Čtveřice mladých mužů se vypravila na prázdniny na venkov, aby si tu užila slunce, vody a hlavně příjemného nicnedělání. Nakupovat chodí k obchodníkovi Julesovi do blízké vesničky. Vychytralý majitel obchůdku dokáže využít i toho, že jeho půvabná dcera padla mládencům - zejména Gérardovi - do oka. A tak mladíci - oblíbení Les Charlots - se nejen nechají v obchodě okrádat, zapojí se do výzdoby města, a dokonce obléknou i závodnické dresy. A tak, pro přízeň krásné dívky v zápalu boje zapomenou i na svou vysněnou dovolenou. Ve francouzské komedii Blázni ze stadiónu se znovu přesvědčíme, že mladí muži ze skupiny Les Charlots se jen tak lehce nevzdávají! (oficiální text distributora)

Nix

Na bažanty jsem narazil úplnou náhodou. A bylo to osudový setkání. To jsou prostě správně bláznivý týpci. Typ humoru mi naprosto sedl a nikde jinde než v jejich filmech neuvidíte tolik správných gegů a různých zajímavých a vtipných nápadů. Nejsem fanda komedií, ale takhle si představuji vtipnou a zábavnou komedii. U toho se opravdu ze srdce zasmějete a takové filmy prostě zvednou náladu, tak se to má dělat. ()

Fiftis

Slabšie než predchodca, ale stále niektoré vtipy stoja za to. Filmy športové, hoc zároveň komediálne mám tiež celkom rád, rovnako ako mám rád bláznivé francúzske komédie, pri ktorých netreba príliš premýšľať, stačí sa hlavne baviť. Mojou nevýhodou je asi to, že som sa ako malý k týmto komédiám nedostal a vyrastal som na skvelom účetníkovi Fantozzim. Tá latka je naozaj vysoko a táto francúzska komédia je len slabým odvarom skvelých Fantozziho filmov. Ale cez to všetko je tu cítiť ten známy Fantozziho štýl humoru a tiež skvelá atmosféra 70.tych rokov minulého storočia. Ja som sa pristihol, ako si pri sledovaní filmu vychutnávam tú dobu a sledoval som skvelé dobové autá, kostýmy či účesy. Na takú tu upršanú nudnú nedeľu stále poteší. ()

D.Moore

V porovnání s prvním dílem určitě zlepšení, neboť v Bláznech ze stadiónu lze oproti Bažantům najít i něco, čemu se dá říkat příběh. Nebo spíše zápletka. Gagů jsou metráky a celé je to tentokrát velice příjemně ztřeštěné. Během příprav uvítání pochodně mě nejvíce pobavila část s moderní sochou, kterou Les Charlots pochopitelně zničili a sestavili z ní úplně jinou, a když se později začalo sportovat, vypukl tak neodolatelný chaos, že nebylo možné se nepobavit.___P.S. Tak tady se Ivan Mládek inspiroval při vymýšlení Sportovních her na Kozím Hrádku! ()

Frajer42

Typický francouzský humor, který je tak debilní, až se mu prostě nelze nesmát. Jednu věc vím po zhlédnutí tohoto filmu jistě. S bažanty jsem to rozhodně nezabalil. Kdoví jestli nakonec nezhlédnu jejich veškerá dobrodružství. Pokud jsou i ostatní díly tak dobré, jako tento, tak to bude tutovka. Slabší 4*. ()

m0lL!sS

Blázni ze stadiónu, aneb úspěšné pokračování spolupráce mezi panem režisérem Claudem Zidim a čtyřmi výtečníky (nebo chcete-li Bažanty). Netajím se tím, že francouzská komedie je jedním z mých nejoblíbenějších žánrů a zároveň (po zhlédnutí Bažantů a Velkého bazaru) i tak trošku mojí srdeční záležitostí. Abych však nepěl pouze ódy, musím přiznat, že tentokrát mi příběh příliš nesedl, neboť z mého pohledu nebyl tak výborně propracovaný, jako například u Velkého bazaru (sbírání medailí ve všech disciplínách nebylo, teda alespoň pro mě, příliš atraktivní - i když se nejedná o podstatu celého příběhu). I přes to však panuje po zhlédnutí 87 mintové stopáže spokojenost, úsměv na rtech a těšení se na další filmy se čtveřicí Gérard Rinaldi, Jean Sarrus, Gérard Filipelli a Jean-Guy Fechner. ()

• V původním složení měla skupina 5 členů: Gérard Rinaldi byl hlavní zpěvák, a kromě toho taky hrál na saxofon a akordeon, Jean Sarrus hrál baskytaru, Gérard Filipelli neboli Phil hrál na kytaru, Luis Rego na piano a Jean-Guy na bubny. [Zdroj: max.iprima.cz] (pornogrind)
  • Les Charlots byla skupina francouzských hudebníků a komiků, kteří byli populární hlavně v šedesátých, sedmdesátých a na začátku osmdesátých let. Jejich název v překladu znamená „klauni“ nebo „idioti“. [Zdroj: max.iprima.cz] (pornogrind)
  • Film se točil v jihofrancouzském městečku Graveson. Stadión je ve 13 km vzdáleném Avignonu. (hankabar)

Časové pásmo bylo změněno