Reklama

Reklama

Tým Expendables bude tentokrát čelit přímo jednomu ze svých zakladatelů a bývalých šéfů. Conrad Stonebanks s tváří Mela Gibsona stál přímo u jejich zrodu, pak se z něj ale stal odpadlík a dokonce jeden z Barneyho úkolů na zabití. Přežil a teď má bezcitný a bezskrupulózní obchodník se zbraněmi jediný cíl. Bývalého parťáka a celý ten tým postradatelných vysloužilců sprovodit ze světa. Plány Expendables jsou ale přesně opačné. Každopádně to tentokráte bude hodně osobní. Barney navíc vážně uvažuje o tom, že své staré spolubojovníky pošle do důchodu. V řadách Expendables se proto objevuje čerstvá mladá krev s novým stylem a se znalostí něčeho tak opovržlivého jako jsou moderní technologie. Novou krev zastupuje Kellan Lutz (známý ze série Twilight), Glen Powell, boxer Victor Ortiz a také žena! Olympijská medailistka v judu a zápasnice smíšených bojových umění Ronda Rousey. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Gina Carano. Hmm to by potěšilo mzssáka ten z ní vlhne :-) Já bych tam mladý pušky dal jenom na začátek, kde by byla aspoň jedna mladá puška odpravena (Lutz nebo Ortiz) přičemž ty zbývající mladý pušky by musela v úvodní akci stará garda opět zachránit a oni by načež přiznali, že na to nemají a stahují se z akce. Zbytek filmu už jenom o starý partě. K hlavnímu Badassovi (ať už ho bude hrát kdokoliv) přidat aspoň 3 mlátiče (MJW, Vinnie Jones, Tony Jaa, Bren Foster, Lateff Crowder, Cung lee atd... možností je spousta) a zbytek filmu udělat o tom, že parta Expendables bude uvězněná na nějakém ostrově či co kde budou bojovat z armádou žoldáků. Žádná velkolepá akce spíš osobní souboje, likvidace jeden na jedno pořádně drsný Rkový přestřelky a každej významnej člen Expendables bude mít aspoň jeden osobní souboj. Jo a aspoň dva členové týmu by měli konečně chcípnout. Filmovat ideálně někde v jížní Americe původní tým už nerozšiřovat, aby měli konečně všichni pořádnej prostor a je to. Jedině takhle může ještě Sly natočit nejlepší díl série. Co myslíte souhlasíte se mnou? Co vy na to?

na příspěvěk reagoval Lacike

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

ywo666

Bit sa vie, takze ak by bola nejako zmysluplne vyuzita a nemala velky priestor, tak by som nebol proti.

Ale u boja v trojke, tak by som tam dal nejaku bitkarku, ktora este v serii nebola. Bud Ginu Carano alebo nejaku inu.

Porad nejaku dalsiu schopnu bitkarku, ktora aj vyzera k svetu.

na příspěvěk reagoval Wacoslav1, ywo666

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

j.linhi

Tak ja som veľký fanúšik Rondy dávno predtým ako sa objavila Exp3. Všetky jej MMA fighty som videl aspoň dva krát.

Doplh29

Doplh29 (hodnocení, recenze)

Škoda že tu zlatou medaili nezískal Glen Powell nebo VIctor Ortiz či Kellan Lutz,protože jediný tihle 3,se mi nelíbili,scénky snima nebyli ono,jediný nováček který mě potěšil byla Ronda Rousey její bojové scény byli daleko lepší než scény než těch 3.dohromady.Doufám že jestli Sly opravdu bude natáčet poslední 4.díl tak že tam dá jen jednu "mladou pušku" jako to bylo ve 2.díle.....:/

na příspěvěk reagoval ywo666

Doplh29

Doplh29 (hodnocení, recenze)

Omlouvám se za 2.bod :D,ale myslel jsem to tak že mě se líbí příběh že jsem nečekal že Mel bude původní člen týmů a že ho Sly původně zabil,což se nestalo a Mel se mu teďka chce pomstít,ale stejně ho Sly nakonec zabije.Lépe mi to vysvětlit nejde...:D :D

na příspěvěk reagoval Martin741

Doplh29

Doplh29 (hodnocení, recenze)

Jediné důvody proč jsem se tomu rozhodl dát 4 hvězdičky jsou:
1.Že Sly zlákal další hvězdy-Mel Gibson,Antonio Banderas,Wesley Snipes a Harrison Ford.
2.Příběh se mi dobře zda vymyšlený( že je o tom že musí zemřít jeden ze zakladatelů Expendables).
3.Gibsona postava je vidět už na začátku a ne někde až v půlce.
4.Humor ještě je dostačující.

na příspěvěk reagoval Segrestor, Martin741

Související novinky

Stallone, Chan a spousta ropy

Stallone, Chan a spousta ropy

13.05.2017

Sylvester Stallone opustil Postradatelné a vrhá se do vysněné spolupráce s Jackiem Chanem. Jejich společný projekt se jmenuje Ex-Baghdad, točí se kolem útoku na ropnou rafinerii v Mosulu a bude ho… (více)

Expendables 4 se rozpadají

Expendables 4 se rozpadají

09.04.2017

Od třetího dílu Postradatelných uplynuly 3 roky a je dost možné, že se nikdy nedočkáme pokračování. Důvod? Neshody mezi producentem Avim Lernerem a Sylvesterem Stallonem, které skončily Slyovým… (více)

Expendables 4 jsou na cestě

Expendables 4 jsou na cestě

10.10.2015

Po třetích Expendables to s populární akční sérií moc růžově nevypadalo. Američané nechali v kinech tristních 39 milionů dolarů a nebýt tržeb ze světa, které film nakonec vytlačily přes stěžejní… (více)

Expendables míří do televize

Expendables míří do televize

07.03.2015

Akční parta Sylvestera Stalloneho si naposledy nevedla moc dobře. Ať už to bylo únikem Expendables 3 na internet, absencí krve nebo něčím jiným, jednalo se o nejhůře přijatý a nejméně výdělečný díl… (více)

Reklama

Reklama