Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

Morseus

S klidem můžu říct že tohle je nejlepší komedie a možná i pro mě nejlepší film letošního roku. Po celou dobu sem se skvěle bavil. Párty o kolo které se celý film točí je skvěle zpracována a kamera která vždy zajede až do jádra párty je také skvělá.... Už dlouho se mi nestalo že bych po dokoukání filmu měl hroznou chuť si to pustit znova a znova a znova...postavy ve filmech hlavně jejich nezapomenutelné hlášky jen tak z paměti nevymažu. Zejména Costy hláška "jaká je teda pravda ?? .pravda je taková že sem to nechal vyhlásit ve dvou rádiích " :D taje nezapomenutelná. Je mi jasný že těm "oldschoolerum" kteří sou úplně hyn z Tenkrát na západě a z podobných filmů že se jim to asi moc líbit nebude, promiňte ale nechápu to a nechápu i další lidi kterým se tahle skvělá komedie nelíbí.....A to všechno zařazuje tenhle skvělý snímek mezi mé top ten film... Maximální hodnocení si v mích očích tenhle film rozhodně zaslouží. ()

Phoeniyx

Mě se tohle naprosto líbilo pecka, takovou párty dneska chce zažít snad každý i když se tam hodně věcí zvrtlo kamera je sice z příběhu čemu moc nefandím všechno to do sebe dokonale zapadlo za mě jasných 100%. Nasmál jsem se ještě víc než u prciček povedené. ()

Warapeidza

Vcelku zábavné vyplnění volného večera... Věděl jsem, do čehu jdu, takže jsem nebyl zklamán... Pár hezkých scén, nudná "hlavní" postava, předvídatelný děj... ()

klaranapoli

Celej fim nuda nuda nuda a ještě jednou nuda. Až na konci se to fakt povedlo, když se taková velká párty zvrhla. Tomu už jsem se fakt musela smát a taky jen díky tomu dávám 3 hvězdičky. Nebýt tak dobrému konci, byl by to odpad. Ale ještě ted se musím smát tomu jak se ta párty zvrhla :D Takže asi jen posledních 10 minut bylo vtipných. Ale musím říct že TAKHLE VELKOU PÁRTY jsem snad neviděla v žádném filmu. ()

hiroito

Docela mě to překvapilo. Čekal jsem, že to do 20min vypnu, ale dokoukal jsem to. Dokonce jsem se i pár krát zasmál. ()

xhonza5

Příběh inspirovaný skutečným životem. Mladíci chtějí udělat narozeninovou párty, ale bojí se, že přijde málo lidí. Vznikne z toho akce, která nemá obdoby. Organizace nulová, proto následky katastrofální. Nikdo tohle nečekal. Ve škole jsou hrdinové, doma a v sousedství zase prevíti. Copak se dnešní mládež už nedokáže bavit jinak než alkoholem, drogy a sprosťárnami? ()

schindler

Ukázka vypadala nabušeně, ale to bylo asi tím, že se v ní ukázalo vše zajímavé. Celý film je točen v amaterském stylu (celkem originální nápad), ale přesto se v něm hemží jedno klišé za druhým. Tak např. hlavní trio, obyčejný lůzr, všehoschopný lůzr a 100% lůzr to jsem už někde viděl, že by Superbad a milostná zápletka se sem vůbec nehodí. Přesto pár komických scén film má, což z něho dělá koukatelný kousek. Ale hlavně : TI CO VE DNE SPÍ A V NOCI PAŘÍ, jistě budou brát tento film jako povinost. ()

montel

Thomas (Thomas Mann) právě slaví své sedmnácté narozeniny a jeho rodiče tentýž den opouštějí na víkend dům, aby mohli v poklidu trávit své výročí na dovolené. Thomas se tedy těší, že pozve domů pár lidí na menší párty a jeho dva kamarádi Costa (Oliver Cooper) a JB (Jonathan Daniel Brown) mu v tom pomáhají. Co Thomas ovšem netuší je to, že se jeho zpráva o narozeninové párty rozšíří díky internetu široko daleko a Thomas má rázem v domě a na zahradě více jak tisíc lidí. Alkohol, drogy, sex a hlasitá muzika změní gratulanty na divoké a nekontrolovatelné šelmy ničící vše v jejich dosahu a největší průser v životě organizátorů je na světě...Tak hezky popořadě. Hned od začátku je jasné kam se bude film ubírat, takže je úplně zbytečné číst si nějaké recenze. Film je určený převážně pro mladé, kteří z něj jistě budou nadšení a jistě se najdou takoví, kteří budou přemýšlet, jak zorganizovat něco podobného. Co se týče nějakých hereckých výkonů nebo propracovaného scénáře, tak to tady nehledejte. Děj se zaměřuje jen na pár věcí a to je chlast, sex, kozy, muzika (která se nicméně dá ocenit) a pořádný bordel. Pokud chcete vypnout mozek a podívat se jak dnešní mládež paří, film je určený pro vás. Pokud hledáte cokoli jiného vyhněte se tomuto počinu obloukem. Pro mě průměr. 55% ()

Mach666

Pěknej film pro mladší generaci , v první půlce teda člověk vubec neví o čem vlastně film je , jakou bude mít pointu. Ale v druhej půlce se vše začne vyjasňovat jak to vlastně dopadne i tim jak se párty rozjíždí. Dalo by se říct že to je pařba ve vegas jen na způsob zahradní párty. Hlavní trojice se mi zdála celkem pohodová nemam jí co vytknout na neznámý herce to celkem šlo. Pro mě 75% ()

Názorožec

Tak jak je popsáno v anotaci tak se to celé odehraje. Způsob natočení "jakože real" je prostě vyčpělý. A navíc je tam spousta nelogičností jako třeba příjezd policistů velmi, velmi nepravděpodobně pozdě, a i tyhle detaily to právě pro tu snahu o realitu srážejí ještě níž. ()

Tomulka

Dobrá pařba je dobrá pařba. Pár dobrej pařeb jsem zažil, ale nikdy nic tak monstrozního. Samozřejmě bych si nikdy nenechal nic podobného udělat doma a nebo bych to netoleroval ve svém sousedství, ale zažít to je něco zcela , úplně něco jiného. Je to zážitek který člověk nikdy nezapomene a je to nenahraditelné a nenapodobitelné. Každopádně následky pro hostitele jsou katastrofální. Ale jako film to bylo dobré, ale jen jako záznam něčeho mnohem lepšího nic víc nic méně. ()

ELDoctorow

Hlavný problém - nie je to temer vôbec vtipné. Ako OK, pár krát som sa trochu uchechtol, ale viac humoru som zažil snáď už aj pri sledovaní monoskopu. ()

Djflash

Film Project X poukazuje na nebezpečí, které tkví ze současného fenoménu zvaného sociální sítě. Snímek zaujme spíše generaci náctiletých, kterým se líbí spontánnost, volnost a hlavně kvalitní hudba. Ta totiž nesmí chybět na žádné dobré mega party. To vše totiž Project X nabízí měrou vrchovatou. My ostatní co máme tuto fázi dospívání již za sebou (do této skupiny se řadím i já ,) v tom nebudeme spatřovat asi nic světoborného. Celkově mě film (tedy kromě hudby) moc nenadchnul. ()

biteme

Zábavná šou pre všetkých pařmenov. Kto ju nezažil, akoby nezažil nijakú. Ani sa veľmi nejedná o komédiu, ako o návod, ako by sa mala konať najkúlovejšia párty. Zábava, odvaz a súťaž o to, ako maximálne zničiť všetko okolo. Vypusťte zvieratká zo zoo.. a výsledok? Stálo to za to! ()

mentos.

Natáčení muselo být zajímavé. Párty se totiž natáčela po dobu 25 nocí. Občas se objevil nějaký bláznivý nápad, ale že bych se smál? To ani ne. Tohle pro mě nebyl ani tak moc film jako dokument atypické oslavy narozenin. 50% [viděno 20.12.2012] ()

Ms.Iris

Zo začiatku je to také nemastné-neslané, proste nudné. Potom sa to rozbehne, keď nastane čas ohromne bláznivej party, až človek má chuť byť tam. Samozrejme nie ako usporiadateľ, ale ako pozvaný :-) ()

Tominko12

Zaujímavá komédia, ktorá je momentálne veľmi súčasná a aktuálna. Film pre mladých ako stvorený a o ktorom budú ešte dlhé roky hovoriť, keď budú usporadúvať nejakú párty. "Nářez" jak sa patrí, to proste treba vidieť. Jedna z naj komédií posledných rokov. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz