Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

HeyHou

Nářez jak sviňa!! Hlavní, co mě po konci filmu napadlo bylo to, že bych taky chtěla mít tak v poho taťku, v reálu by to totiž málokdo z nás přežil. ()

kadles

Řekl bych, že to mohlo být kratší, protože stejně čekáme a "víme" jak to dopadne. Nejvíc pobavil oficiální text distributora: Projekt X sleduje tři zdánlivě nenápadné studenty 4. ročníku, kteří se snaží zviditelnit před svým odchodem z vysoké školy. LOL ()

silak_xup

Hele upřímně, kdokoliv tu píšete cokoliv o tom že to bylo špatně natočený, že to nemá příběh apod... no tak jste přesně ZMRDI CO DNESKA NEDĚLÁTE CO CHCETE A HNIJETE V NĚJAKEJCH KORPORÁTECH A PODOBNĚ A KAŽDEJ VEČER CO USÍNÁTE SI ŘÍKÁTE DOKOLA - CHTĚL JSEM TO TAKHLE? JO CHTĚL JSI TO TAKHLE BLBEČKU, CO JSI CHTĚL TO MÁŠ TAK SI NESTĚŽUJ A DÁL HNIJ V ILUZI MY OSTATNÍ SI ŽIJEME SKVĚLE A JE NÁM LIDÍ JAKO JSI TY VELIMI LÍTO A SNAŽÍME SE TĚ Z TOHO DOSTAT ALE TY NECHCEŠ PROTOŽE JSI VYCHOVÁN V SYSTÉMU ZÁVÍDÍM LIDEM KTEŘÍ SE MAJÍ DOBŘE A JSOU ŠPATNÍ. PÍŠI TO SEM UŽ ASI HODINU, JELIKOŽ JSEM MÍRNĚ ZLITEJ DO SRAČKY A V TVEJCH OČÍCH PODLE TVÍ STARÝ JSEM NULA CO NIC NEDOKÁZALA, PROBLÉM JE TEN SRAČKO ŽE VY MUSÍTE POČÍTAT A JÁ NE, JELIKOŽ TO ANI NEUMÍM, PROTOŽE JSME PŘESVĚDČENEJ ŽE 2 + 8 JE 7!!!!!! JSME PŘESVĚDČNEJ???? CO TO JE ZA HOVNO???? NEMÁM VYCHOVÁNÍ!!!! HAHA HOVNO, MOJE RODIČE MĚ NAROZDÍL OD TEBE VYCHOVALI KRÁSNĚ KÁMIKU, JELIKOŽ NAROZDÍL OD TEBE SE NIKOMU NEMUSÍM ZODPOVÍDAT A DLE MÉHO BRÁŠKO TO CELÉ JE.... PROMIŇ ŽE NEPÍŠI ČÁRKY, KDE BYCH MĚL... NEBO MĚLA? JSEM CHLAPEC ČI DÍVKA? NENI TO UPRDELE? JO A TENHLE FILM JE TOTÁLNÍ SRAČKA A DÁVÁM MU PĚT HVĚZD Z UBOSTI PROTOŽE CELEJ ŽIVOT HLEDÁM TU KLACISKOU KRÁVU VOLE NAJDU SI TÝPKA KTEREJ MĚ NAMRDÁ, BUDU S NÍM ŠUKAT KDY SE MU ZACHCE, PAK SI UDĚLÁME DÍTĚ A PAK????? SERU NA NĚJ, UŽ MRDAT NEBUDEME A TO DÍTĚ JE MOJE!!!!! LOL AKA LÁZNĚ KALÍ LÍZNĚ. MILUJU SVOJÍ TEREZKU KTERÁ LÍTÁ NA MOTORCE A NEPATŘÍ MEZI TY STUPIDNÍ SOCKY UBOHÍ KTERÝ ZAJÍMÁ JEN NAMRDAT SI DÍTĚ A SRÁT NA TÝPKA.... SORRRY HOLKY ALE STEJNĚ JAKO JÁ JSEM PRO VÁS NEZAJÍMAV.... ANO, NEZAJÍMAV!!!!! tak vás hrozně chci a užírám se ve svém svědomí.... a vaše chytré maminky bych rád též poznal, dle mého uvážení jsou skvělé. Ajta krajta já jsem velice obrovský ubožák. Ach, je mi ze se mě samotného zle. Tak jo, nezapomeňte si dát budíka na ráno, aby vás šéf nezprcal. PAC A PUSÍK NULÍK ()

Tomate

Upozornenie: Nepozerajte film s mamou v prípade že plánujete oslavu 18 v najbližšej dobe. Hrozí riziko podozrenia a obáv. A teraz k filmu. WAU. No jednoznačne odporúčam. Spoiler:: Sú tu pekné a holé baby, trpaslíci v trúbe, nafajčený a lietajúci pes, agresívny ochrankári a plameňomet. No povedzte čo viac by ste od poriadnej žúrky očakávali. Jediná škoda snáď že je to všetko nahraté. ()

shaacul

Tenhle film Vám ukáže proč je dobře že u nás se ještě pořád používají na děti tělesné tresty. Pak snad z dětí nevyroste něco jako jeden z ústřední trojice - Costa. Většina postav je v podstatě silně nesympatická, snad jen hlavní hrdina který k celému přišel tak nějak náhodou a jeho holka si zaslouží nějaké sympatie. Zhruba od poloviny filmu se přejde k likvidaci domu, nastoupí hodně černý humor a dokáže pobavit. Milese Tellera mám hodně rád, je to jeden z nejlepších herců nastupující generace ale jako ultra cool baseball hráč mě úplně nepřesvědčil, typově by zapadadnul spíž jako jeden z geeků. Kamera a způsob jak byl film natočen včetně soundtracku ukazuje že autoři věděli co chtějí vytvořit a povedlo se jim to. Za *** ()

Madhuri

Průměrný film o pařbě, sprostém trpaslíkovi ukradeném smažce a čtyřech outsiderech které do osudné párty nikdo nezná...A taky o vytvoření nehorázných škod za jednu noc. Asi už jsem dospěla, když už přestávám fandit teenagerům a nejradši bych je pořádně propleskla, ach jo. Každopádně film má zajímavý koncept amatérského natáčení, i "příběhem" (ne, tak se to nazvat nedá, dobře tak "záznamem"). Bohužel už to na mě asi nemá takový efekt jako ve 14. No což. ()

Oxyk

Pařba, puberťácký humor a drogy? To je přesně moje! Projekt X je "bezdějový" film, ve kterým se pojednává pouze a pouze jen o kalení. Od vysvětlování technik prstění až po týpka s plamenometem? Tenhle film má prostě sakra všechno! Kdo by chtěl trpaslíka ať se přihlásí! Hodně solidních 4/5 ()

E-Swift

Tak to byla opravdu párty. Prdel od začátku až do konce. Výborná hudba po celý film. Dost jsem se bavil. Za plný počet, jasných 5 hvězd. ()

maestrotatum

Projekt X ? Nie je to zas až taká šleha ako kde kto hovorí. Vo svojom samotnom vnútri je to ploché a obmädzené ako každý rozum priemerného teenagera. Pár úsmevných momentov vytŕča z bezduchého deja, ktorý sa točí len okolo jednej pointy. Zrazu obraz vystriedajú zábery špinavej párty a potom má niekto monológ či dialóg o tom aké hrozné je pozerať sa na postupne rozpadávajúci sa dom ale samotná párty je úžasná, cudzí ludia skandujú moje meno...wuaaa...no hovorím bezduchá myšlienka avšak na humor bohatá téma, pravdaže na úspech by to chcelo oveľa lepšie prevedenie. Ani hlavná trojica nie je nejak obzvlášť sympatická či sofistikovaná alebo aspoň zaujímavá. Takže aby som to zhrnul, niekedy proste dobre a vtipne vyzerajúci film s plnou podporou produkcie od Todda Phillipsa nedokáže ponúknuť takmer nič naviac ako ponúka trailer. Nedokáže vyniknúť spomedzi očakávaní a iba niekde začne a skončí. Takže aj preto je najfrekventovanejším snom v denníčkoch fresh gymnazistov,, mať na narodeniny Projekt x párty”. :/ [56%] ()

megajalec

Námet je samozrejme veľmi príťažlivý. Pozerať sa na študentskú party (plnú mladých pipiek hore bez) je fajn, celkom aj zábavné. Ale rozhodne s z toho dalo vyťažiť oveľa oveľa viac. Či už vtipom, čo sa teda pýtalo alebo možno aj nejakým dejom, ktorý tu teda takmer neexistoval. Nehovorím o spackanom závere, ktorý sa mne osobne nepáčil. ()

ToxicAli

Nejdivočeší párty vůbec? Možná... i když sám jsem zažil taky pěkně divoký akce. Po filmové stránce ale žádnej hit. Dojem reálnosti, že se podobná pařba někde mohla udát, tu kazí jednak momenty se statickou kamerou, který nemají tu amatérskou nedokonalost, ale hlavně videoklipové vyznění celého snímku. Osobně taky trochu nechápu stereotypnost charakterů, kde typický americký loser je vykreslen opět jako žid v kostovaným svestru nadváhou a brýlemi, i když tady rozmělněn mezi tři hlavní postavy. A kočičky, o kterých to vlastně celý bylo... no cenzoři sice dovolili se podívat na prsíčka, ale holku s trojkami a většími by jste tu hledali marně. I když pár sexy zadečků by se tam našlo, to zase jo... ()

kreion

Veľkým problémom tohto filmu je veľa príliš pozitívnych hodnotení. Porovnávanie s Hangoverom nie je na mieste. Jednoznačne oveľa menej vtipné a zábavné ako hociktorý American Pie. 1* za kozy, 1* za psa. 2/5 ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz