Báječný Fantozzi

• Česko Superúčetní (více)

Bůh stvořil Fantozziho. A na jeho naléhání Bůh pokračoval - stvořil jeho ženu a krásnou dcerku.
Bůh chtěl stvořit člověka, ale bohužel tento pokus skončil stvořením tvora jménem Fantozzi. Ten naléhal, až mu Bůh stvořil i ženu Pinu, které se narodila krásná dcerka Mariangela. Další z příběhů o Fantozzim vám ukáže život tohoto beznadějného smolaře od pravěku až do budoucnosti. (oficiální text distributora)

Aberforth

Zrejme jeden z najlepších filmov o Fantozzim. Je to neskutočné ako mohol niekto natočiť takúto komédiu, za najväčšie plus dávam rozprávačovi v CZ jazyku, bez ktorého by som si nevedel príbehy o Fantozzim predstaviť. ()

Wally

Jeden z těch lepších filmů o účetním Fantozzim. jako vždy velice vtipné úseky střídají úseky trapné a někdy si člověk říká, zda to mysleli vážně, ale co už.... Film, který neurazí... ()

DocBrown

Moje prvni setkani s Fantozzim, kdysi daaavno, kdyz jeste vysilala Premiera. Tehda nemela jeste ceska distribuce snahu cpat do nazvu "Ucetni" a film se jmenoval logicky Bajecny Fantozzi. Priznacny nazev, protoze jsem se opravdu bajecne bavil, jako uz nikdy znova u Fantozziho. Uvidime po tech dlouhych letech. ()

Hanys_

Další sbírka Fantozziho skečů. Jak už to bývá - něco je fain, něco je zase horší. Jako oddechovka na tyhle letní sobotní dopoledne tohle ale celkem funguje. 6/10 ()

mira007

Tohle je asi nejoriginálnější Fantozzi a ačkoliv moc nemusím tuhle italskou komediální sérii, tak zrovna tomutu dílu nemůžu upřít originální námět cestování v čase od stvoření světa po kosmickou budoucnost a zdá se mi to v rámci série i více vtipné. Ta Eva v ráji byla teda opravdu sexy. ()

poet

Bože to je blbé a fakt. Paulo Villagio svojím priblblým herectvom zabíja aj tie momenty ktoré by mohli byť kvázi vtipné. Nechápem ako sa my to mohlo niekedy páčiť. :( ()

rsimonyi

Tak tento film s Fantozzim u nás vyšel teprve nedávno. Italské komedie o panu účetním alias Fantozzim mají 10 dílů! (u nás uvedeno už 9) 1 Fantozzi (1975)/Zrození pana účetního 2 Secondo tragico Fantozzi, Il (1976)/Nesnáze pana účetního 3 Fantozzi contro tutti (1980)/Maléry pana účetního/ 4 Fantozzi subisce ancora (1983)/Maléry pana účetního 2/ 5 Superfantozzi / Superúčetní (1985) 6 Fantozzi va in pensione (1988)/Pan účetní jde do důchodu/ 7 Fantozzi alla riscossa (1990) 8 Fantozzi in paradiso (1993)/Fantozzi v ráji/ 9 Fantozzi - Il ritorno (1996)/Návrat pana účetního/ 10 Fantozzi 2000 - la clonazione (1999)/Pan účetní opět zasahuje/ ()

helloween93

Fantozzi prochází všemi věky a jeho smůla se ho stále drží jako klíště. Samozřejmě nesmí chybět zeměměřič Filini. Horší než předchozí díly, ale stále vtipné. 3* ()

BeranSon

V jistých pasážích naprosto skvělé, ale i tak se mi celý film zdá příliš těžkopádný. 6/10 Parodie na stvoření světa a celou historii i budoucnost trošku netradičně pojatá. ()

Stíba

Fantozzi se v tomhle díle vychýlil ze stereotypu svého účetnického života a prošel si samotným zrozením v ráji až po futuristickou budoucnost ve vesmíru. Určitě ne horší než jiné díly a celkem fajn změna. ()

movemat

Veľmi slabšie pokračovanie perfektnej jednotky. Slabší a menej častý humor. Áách, až sa chystám dať dve hviezdičky. ()

Scraffy

Super Fantozzi, ktorý sa podaril. Veľmi sa mi páčili niektoré scénky a hlavne tie s Ježišom. Som katolík, ale kto by sa na tom nesmial! ()

Honsik

u superstupidních supercrazy komedií se většinou řežu a mlátím žito devítiocasou kočkou, tentokrát sem se jen čvachtal v kačírku zábavy. ()

Stejšn

Kdysi jsem se u tohohle díla smál, dnes se občas pousměju. Spousta pěkných nápadů (hlavně pravěk, ale i středověk) se tu střídá s hluchými místy. Celkově je to v celé řadě takový lepší průměr. Daleko víc než Fantozzi se mi tu (jako ostatně ve většině těchto filmů) líbí Filini. A nezapomenutlená je scéna s Robinem Hoodem a hlavně pak se skotským autobusem! ()