Konečně se jí splnil dávný sen. Ale místo získávání drahocenných lékařských zkušeností se vydává po stopách temného doktorského spolku. Paula Henningová získá místo na exkluzivní Heidelbergské škole. Když objeví tělo kluka, kterého potkala na zastávce, znetvořeno. Začne pátrat po tajném spolku, působícím na její škole... (oficiální text distributora)

Spock

Bylo to dost nechutné a pro mě i dost ubohé. Nemyslím teď technické provedení filmu, ale námět filmu. Myslím si, že film mohl být natočen poněkud citlivěji, aby neurážel a nevzbuzoval takovou vlnu nevole a hnusu. ()

klima777

Franka Potente se zase něco naběhala... Praštěná děvenka v praštěném filmu.----- Jenomže pak mě smích přešel a zbylo nepříjemné mrazení (2,5*). ()

pfa

Nečekal jsem od tohoto filmu nic závratného, a docela u mě uspěl. Je to spíše thriller, než horor, za shlédnutí každopádně stojí. [6/1O] ()

vincent odpad!

Neskutočne zle spracovaný námet, ktorý vlastne ani nebol zlý. Neskutočne stupídny sled scén spolu s nelogikou (alebo som to možno predsa len nepochopil ja sám) spôsobil, že som niekde v dvoch tretinách filmu stratil prehľad vo co gou. Scény, ktorých som sa mal asi zľaknúť, ma nechali bez pohnutia. Ľakačky boli úplne trápne. Záver bol neskutočne naťahovaný a popretkávaný akýmysi scénami, kde bol pokoj, či dokonca súlož. No a posledná naháňačka je typu, kedy už začnete držať palce tomu zlému, aby toho dobrého konečne poriadne dobodal, pretože ten stále akýmsi spôsobom útočníkovi utečie (či stále keď prebehne okolo rohu, získa pár metrový náskok pred prenasledovateľom :). Franku Potente mám naozaj rád, len škoda je, že si nedá pozor na filmy v ktorých hrá. No ale každý potrebujeme platiť nájom, všakže?! ()

lskala

Průměrný horůrek. Prostředí pitevny ve mě nic nevyvolalo - žádné klaustrofobické stavy, stísněný pocit, mrazivé napětí, nic. Nechalo mě to chladným. 50% - 3*** ()

NICOX

Nesnášim nemocnice, krev, skalpely a jiný nemocniční pomůcky a tady sem si toho užila až dost. Musim říct, že na to, že je to německej film to nebylo vůbec špatný.. no prostě sem čekala něco mnohem horšího. Má to docela atmosféru, lekačky fungujou, a i ten námět je takovej neokoukanej. Takže 65 % ()

iXtr3m3

Technicky veľmi veľmi podarený kúsok, ktorý aj dnes po dlhých 21 rokoch by mohol v kľude obstáť v dnešnej konkurencii. Čo sa týka scenára, tam to samozrejme už viac drhne a casting by v dnešnej dobe hypermodelov a LGBTQ asi úplne pohorel, ale pozrel som to s manželkou, ktorá to ešte nikdy nevidela a na prekvapenie nenadávala. ()

cityman

Horor z prostředí fakultní medicíny u nás sice vyšel pouze na videu, ale ani v kinech by se nejspíš neztratil. Franka Potente opěk dokazuje, že role vyplašených děv, které v úzkých berou osud do svých rukou jí opravdu padnou jako ulité. ()

willis

Pokus o německý studentský horor. Špičce žánru se Anatomie dívá na musculus latissimus dorsi z uctivé vzdálenosti. ()

Pajčus

Až na několik ne příliš povedených momentů je to zábavný thriller se zajímavou tématikou. Začátek dával předzvěst mnohem děsivější atmosféry. Možná je ale dobře, že se to po takovém hororovém a pro mne psychicky náročném začátku změnilo v pouhý thriller, protože jinak bych asi neměl sílu film dokoukat. ()

TheTrox

U tohohle filmu sem si říkal ... co to sakra má znamenat ? Naprosto nudný, nelogický děj. Naprosto směšné chování herců, nelogický scénář : Například jak chudák holka utíká před vrahem, uteče do skladu, zastaví se a pak se zeptá : "Je tu někdo ?" Opravdu zajímavá komedie, hned z toho skladu je další snímek jak odjíždí autem pryč, to by mne zajímalo, jak se tam odtud tak rychle a hlavne bezpečně dostala ... nehledě na to, už v polovině filmu víme, kdo je vrah ... Stačilo málo a dal bych odpad!Celkové hodnocení: 15% ()

Heroine

Na horor s Frankou jsem se těšila, ale zase z toho nebylo nic. Opravdu jsem se nebála ani vteřinu, dokonce jsem se ani nelekla. Takže podprůměr, škoda. ()

Limetka

Nejdrastičtější horor, který jsem kdy viděla.Bylo to to moc krvelačný.Nemělo to myšlenku.Ale když se na to člověk dívá tak se bojí .......je tam totiž hodně lekavých scén. JInak je to film kde se lidi zabíjejí kvuli vědě(anatomii).Je to až nechutný. ()

Odpadlik

Na německou produkci velice slušně udělaný horor, který je možná lepší než některé současné amarické tituly. ()

umbjaz odpad!

němci... jsou hold divní... a co se týče hororu, je to snad ta nejdivnější země vůbec. malejm dětem určitě přijde mnohem děsivější třeba pohádka a o Hanzel und Gretchen. (nebo tak nějak) tohle já rozhodně nedoporučuju! a to především vegetariánům co na to nemaj žaludek :D ()