Reklama

Reklama

Pirates of the Caribbean 6

všechny plakáty

Diskuze

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Existence či neexistence knížek však nic nemění na faktu, že jsou piráti filmový vesmír a že je naprosto v pořádku točit filmy bez Jacka Sparrowa ;)

na příspěvěk reagoval Sabrewulf

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

A já jsem, Santo Clausi po návštěvě barber shopu, nenapsal, že jsi napsal, že to nejsou filmy :D Já jen oponoval tvému tvrzení, že je nemůžeme nazývat filmovým vesmírem. Sám jsem žádnou z těch knih nečetl, jen mám povědomí o tom, že existují, ale toto mi vylezlo za dvě sekundy na Googlu ;)

na příspěvěk reagoval Blackhand47, CarnTheNunya

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

AloeB

Já jsem ty jedna žůžová máničko nenapsal, že to nejsou filmy. :D Pošli mi příklad nějaké knihy, která to rozšiřuje.

na příspěvěk reagoval AloeB

AloeB

AloeB (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Pokud to není filmový, tak jaký tedy? Knižní vesmír? :D I Piráti z Karibiku jsou fungujícím universem, které prý dokonce rozšiřují například knihy. To, že nemá tolik filmů a postav jako MCU, neznamená, že nejde o filmový vesmír. To je ale jedno, spíš nechápu, proč by se na tom neměli ždímat prachy. Bude-li další film dobrý, je mi jedno, že jeho primární účel je vydělat na divácích peníze. Ostatně MCU se také primárně netočí pro nějakou uměleckou vizi nebo dobrý pocit z diváků ;)

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya, Prometheus69

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

AloeB

Má právo, ale jelikož nemá ani spin-off a ani prequel, tak ještě Piráty nemůžeme nazvat filmovým vesmírem. Nikde nepíši, že to právo nemá, spíš jen píši, že už by se na tom neměly ždímat prachy.

na příspěvěk reagoval AloeB

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

GejmronCZ

GejmronCZ (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Jo, to by nebylo špatné. Další díl s Davim Jonesem a tátou Willa na palubě Holanďana. To by mi vůbec nevadilo. Ovšem jelikož se i ve 2. a 3. dílu pořád zmiňují o Jackovi, tak by se tam musel ukázat, protože se znali. Jediný čeho se bojím je to, co udělali s potitulkovou scénou u BableBeeho, že nedává absolutně smysl, protože se 100% ani nepodívali na 1. původní díl. Tak aby to prostě na sebe správně a dobře napojovalo. Samozřejmě, kdyby prequelů mělo být více jako 2 nebo 3, tak není problém. Ovšem muselo by to mít správné napojení na původní sérii. To je ta věc. To většinou právě poserou.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Ano, ale tenhle vesmír je už definován... Pověstmi, minulostí a legendami které předcházeli původní POK. To není jako MCU... že to teprve vzniká...hrdinové se teprve rodí a stávají hrdiny. u POK... Je minulost už daná. Jen jí jestě neznáme. Hrdinové však ano...

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

GejmronCZ

A co takhle něco o tom jak nasraly Tritona a jak spoutali Calysto? 8) Ono v pirackém sněmu bylo docela dost lidí... Nejen posádka černé perli na 5 dílů. 8)

na příspěvěk reagoval GejmronCZ

CarnTheNunya

CarnTheNunya (hodnocení, recenze)

MCU není obyčejná filmová série, ale doslova filmový "vesmír", poskládaný z různých filmových sérií, s jedním seriálem co byl ze začátku lehce canon. Všechny postavy, nebo aspoň většina postav, z tohohle filmového "vesmíru" pochází z komiksů od vydavatelství Marvel Comics, které jsou také často propojovány do různých "cross-overů". Piráti z Karibiku jsou jedna filmová série, která nemá žádný spin-off (ze stejného světa, ale o někom/něčem jiném) nebo prequel (film/y předcházející původní sérii) film/seriál.  

na příspěvěk reagoval Prometheus69, AloeB

Uživatel CarnTheNunya smazal svůj příspěvek.

GejmronCZ

GejmronCZ (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Pokud to bude prequel... tak co tam jako chtěj vymyslet? Svět už vytvořený máme docela dost. No a jediný, co by tak dávalo smysl je vidět Jacka jako malýho kluka, což by bylo fajn kdyby se na tohle 5. díl napojoval. Jako nedává mi to moc smysl. Maximálně by to mohlo bejt o Gibsovi a Jackovi, ale bez Jacka prostě.... ne, já to nepobírám. Nevim co tam chtěj vymyslet, ale prequel bez něj nebo nějaký z těch viditelnějších postav je prostě kravina. BTW Black Flag jsem nehrál, tak jako jiný Assasiny, ale jediný, co bych si asi tak zahrál by byla teď ta nová Valhala, ta vypadá luxusně a viděl jsem pár streamů s tim.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Abi je nechcou trapit... 6 nebude seqvel ale prequel... Měla by být teda. Proto tam nebude Jack... A vlastně už se k tomu co bylo dal s Tenerem a Elizabeth nevratí. Mělo by se to odehravat ještě před tím než ukradli to zlato... Vlastně s toho docela čuchám Black flag... 8)

na příspěvěk reagoval GejmronCZ, CarnTheNunya

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

CarnTheNunya

Nebylo... záporak sam vůbec nedaval smysl. Milionovy triky které vůbec nebyli vidět... A to závěrecné fiasko kdy se Salazar zmohl jen na máchaní Tridentem, nejmocnejisi zbrani moří ani nekomentuju. To byl teda slusnej potrat... Nenazval bych to rozhodně "důstojné"

na příspěvěk reagoval CarnTheNunya

Sayko

Sayko (hodnocení, recenze)

Když už bez Jacka, tak by bylo záhodno vytvořit úplně novou příběhovou linii, která by se po pár dílech mohla spojit s Jackem, jako to bylo například u The Walking Dead s Fear The Walking Dead.

Sabrewulf

Sabrewulf (hodnocení, recenze)

AloeB

Ano, dobrý film jde udělat i bez Jacka, ale už to prostě nebudou Piráti. Stejně jako Resident Evil 7 je bez zombií, Chrisů Redfieldů apod. jistě parádní survival horor, ale už to prostě není Resident evil. To by se jo museli vytáhnout s namakaným a zábávným scénářem, aby tam ten nucený gender swaping nešel ani pocítit.

na příspěvěk reagoval AloeB

GejmronCZ

GejmronCZ (hodnocení, recenze)

DJ_bart , CarnTheNunya , Blackhand47

Je fakt, že 5 nebyla špatná, ale ze všech těch dílů jsem jí viděl tak max 2x (když vezmu v potaz 1-3 a 4, který jsem viděl 1000x). Osobně bych  uvítal starou dobrou posádku a přístup k filmu jako k 1, to jako jo. Ale ať udělaj cokoliv, tak se to stejně nevyrovná Jackovi jak připlouvá poprvé do Port Royal s tou úplně našláplou vesmírnou epickou hudbou. Nový tváře rozhodně nechci. Všechno to bylo o Jackovi a tak by to mělo zůstat.

 

Co se týče Zoe, tak tam bych klidně viděl i menší seriál propojený čas od času s Jackem nebo alespoň jeho posádkou a celkově tím příběhem jak to bylo mezi díly. Takže za mě Zoe naprosto vklidu, ALE ve vedlejší dějové linii.

Blackhand47

Blackhand47 (hodnocení, recenze)

DJ_bart

Já osobně bych postavil novou sérii kolem Zoe Saldany. Naposledy jsme jí viděli v jedničce a teď je z ní velká hvězda, takže by měl Myšák zaprvé v hlavní roli ženu, zadruhé slavnou tvář a zatřetí postavu, kterou fanoušci znají. Podle mě by to takhle mohlo fungovat.

na příspěvěk reagoval GejmronCZ

Reklama

Reklama