Reklama

Reklama

Studentka literatury Anastasia (Dakota Johnson) je podle vlastních slov nezajímavá a nudná „šedá myš" s nízkým sebevědomím, pravý opak tajemného podnikatele Christiana Greye (Jamie Dornan), kterého přišla vyzpovídat pro článek do studentského časopisu. Přestože se ji Grey svým chladným a odměřeným chováním snaží odradit, má ho plnou hlavu, což ještě prohloubí jejich opakovaná pracovní setkání. Bez ohledu na to, že ji varuje, jak je komplikovaný a ve zlověstných náznacích mluví o svém specifickém vkusu, není Anastasia jeho přitažlivosti schopná odolat. Ani Grey však není vůči téhle plaché dívce imunní a postupně ji začne otevírat dveře do své třinácté komnaty. Pokud do nich Anastasia vstoupí, pozná pravého Christiana Greye. Na posteli určené jen pro vyvolené zároveň pozná pravou Anastasii – své touhy, své vášně, svou živočišnost. Až z toho jde strach. (Cinemart)

(více)

Diskuze

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

zsn

To já nevím, to musí posoudit slečna dotyčná :) chápu že jsi náročná.. fandím ti v tom, abys našla to co hledáš... Myslím, že dnes je ale strašně moc slečen v zástupech co by si smlsli na chlapkovi s letadlem, vílou a autem BMW X5 ? :)

na příspěvěk reagoval zsn, zsn, Yoshitsune

rounen

rounen (hodnocení, recenze)

zsn

Nikdo se zlatko nechce hádat, ale je třeba vědět jestli preferujes peníze(letadla, apod.) Nebo lásku bez peněz... O to tady jde.. nic víc...

na příspěvěk reagoval zsn, Yoshitsune

zsn

zsn (hodnocení, recenze)

Uražená bych měla být spíš já, nevím, kdo mne tu nazval zlatokopkou za obyčejnou recesi. Už mám fakt pocit, že ty diskuze slouží jen ke střetu, hádkám a blití. 

na příspěvěk reagoval rounen

 (hodnocení, recenze)

zsn

To určitě! Tak hlavně, že ty ho máš dostatečně velké.

na příspěvěk reagoval zsn

Blind307

Blind307 (hodnocení, recenze)

...je tam kopec rozporov, jedna vec popiera druhú atď...napr.: ON: "Nebudeme sa milovať, ale šukať"...následne vidíme ako nežne ju vyzlieka, pusinkuje megaopatrne na celom tele to je "ŠUKANIE"? Asi som mimo...

na příspěvěk reagoval beba789, zsn

Uživatel smazal svůj příspěvek.

Wau

Wau (hodnocení, recenze)

ani nahodou :-)) ..

schovej jazyk, nebo vytahnu varechu rakosku :-) - pokus o vtip :-)

konec byl pro me krasnej, nekdy dva spolu bejt proste NEmuzou i kdyz se milujou a touzej po sobe, protoze ..

a snad si za to "protoze" dokazes dosadit co tam patri :-)

kdyby v tom ona takhle pokracovala .. mohlo by ji byt hooodne zle ..

obetovala by se kvuli NEMU? delala by co se ji nelibi? ..

proc by to mela delat?

ona vyrustala jinak, jeji maminka poznala hned "ze neni stastna" .. matka hl. hrdiny? poznala "co provadi jeji syn v utlem mladi?" .. a je to spatne?

nekdy je to tu na Zemi peknej cvokhaus .. ale tu nastesti slo o SM, ne o snuff, ale kde je ta hranice? pokud clovek zivi sveho Jekkyla, at se to tyka cehokoli, NENI to moc dobre .. znat "miru" a hledani vyvazenosti ..

jak to rikal Jung - jeho predstavitel ve filmu "Nebezpecna metoda", ze chce vlastne lidem pomahat tak, aby videli to "cim mohou byt" .. jak to MOHOU zmenit ..

taky tam dodal, ze lekar, ktery nemarodil nemuze dobre vylecit pacienta .. a ten film je i o tomto .. - taky SM ..

detska duse je tak krehka a cista .. a kdyz to zkurvime, tu vychovu .. navyky, to co vidi doma atd .. zkurvime jim proste i zivoty ..

SM nezatracuju .. ale vse ma sve meze .. a buhvi, kam by ji casem dotahl .. na jakou uroven ..aby ukojil ne JI, ale hlavne sebe i kdyz to vidi ON jinak ..

sex je o pestre palete .. a spokojeni musi byt oba a clovek by mel dojit i k tomu treba, ze v zajmu udrzeni vztahu, citu, NEMUSI mit vse a prozit vse .. a neictit to jako "osizeni se" :-)

snad jsem nenastvala tebe, ci nekoho, kdo sem nahlizi, nemela jsem to v umyslu, aspon trochu me znas ..

ja jsem v tomto dost otevrena .. protoze vim, ze sex je dulezitej, kdo mi tvrdi, ze ne, lze .. nebo to popira ..

a kdyz si mohu sjet neco takovyho, libi se mi to ..

vetsine znasilnenych zen se toto libi, nenavidej se za to .. vypusti spravne ventil "pouze takhle" ..

nebo jim to delal "tatka", nebo nekdo z rodiny .. ale toto asi nebyl pripad prave hl. hrdinky .. ktera vyrustala jinak ..

 

kamosce se to vuuubec nelibilo .. ta uz svyho Jekkyla zna .. ja netvrdim, ze ja sveho ne ..

ale umim mu rict "toto pane Jekkyle nedostanete" :-))

 

mej se fajn, cus :-)

 

joo, slysela jsem Uzla, jak rikal, ze je to slusne napsana prasarna :-D ..

ale kdyz se clovek zameri na to "co to s lidma MUZE udelat atd" .. brala bych to jako "ucivo" :-)

 

mj. toto vzrusi na obrazovce, zkus si predstavit, ze si te nekdo napolohuje do kleku, spouta te a zacne ti "naplacavat rakoskou chodidla", tj. takova bolest, ze pokud opravdu nejsi takhle ladenej, klesne ti prirozeni :-D

a prdel stahnes jako bojici se pes :-), doslova ocas mezi nohama :-)

ono to drazdit muze vizualne .. ale realne? .. kdy NEmuzes zcela verit tomu, kdo si na tobe chladi zahu ..

a nezmuzes nic, spoutanej, roubika v ustech .. a on je rozjetej, ci rozjeta jako "plne nalozenej kamion" a venku je naledi ..

 

nekdy clovek muze lidem rikat "cokoli", stejne potrebuji osobni zkusenost .. tak vsem tem "prezijte to" :-D :-D ..

a bacha, abyste nehrali nekdy v necem, jako je "Srbsky film" .. to byste si zahrali naposledy :-(

 

pokud to nekoho stve, ze jsem sem sakra napsala moc dlouhou zpravu a irituje ho to, tak se treba poznal ..

tak at napise adminovi, at to smazne ..

 

Stoka a ted fakt cus a vsem ostatnim taky :-) a opatrujte se :-) a to celistve .. :-D

na příspěvěk reagoval Ratemus

Související novinky

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva

29.08.2023

Stejně, jako měl snímek ONEMANSHOW: The Movie bezprecedentní první víkend, má nyní i bezprecedentní propad. Ačkoliv tak novému snímku Kamila Bartošky aka Kazmy už nikdo nevezme rekordní český otvírák… (více)

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

Kazmův film zboural návštěvnost českých kin

21.08.2023

Snímek českého moderátora, baviče a influencera Kamila Bartošky alias Kazmy ONEMANSHOW: The Movie se stal nejúspěšnějším českým filmem v divácké návštěvnosti během premiérového víkendu při uvedení do… (více)

Twilight sága se vrací

Twilight sága se vrací

20.04.2023

Mysleli jste si, že nic horšího než remake Harryho Pottera v podobě televizního seriálu už nehrozí? Pak vězte, že studio Lionsgate čerstvě oznámilo také návrat Twilight ságy. Stmívání se pak rovněž… (více)

Reklama

Reklama