Když si mezigalaktičtí mimozemšťané chybně vyloží videozáznamy klasických videoher jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je inspirovaná objekty ze zmíněných videoher. Prezident Will Cooper (Kevin James) je nucen vyzvat na pomoc svého nejlepšího kamaráda z dětství a nepřekonatelného hráče videoher Sama Brennera (Adam Sandler), jenž v současné době provádí instalace domácích kin, aby se ujal vedení týmu ostřílených pařanů (Peter Dinklage a Josh Gad) s cílem vetřelce porazit a zachránit tak naši planetu. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany. (Falcon)

DannyBurino

Jeden z nejhorších filmů?!?! Fuck you guys. Film je skvělý a příjemně koukatelný, humor je skvělý, akce dobrá a efekty jedny z nejlepších co jsem viděl. Ale film má problémy třeba Kevin James jako prezident co neumí číst, sem tam byly divné chvilky, Peter Dinklage byl nudnej, bylo tam pár děr v příběhu a druhá půlka filmu se zdála trochu urychlená. Jinak super. ()

zeromen

Správně natočená kravinka, co má šťávu:-)) Máto slušné obsazení, slušné efekty a i děj kupodivu to nějaký má. Udivujemě co všechno nenatočí. Rozhodně jsem se bavila. // viděno na DVD: 80% ()

Pythonator

Proč jen ten Columbus? Takovou věc měl točit pořádný režisér. Rozhodně je to od Columbuse nejlepší film, ale nic to nemění na tom, že mistr rodinných kravin docela zabil skvělý námět. Jako Sandlerovina je to taky slabé, ale pobavit to pobaví. Kdo by neměl rád film, kde se po ulici honí Pac Man. ()

P@\/EL

Námět na film to byl vskutku vynikající a bezpochyby velice originální. Je jen velká škoda, že film celkově sráží mnoho spíše průměrných pasáží, kterým by slušelo daleko více komických momentů. Kdyby byl celý film tak neotřele vtipný a pěkně svižný jako pasáž s Pac-Manem, tak by se jednalo o parádní komediální kousek, který by neměl obdoby. Tak z toho je jen nedotažený nápad s několika povedenými vtipy a zdaleka nevyčerpaným potenciálem. ()

lukkaczekk

Skvělá komedie v podání Adama Sandlera,co by malého kluka co se zůčastní mistrovsví světa ve videohrách. Záznam z mistrovství pošlou do vesmíru kde to najdou mimozemštané a vyhlásí válku, protože jsi špatně vyloží ten záznam. Sam Brenner s kamarádama Ladlem, Willem co by součastný prezident USA a méně kamarádem Edie bojují proti Pac-Manovi, Stonožce,Donkey-kong aby zachránily svět před zkázou. Film je graficky dobře propracován, ani v ději jsem se neztrácel. Rozhodně jsem se nenudil. ()

Alvin

I dneska si dokážu vybavit tu atmosféru a vydýchaný vzduch v autobuse plném videoher. Parkoval nahoře na náměstí, vždycky jen pár dní v roce, takže se tam šlo hned po škole s hrstí pětikorun a končilo se až když pan "řidič" vypnul elektriku. O kus dál byla prodejna elektra, kde se ve výloze blýskal Didaktik Gama později i s 5 1/4" floppy-disk mechanikou! A kdo měl valuty nebo aspoň bony mohl si pořídit i Atárko či dokonce Amigu! Přiznávám tedy, že jsem ještě 8-mi bitová generace a tudíž mi tenhle film udělal velkou radost. Ale v těch mých pěti hvězdičkách není jen pouhá nostalgie. Nenechte se oklamat kritikou místních pseudointelektuálů, teoretiků filmových věd a neúspěšných uchazečů o studium na FAMU. Columbus a Sandler totiž natočili fajnovou komedii, která nezadrhává, má super retro triky, nejoriginálnějšího amerického prezidenta a navrch pár nečekaných hlášek. Tohle jsou krotitelé duchů mojí generace a ten Aykroyd na začátku to jen potvrzuje. ()

WilliamMW

Vemte originální nápad a našroubujte jej na naprosto neoriginální a tisíckrát ohraný vzorec rozvržení scénáře. Všechny zvraty jsou jasné dlouho před tím, než na ně dojde. Celé je to, jako kdyby to natočil student filmové školy přesně podle učebnice. Na jedno hodně odpočinkové podívání to je ok. Do kina to ale nikdy jít nemělo. ()

PoprockCZ

Stupidní humor. Působí to na mě jako animák pro děti s prvky pro dospělé. Na mě moc laciné, bez myšlenky. Jen závěrečné animované titulky oceňuji. ()

Elizabethx

Pro mě osobně - lehká až primitivní komedie, která mě rozesmála za celý film tak jednou. Předvídatelné zápletky, naprosto očekávatelné použití hudby. ALE - téma je skvělé. Osobně mi při některých scénách běhal mráz po zádech, protože je mi téma videoher velmi blízké a vidět je takhle v našem světě, pro mě byl zážitek. Škoda, že si film tento skvělý potenciál tak hloupě vybral. Nuž, třeba letošní Ready player one přinese něco lepšího. :) ()

mikruu odpad!

Hluboko nám Sandler klesl... Moc hluboko... Hrozná slátanina. Ale to vystřílení mozku z palice Šmoulovi byl úžasný záběr... ()

Ajfist

Docela se na to da koukat,ale na pět hvězd to určitě není.Tolik může dát pouze retardovaný jedinec,kterého v reálném životě nikdo neposlouchá,tak ty svoje verbální blitky převádí do románové podoby sem. ()

babuška

kurva já nemohl odtrhnout oči, parádní jízda po starej arkádovkách, většinou stáli dvě kačky, jo já jsem max spokojenej ()

soukyd33

Zajímavý nápad. 👍 Rozhodně mě to zaujalo, ale asi ne jen mě. Vtipné hlášky, scény, dialogy. 😄 Skvělé efekty pro hry a jejich následky. Soundtrack super. Poznámka: Útoky jsou skvěle vymyšlené. Poznámka: Těžko může být pokračování, ale bylo by super. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

Qwathemall odpad!

Nejhorší na tom je, že je to označováno jako komedie, a ne jako kýčový akční dvoudimenzionální film s ničím novým. ()

victy

Nedá mi, no musím okomentovať. Očakávam silno rozporuplné ohodnotenia. Film možno niektorým kritikom nevoňal či už kvôli filmu samotnému (silno predvídatelný dej a plný klišé) alebo účasti tu veľmi neobľúbeneho Adama Sandlera. No ja som sa smial od začiatku až do konca. A práve o to autorom išlo. Osobne si na staré "pixelové" hry veľmi rád spomínam a tento film bol pre mňa nostalgickým návratom do detstva a ešte som sa u toho sakramentsky bavil! Mňa teda hocičo nerozosmeje a na komédie som dosť kritický , 100 ludi 100 chutí a tak je to aj s humorom kde každému sedí niečo iné. Čuduj sa svet toto mi sadlo perfektne. Druhým pozretím možno názor zmením, no zatiaľ bez okolkov 5* za skvele strávený letný večer pri pozeraní tohto pixelovaného čuda............ PS: Vidieť Tyriona Lanistera naháňajúc zlého Pacmana v Mini Cooperovi sa nevidí každý deň. ()

Fruit Ninja míří na velké plátno

Fruit Ninja míří na velké plátno

24.09.2016

36. ročník Zlatých malin - výsledky

36. ročník Zlatých malin - výsledky

28.02.2016

Tak jak už je dlouhá léta zvykem, den před udílením Oskarů se udílí tzv. anticena Zlatá malina pro nejhorší film a nejhorší tvůrce za uplynulý rok. Nejinak tomu bylo i letos. V posledních ročnících… (více)

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi

Sean Bean bude pomáhat Marťanovi