Thomasovi rodiče odjíždí na víkend pryč a nechávají dům v rukou svého syna za příslib, že na jeho večírek přijde maximálně 5 osob. Thomasův limit je následně stanoven na desetinásobek. Jeho kamarád Costa se rozhodne, že uspořádá největší party, jakou jejich střední škola pamatuje. Místo původně plánovaných padesáti lidí přijde 2500 spolužáků a jejich známých, ti se velmi rychle vymknou kontrole. Ale na to, co je bude čekat, nebyl nikdo z nich připraven. Když chlapci přijdou po víkendu do školy, všichni je oslavují, na rozdíl od doby před víkendem, kdy nějakého Thomase a Costu ještě vůbec nikdo neznal. (TV Nova)

samkko

8,1/10 a možná je mé, (pro někoho) přepálené, hodnocení skutečně jen důsledkem toho, že jsem ostatní mega-party filmy přehlížel a doposud neviděl. Hodnotím ale samozřejmě nezaujatě a tudíž mi to vyšší hodnocení nezbývá než nedat. Projekt X, je pro mě naprosto dostačující oddechovka obsahující perfektní kameru, občasné zachichtnutí a především atmosféru, pronikající přes obrazovku až k vám. Herecky docela příjemné, scénář puberťácký "slabý" a k tomu je to celé zaobaleno v americkém stylu. Skvěle prožitých 84 minut. ()

boo-boo

Na mňa hype nezaberá, je to slabota. Možno vo veku, keď som žral Prcičky, by sa mi to páčilo. Dnes ale môžem len povedať, že je to presne to isté, ako každý podobne ladený film, len tá kamera tomu dáva punc "inakosti". ()

Shredder

Ako hodnotit film, ktory tvori kratky uvod a zaver a vsetko medzitym je len jedna velka party? Urcite islo o najvacsiu a najvelkolepejsiu party, aku som kedy na platne videl. Zazit nieco take (az na samotny zaver) je snom kazdeho teenagera a mladeho cloveka. Vsetky zeny vyzeraju ako modelky a pobehuju polonahe, alkohol tecie potokom a vsetci sa dokonale bavia, az kym sa orgie nezmenia na nieco, co pripomina poulicne nepokoje a absolutny chaos. S cim mam problem, je to, ze film ma nalepku komedia, ale humoru je v nom poskromne. Hlavne trio je nevyrazne a svojim spobom pripominaju karikaturu ustrednej trojky zo Superbad, obzvlast Costa vo mne cely cas evokoval dojem chudeho, strelenejsieho Johaha Hilla. Bavil som, uzil som si vsetku tu pompeznost, ale predsa len mi tam chybalo viac humornych scenok. ()

Don82

Po několika týdnech co jsem studoval na zkoušky jsem potřeboval trochu defragmentovat mozek, takže tento film velmi dobře posloužil. Trojce kluků chce udělat narozeninovou párty jednoho z nich a jelikož si chtějí zlepšit reputaci ve škole, udělají ji ve velkém stylu. V to, co se to zvrhne ale předčí veškerá očekávání. Z trailerů se dalo čekat,. že to bude sakra jízda a taky že byla. Project X si na nic nehraje, prostě to do vás pere rychlím střihem a spoustou neuvěřitelných záběrů. Nemá smysl ve filmu hledat nějaké hlubší konstrukce, protože by to jen brzdilo dynamiku a autenticitu filmu a nemáte šanci se potom do toto ponořit. Pokud si přesto někdo tyto otázky pokládá, zřejmě nepochopil, o čem že to bylo. Styl "ruční kamera" se zde opravdu nabízí a dobře, že jej tvůrci použili. Projekt X je zkrátka o tom, že o takové pařbě můžeme opravdu jenom snít a tak se nám tvůrci snažili alespoň vynahradit na našich obrazovkách. ()

APOFiSko

kto je starší ako 25 prosím nekomentovat tento film ... pokial by to bola realita tak klobuk dole chcel by som byť na takejto party :)) ()

celticek

Klasická americká "teen" komedie o splněném snu středoškolských adolescentů. Není na tom co obdivovat, je to přehnané až běda. Hvězdy dávám za trpaslíka v troubě a track Amona Tobina chvilku před koncem (T-Rick na scéně). ()

Frank1e

Luxusní podívaná, která začíná opravdu divně, až trapně, ale scény postupně gradují a vy často myslíte, že už nemůže být hůř, ale to je omyl. Počáteční soucit s hlavním hrdinou opadá a na vás se valí další a další ztřeštěnosti, které jsou opravdu k vidění pouze v Americe. Vypíchnout musím také výbornou hudbu, které je ve filmu dostatek. Pět hvězdiček si to nezaslouží, možná i za ten odfláknutý konec! EPIC PARTY! ()

Jacccob

Parádní film o nejepičtější pařbě, o který sní každé dítě dnešní generace ( bez všech těch průserů ) , zábava celkem vázla, ale pařba byla skutečně epická a i ta trocha zábavy se tam našla. :) ()

klochy

Neskutočne nádherne pozlatené pártyscény o ...ničom. Soundtrack dokonale sadol a sám seba nechápem, že som dostal pár krát zimomriavky ..hlavne pri záverečnom návrate do "reality". ()

TommyDiamond

Prý podle skutečné události. Ha ha. Mě teda nepřehoupnou. Nejneuvěřitelnější party! Trochu moc náhod na jeden večer, ne? Ale když vypnu logické myšlení, tak o této teenagerské komedii může říct, že byla vtipná, zábavná a na jeden večer nabitá těma nejnemožnějšími věcmi. Od Projektu X můžete čekat, jak řekl Rocco....... Krutou kalbu......... Celkově 50% ()

KdG

Jeden z nejzábavnějších filmů o oslavě narozenin. Je tak akorát dlohej a naštěstí tam není moc hluchých míst. ()

Lilien

no extra vtipné to nebolo a ten príbeh bol miestami pritiahnutý za vlasy. A ak ešte uvidím nejakí film ktorý kameru-je jedna s hlavných postav tak sa odstrelím. Film sa snaží byť akou si variáciou na Super Bed alebo Hangover, ale tie sú o dve triedy lepšie. ()

štófy

Rozhodně jsem nečekal, že by tento film měl být nějak chytrý nebo poučný. Ale očekával jsem, že se alespoň budu dobře bavit, což se ale nestalo. Záběry na ožraly nejsou zas tak zábavné, bohužel. ()

PerG

Kdo v tomhle filmu hledal smysl, tak by se mel jit nekam zahrabat. This is simply sick party! :D Wear tights :)) ()

dj_kure

Skutečná událost je to jediný co Projektu X dává to kouzlo. Vtipný to až tolik neni, ale určitý lidi by se mohli cejtit podobně zmanipulovaní jako u Blair Witch, protože chvílema to fakt vypadá jako z tý akce. 60% ()

Talina

Slovo EPIC je opravdu na místě...Tohle je totální pařba! Ti, kteří se zúčastnili té v Austrálii, podle které je tento film natočen, mají skvělou historku, kterou můžou vyprávět svým ratolestem...wish I was there! ()

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz

Best of 2012 dle popředních uživatelů ČSFD.cz