Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

DarkViper

Epické dílo pro lidi ve věku od 15 do 28 let, pro ostatní co už si hrají na to jak jsou dospělí a jak je brutální víkendové odreagování zahrát si s přáteli scrable to dobré hodnocení získat nemůže, ale od těch co ví co je to pravá akce a jak se to dá rozjet tento film, získá to co má získát, říkám dobrá akce kluci, víc takových, dobrý příběh, správné charaktery, 5 promile a borec co je drogovej dealer a v zahradním trpaslíku co jste mu ukradli má extázi, proto přijde s plamenometem na vaší akci aby vás potrestal to je Legendání nářez, ani chvilku jsem se nenudil a měl jsem záchvaty smíchu co 5 min, proto 5 hvězdiček. První film svého druhu. ()

Mort09

Před více jak deseti lety se American Piestal filmem, ukazujícím život americké mládeže, od té doby se hodně věcí změnilo, a přesně tyto změny jsou vystiženy v Project X. Míň děje a více akce vyhnané do naprostého extrému. Vše je navíc perfektně ztvárněno amatérskou kamerou, která dává celé party vyniknout tím, že vtahuje diváka do děje. Prostě krutopřísný nářez. 90% ()

arcilotr

Celková úrověn filmu je slabá... Ale od začátku až do konce to ubíhá pěkně. Vývoj "epic pařby" je vcelku originální, hlavní postavy jsou uvěřitelné. Project X naplňil do puntíku to, co se od něho očekávalo podle popisu, nehraje si na nic a soustředí se na to, aby bavil, bez hlubšího smyslu. Kdo si přečte popis k filmu a řekne si, že tohle bude zájímavé téma, tak se prostě bavit bude. U ostatních ale nevím. ()

de-andre

S originálním motivem se autoři vypořádali zdatně a dokázali skloubit teenagerovskou zábavu a efektní přehlídku jedné povedené mega party. Průběh nenarušuje výrazný děj, jenž navíc není až příliš hloupý a ve výsledku nepůsobí vedle zbytku filmu ani moc bizarně.Todd se podobných témat nebojí a jde ruku v ruce se současnou generací a jejím vycítěním. Celkový dojem pak kazí jen zbytečné závěrečné "real" pořady, kdy druhý, napodobující skutečné interview organizátora, působí spíše trapně než zábavně. ()

fruitixx

Hmm, slušný návod jak se zalíbit davu.... ovšem vše má nějaké oběti, i když se tady neberou moc vážně. Střihy taky ušly, jak se to zvrtne a začne pekelně ohnivá show....zvěřinec, který už prostě nemá se zábavou moc společného. Zakomplexovaný trpajzlík co všehchny zničí v rozkroku se spláchne i s autem.... No a nějaké uvědoméní taky přišlo z jeho buchtou, za týpkem stáli asi všichni svatí takže LookOut. ()

xxxdvorixxx

Přerod od teen komedií k found-footage je tady dobře patrný. Banalita a absolutní degenerace mi vůbec nevadí, ve čtrnácti jsem takovou párty definitivně chtěl mít. Spíš pro nerdy na vypnutí a nic moc pro pseudo-filmo-maniaky. ()

fabregas1

Těm co dávají tak málo hvězdiček a kritizují tento film chápu.Asi byli v dětství doma zavření a jediný jejich kámoš byla nuda.Vůbec nebudu hodnotit herecké výkony, děj atd.Project X mě hodně bavil a hned jsem si sehnal do auta soundtrack (Kid Cudi a Wale nej.skladby). ()

oreF

na celom filme ma zaujali len obnazene hrudniky sexi slecien, inak myslienka a celkove spracovanie nic prevratne co by tu uz nebolo ()

Pavlo

Začiatok pôsobil dosť zaujímavo a nádejne, až som dostal pocit, že ide o kvalitný snímok. Avšak od polky filmu to celé skĺzlo do vôd klasických teens movies, ktoré neponúknu okrem povrchnej zábavy a klišéovitých scén nič iné. ()

NSN

Poučný? To sotva, hlavní hrdina se stal opravdovým hrdinou po těch všech napáchanejch škodách. Sklidil velkej obdiv a respekt mezi svejma vrstevníkama! ()

Epco

Domáce video z jednej párty, nič viac menej ale ani nič viac. Ukážky ako vždy sľubovali viac ako bolo nakoniec ponúknuté. Mať o pár rokov menej tak by som sa takej party určite chcel zúčastniť, v žiadnom prípade by som ju však nechcel hostiť. ()

d4

Project X nie je žiadny výnimočný film, no v pamäti mi ostane hodne dlho. Jednak z dôvodu, že posúva 1st person kameru úplne inde, než bol Blair Witch ci Cloverfield (v podstate obidva ponúkaju divákovi "priamu účasť" na deji, no kým sa Cloverfield snaži hrať na strunu strachu (a aj to sa snaží bezvýsledne) Project X chce vo Vás vzbudiť túžbu po ďaľšej skvelej mega párty!), jednak z dôvodu faktu, že celá párty sa naozaj uskutočnila!!! Vo filme sú totiž použité zábery natáčané účastníkmi onej párty (kvázi. komparzom) na svoje mobilné telefóny, čo ešte viac umocňuje pocit neumelosti. Samozrejme, že príbeh sa nedá brať vážne, ale o ten tam predsa vôbec nejde. Dôležitý je samotný priebeh celej párty (ktorá je vlastne jediným hnacím motívom celého filmu) a to, AKO skončí! A môžeme si povedať na rovinu, že hoc skončila totálnym fiaskom, vo výsledku to bola párty a.k.a. The Most Epic Win !! P.S.: Po druhom zhliadnutí som okamžite stiahol soundtrack (official aj neofficial) a radím tak spraviť vsetkým tým, ktorým sa ten film páčil aspoň tak ako mne. ()

dudel3333

da sa povedat že film bol takmer o ničom alebo o jednej narodeninovej oslave ktora sa yvrhla na poriadnu megažurku.V prvom rade v tomto netreba hladat nejaku hlboku myšlienku len povolit ventil a pozerat..... nič viac ,nič menej.Inak nechcel by som byt rodičom toho -nastročneho oslavenca ()

Suchic

Nahatý holky, alkohol, drogy, hudba, párty... Co víc to takového filmu o monstrozní a celkem slavné akci v Austrálii. Pár autentických snímků tomu ještě přidává na váze. Asi to není nic pro starší generace, ale já se parádně bavil. Jen je to trochu po americku pojaté... ale jinak prostě ,,nářez,,. ()

HonziKaja

Za ty nízký hodnocení přidávám hvězdu. Parádní jízda, výborné zpracování a našlapnutý soundtrack. Pro cílovou skupinu je to téměř povinnost protože nejen že je to jízda ale ke konci filmu jsem měl pomalu strach jak to všechno dopadne a kolik škody se natropí, což měl asi být další z cílů filmu. No, asi bych bral být v komparzu. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz