Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

solcik9

Super film, který dává pojmu ''party'' úplně jiný rozměr. Po zhlédnutí tohoto filmu, má každý člověk, který rád chodí na party, touhu to také zažít, ale nikoli to pořádat. Prostě není co jiného dál dodat - Neuvěřitelný zážitek! ()

sokiss

musím říct, že mě to docela překvapilo... čekala jsem, že to bude totálně o ničem a naprosto zbytečný film. teda ono to o ničem je. žádný extra dějový zvraty se nekonaj. ale ono mě to docela bavilo. není tam teda nic, u čeho by se padalo smíchy ze židle... je to spíš takové úsměvné... tak co že mě to tedy bavilo?... jednoduché. ta kalba! asi do dvou třetin jsem si říkala, že bych na takovou kalbu chtěla jít.( pak když už se to hodně zvrtne, tak to teda už ne.)... jo a ještě dodám, že kamera á la amatérský záznam se fakt povedla. ()

Narayan

Film o tom, že zrušit fotrovi káru a podpálit vlastní barák je vlastně hrozně cool, pokud to uděláte během superobří párty. Já bych toho parchanta umlátil botou, udělat mi tohle z domu. ()

Kadas97 odpad!

Po Movie43 najväčší filmový odpad čo som kedy videl. Idiotsky prepísknutá párty, ktoré budú napodobňovať (už napodobňujú) duševne slabší jedinci v snahe podobať sa looserovi Tomymu. Keby to skončilo smrťou toho prašivého inda, 70% účastníkov akcie a toho pidimužíka dal by som jednu hviezdu. Takto dávam 0,5 z 10 za hudbu, o ktorej mimochodom tento film nebol. ()

Hpatrik

Klukům ta párty docela přerostla přes hlavu, ale je to docela zábava. Jestli chcete udělat pořádnou párty, tohle je ta pravá inspirace. :) ()

Torgal

Tak formát found footage si po komiksovke (Kronika) našiel cestu aj do "prcičkovského" párty filmu. A práve spôsob akým bol film natočený ho kvalitatívne povyšuje aspoň kúsok nad tradičné hnojisko na ktorom končia (aspoň v mojich očiach) skoro všetky podobné filmy. Príbeh je totiž úplne to isté čo vždy - parta looserov chce zasunúť a tak usporiadajú megapárty, ktorá sa vymkne spod kontroly, the end. Počas sledovania som mal miestami pocit, že film obsahuje aj hlbšie posolstvo - napr. že sa vyjadruje k otázkam zodpovednosti za svoje činy. Keď je ale v závere hlavnej postave kompletne u p*dele, že defacto zničil rodičovský dom a s ním celú svoju štvrť, hlavne že je v očiach svojich spolužiakov za borca, tak morálne poučenie očividne nehrozí. 4/10 ()

tranquill

Plusový bod za dokumentární podání, které se v tomto případě hodí, minusový bod za to diskofilní podání, které mi nejde pod uši i oči. Zlatá mládež Ameriky, pche... ()

Plechpetr

Vcelku dobře udělaný film. Určitě je mířen na puberťáky. No ono snad každý by chtěl na takovou party zajít aspoň jednou v životě! Nebo ne? ()

Vabr

Ve výsledku se jen jedná o jakýsi záznam z pařby, která je zajímavější možná jen díky té velkoleposti. Samozřejmě, že jsem nečekal nějaký příběh nebo zápletky a tak, ale tady je to až nulové, a to je pak dost pro mě o ničem sledovat, protože to přesně pak působí jen jako nějaký záznam z pařby. Moc jsem se nezasmál, a postupem času mi to přišlo lehce monotónní. Vyhodnocení: Takovou pařbu by chtěl zažít asi každý, ale nýst za to následku teda ne 😄 ()

Biopler

Generačný film, ktorého forma nakrúcania a vyprávania je na ňom najcennejšia. Svižne odsýpa, pobaví ako sa stále predháňa byť čo najvernejší vo všetkom čo zobrazuje. Len v závere to už s tým ohníkom pôsobí prepálene + následná akceptácia úplného outsidera všetkými spolužiakmi v škole. ()

stratocasta

Tak nám ten foundfootage prolezl i do komedií. Začínám pochybovat o správném názvu Para - Normal, tohle bylo totiž někde mezi Para - douchebag a Para - I don't give a sh*t. Nenechte se ale mýlit, já zbožňuju takovýhle spontánní pařby narvaný bazénem Hugh Hefnera, všude samý třpytky, panáky, superfajnovej Skrillex a táta s mámou, který ráno odpustí. Já ale tentokrát odpouštět nebudu, nevychovanej fracku Todda Phillipse. Tady máš jednu a druhou si chytni o zeď. ()

Divian(R)

Upřímně jsem se zasmál snad dvakrát. Film je spíš 88 minutový videoklip k velice povedenému výběru skladeb. Dostat se na, aspoň z pěti procent dobrou, party, jako byla tohle by byl můj sen! :D ()

Kroup4

Průměrně zpracované, ale za pařbu bych dal 5 hvězdiček hned, o takové si můžeme nechat jet zdát !!!! Kdo čeká nějaké vyšší poslání či cíle u tohoto filmu je vážně osel, jde jen o pařbu! ()

Poken

Klasifikace tohoto filmu jako komedie mi příjde trošku mimo. Viděl bych to spíš na mystifikační pseudodokument. Rozhodně nemůžu říct, že bych se nahlas zasmál, možná jsem se nezasmál ani v duchu, ale je to zkrátka tak strašně kool záležitost, že míň jak 4* dát nemůžu... btw. skvělý soundtrack pro podbarvení každé domácí wannabe/definitelydontwannabe Project X párty included ()

ExpertAsie

Film po celou dobu byl vnímán kamerou a bylo to právě ono, co ten film dělal originálním, jakoby ten člověk za kamerou zachycoval svůj první zážitek s kamerou včetně pařby. ()

Franc1s

Proč jsem nedostal pozvánku? :D Pěkná epic párty! Hlavně díky kameře, připadlo mi jak kdybych tam byl. Takže se ptám kdo se toho ujme a natočí dvojku v česku? Rád se zúčastním :D V pátek v kolik? :D Poslední půl hodiny filmu zabíjelo!! Hodnotím to jako párty, ne film. A komentáře typu, že je to vymývačka mozku. Co jste čekali? Pohádku o myšším kožíšku? Spite dál a pusťte si růžovku... ()

Pathrose

Vzhledem k tomu, že jsem o tomto příběhu četl po té co se v Kalifornii udál, tak jsem byl po zjištění, že se dočkám i filmu o této pařbě trošku v obraze co mě bude čekat. Dostal jsem prakticky to, co jsem si od toho sliboval. Je pravda, že párty to musela být šílená. ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz