface odpad!

Totální hnůj, jak to dopadlo nyní víme, přemlouvači budou platit školné...Jo a dělení na pravici a levici je tu pro blbce, aby si mysleli, že se po volbách něco změní, ale ve skutečnosti se bude krást pořád stejně. ()

Kejdlo

Výstřední a značně kontroverzní recese která nasere tisíce lidí? Tak to se fakt povedlo! ale co si mám o tom jinak myslet, to teda nevím. Až půjdu jednou volit, rozhodně nepůjdu volit velké strany. Sice toho moc neovlivním, ale aspoň budu mít dobrý pocit z toho, že sem nevolil ty právě vládnoucí hňupy. ()

The Viper

Nějak jsem nepochopil co tu většina z vás hodnotí. Některé vaše rozhořčené a politicko-neznalé komentáře mě opravdu pobavili....u některých mi ale zůstal rozum stát. ()

Herráček

Jednu za to, že je to snad první "nezávislá" iniciativa lidí mimo politiku, jednu za to, že to zvedlo takovou vlnu nevole i vole a jednu za to, že je to jejich rozhodnutí, stojí si za tím a tím naštvou ještě víc lidí... Je zvláštní, jak se každý radši ospravedlní, že je též pravičák... Uznávám, ta forma nebyla nejšťastnější (a Sarah Silverman si to může dovolit, protože na podobných věcech založila svoji kariéru) a po několikátém shlédnutí (za jakýmkoli účelem) se už jen tupě pousmívám nad stupiditou videa... Ale jedna poznámka nakonec... Myslíte, že to mysleli vážně, když je na konci zmínka o animálním pornu? Oni jen asi umí hrát o něco lépe, než Sarah Silverman a proto si všichni myslí, že je to myšleno vážně... Edit: A samozřejmě jsem se také chtěl rozčilovat nad tím, co je tohle za film, že se to objeví v databázi filmů :) ()

casioa....

Náhodou, čo chcete - celkom sranda. Ťažko povedať, koho každého by však bolo treba "prehovoriť" :D iste by tých skupín bolo viac ! Ľavica, pravica, stred....čo sa týka môjho pohľadu - celá politka je špinavá! A ak volíme, vždy si prinajlepšom! môžeme zvoliť iba menšie zlo. Tak či onak, politici boli-sú-budú vždy len a iba bábkami. Bábkarmi s malým "b" sú napr. členovia Bilderbergu (http://kicera.blog.sme.sk/c/154216/Skupina-Bilderberg.html)...ALE najväčšia sranda je to, že (iste nie len podľa mňa) aj naši bábkari s malým "b", majú ešte svojich skutočných bábkarov (mimo tento náš malý svet :) To je môj pohľad na "malé pieskovisko našej planétky. Môžete ma nazvať bláznom, psychopatom....čímkoľvek-máte na to právo. Ale to je všetko čo môžete. A zabudol som ešte na jednu vec...ešte sa môžete zasmiať o trošku viac: ZABIJ BABU :D http://www.stream.cz/video/5/460650-zabij-babu/?word_id=1217935 (a je to aj na YouTube, len sa treba lognúť:) ()

cyBerN odpad!

S velkou chutí dávám odpad, ještě teď je mi z toho Zelenkova potratu trapně...nechápu proč to točil a úplně tím shodil své předchozí filmy. ()

RockChick odpad!

Něco bych napsala, ale jelikož nejsem prominentní děťátko, obávám se, že by mi to vzhledem ke zvoleným slovům neprošlo... ()

Lukoboss

Nějak nevím, proč tady mám hodnotit politicky zaměřenou propagandu. Přestože levici nevolím, nemá tady to video co dělat, řekl bych. :) ()

JamesSi odpad!

Po lopatě vysvětlování věcí, které půlka věcí už ví (a přijde jim to zbytečně doslovné) a půlka lidí ví a je proti tomu (a berou to jako útok). Takové záměrné lití benzínu do požáru mateřské školy. A nejvíc absurdní bizár věc na tom je, že je to vykrádačka videa Sarah Silvermanové, která se naprosto totožnými hláškami pokoušela přemluvit lidi, aby volili americkou "levici" (čili český střed). Na humor je to málo vtipné, na aktivismus málo chytré a na Zelenku celkem špatné. A to Modelář a Ztraceni v Mnichově jsou jedny z nejlepších českých filmů posledních let. Je zajímavé kolik se toho změnilo, když babky z Kauflandu už nevolí komunisty - ale podnikatele ze Slovenska. Jen další důkaz o tom, že politický kompas je černá díra. ()

Hanys_

Asi bych hodnotil jinak, kdybych si před chvílí nepustil originál se Sarah Silverman, protože ten se nese přece jen v odlehčenějším duchu a zbytečně tolik netlačí na pilu jako Mádl s Issovou... ()

Holina odpad!

Nevadí mi, že se tu mluvé kdovíjak o důchodcích, nechápu ani ohlas jaký toto video vzbudilo, na jeho poselství seru. Proč dávám odpad, je fakt, že je to trapas. Vůbec mi to nepřišlo vtipný. Navíc nemusim ani jednoho z protagonistů. ()

wosho

Kurevsky nekorektní, vůlgární a přitom dobře promyšlené a vtipné. Navíc, po většinu i pravdivé. Jen co nechápu, je to ohodnocení tady. 22%? Oni ti levicově smýšlející pablbci asi zamořili i čsfd (anebo rána pro demokracii-liberálové). Jen by mě zajímalo pod jakým pojmenováním je tady Filip, Ransdorf, Paroubek (hodně smůly na hnojišti dějin), či Sobotka??? PS: jsem středově smýšlející s lehkým nahnutím do prava. Nejsem ani milionář, ani rentiér. Moji rodiče jsou prachobyčejní dělníci a nynějšího času navíc má mamina je na ÚP. Mám obyčejnou maturitu a mám podprůměrný plat. Ale to neznamená, že nemám rozum a netuším, kam bychom šli s levicovou vládou. Ano přátele, do hajzlu za hovnama bychom lezli!!!! ()

Tessie

"Reklamní spot" na ČSFD? Co to má být? Proč to tu do videí rovnou nevrzli celé.. Asi aby jen zjistili levičáky a pravičáky dle hodnocení.. Většinou odpad? Už pak víme proč je čsfd červená.. ()

Sayko odpad!

V politice sice plavu jako ryba v ropě, ale můžu hodnotit aspoň z hlediska filmového. No a reklama není vtipná, není zajímavá, není přesvědčivá a i když bych pravici volil, určitě bych nechal rodiče a prarodiče, aby volili sami a ze své vlastní vůle. ()