ondrasz odpad!

Tohle je opravdu moc! Neskutečné, trapné a já nenacházím slov. Autorka, jenž je ženou krizí středního věku procházející, by měla spíše jít uklízet, či dělat cokoliv jiého, než psát literporno. Film je tak hloupý, že jej nehodnotím vůbec. Donutil mě poze k zamyšlení, zad-li má polovička vedle mě spící, sní zrovna o SM, bondáži či jiných praktikách s milionářským prasetem, mno patrně ano :D edit: Pokud se chcete pobavit, pusťte si třeba novoroční projev Gustava Husáka, rozhodně lépe využijete čas, než sledováním neschopné a politování hodné krávy, co z bůhví jakých důvodů, ačkoliv teď mě napadá, že je-li zde přítomna miliardářka co by mě bičíkovat chtěla, jsem pro, prachy, ehm tedy pro lásku ochoten cokolivěk přijmout - to je přeci smyslem dnešní reality :-) Nikdy jsem větší kravinu neviděl a to sem zahrnuji třeba i takové perly jako třeba Muž na radnici, či Rodáci (1988) a další skvosty nejen naší, ale i zahraniční kinematografie :)) Nejhorší film s kterým jsem se setkal.... Výběr herců se taky povedl, ale kdo ze známých tváří by se snížil k takové píčovině (za vulgarismus se omouvám, ale nenapadá mě synonymum). ()

Fnoobroklic

Dementní, postavy se chovají jak křečči po lobotomii,jelikož jsem viděl kinorip, tak mám i další náhled na věc, a to reakce publika, které se hihňá (i chlapi!) každé nevtipné blbosti. Jelikož jsem Birdmanovi dal jednu hvězdu, musím tomuhle dát dvě.. ()

predator.1 odpad!

Já když fláknu nějakému filmu odpad! znamená to, že jsem ho prostě nedočuměl celý a byl strašný. Film, který se propaguje všude formou reklam apod. denně o něm čtu, vidím jak ta a támhle ti si to rozdali v kině, támhle tu jsme museli vyprovodit z kina, protože měla ruce jinde než v pytli s popcornem .................. je jen odpověď na to, jaký bude celkový výsledek. Stejně to funguje například u počítačových her ( vemte si naposledy obrovský boooom u AC: Unity a jak to dopadlo v Ubisoftu ). Tady máme adepta hned na 2 maliny a jednu ostružinu. Něco tak špatného už letos doufám neuvidím. A to jsem udělal výjimku a i když to je takový shit film, mučil jsem se až do samotného konce a v traumatu to viděl celé. ()

route60 odpad!

Padesát odstínu hollywoodské nudy podle vele nudné ale notně úspěšné knižní předlohy (musím se jen smát z jakého důvodu? čím vlastně?) filmové utrpení v jednom ono fajn kamera nebo celkem ucházející režie neznamená dobrý film ale svět jak vidno má o erotice jiné mínění a tak na nás útočí nízké pudy ale v tom nejčernějším snu, tento film že je o erotice? ale kde že, to už při sledování TV NOVA a jejich zvířátek se cítím mnohem lépe, film je o ničem a hlavní kandidát na zapomenutí a dobře mu tak. PS: verbal to napsal přesně. ()

Marci1993

Snažila jsem se knížkám vyhýbat úspěšně 3 roky, ale stejně si mě před nedávnem našli a já je přečetla. Nakonec i ráda! A i přes to, že to nejsou knížky kulturně vzdělávací, a ani tak moc neprospívají slovní zásobě, mají něco do sebe. Kdyby ne, nebyla by polovina lidstva šťastně zamilovaná do Christiana Greye, a tajně záviděla Anastasii. Mmmm Christian.... NE! Soudřeď se! .. K filmu. Jak bych to jenom popsala? Katastrofa! Vážně mě jiný, lepší slovo nenapadá. Kdybych měla vzít dobrý stránky filmu, tak by to asi bylo celkový prostředí, kamera, zvuk a písničky. Tím to končí, a nejhorší na tom je to, že to všechno zařídila Sam Taylor-Johnson. Herci byli naprosto příšerný. Dakota (Ana) ve filmu vypadá na 30cítku, která si neumí uvázat tkaničky od bot a Jamieho (Grey) vzali někde v supermarketu, když mrkal na E.L. James a ta se z toho posr... Hlavní herci si za 2 hodiny (!!) řekli asi 10 vět, pak se Aně roztřásli kolena a všichni víme kde to skončilo. Hrůza. U mě 1 hvězdička za těžkou práci Sam. * ()

maniacxl

Pokud se chcete opravdu pobavit, pusťte si raděj třeba novoroční projev Gustava Husáka,(nebo si pusťte na hlavu z velké výšky tvárnicu) rozhodně lépe využijete čas, než sledováním neschopné a politování hodné krávy, co z bůhví jakých důvodů, ačkoliv teď mě napadá, že je-li zde přítomna miliardářka co by bičíkovat,chcát a srát na mě chtěla, jsem pro, prachy, ehm tedy pro lásku ochoten cokoli udělat.To je přeci smyslem dnešní reality ne?Fakt špatnej film,a to jsem od toho nic nečekal,ale to co se mi dostalo do hlavy bych nepřál ani mýmu zubařovi.Jamiemu Dornanovi se muselo stát něco moc škaredýho,že na to kývl.Hodně mě bavil v The Fall,tak jsem čekal aspoň nějakej výron,pardon výkon,ale s tím scénářem toho moc nejde dělat. Radši budu měsíc v klinické smrti, než tuto píčovinu vidět znovu. Když projedu seznam fanoušků této debility, tak mi to ukazuje náctileté vlhké holčiny , které mezi nohama dodnes měly maximálně robertka, co čorly starší ségře ze šuplíku,nebo okurku,co zas měla být pro změnu v neděli na oběd k řízku a bramborám, a proto vědí hovno o sexu,mrdání,lízání,šukání a věcech kolem toho všeho. Takže chápu, že jsou z toho úplně nadšené a ještě víc nadržené.A to, že je to od tvůrců „Vysemenění“ se nám divákům přímo do ksichtu a ještě čekají že jim to snad spolkneme?? Ani omylem, a autorce knihy (kterou jsem samozřejmě nečetl a nikdy číst nebudu)doporučuji, ať si tedy raděj pořádně zašuká a už nic nepíše kromě dopisu na rozloučenou, kdyby jí došlo, co stvořila za sračku a chtěla to se sebou skoncovat. A vzkaz pro všechny dívčiny, co mi řeknou jaký jsem kokot , co to nepochopil - Zašukejte si, pak změníte hodnocení drahé panny!!Dám tolik,kolik vydržím.........pod vodou.20 se-kund,čili %. ()

zuzameduza07

Knihu jsem četla, všechny tři díly a vlastně se mi líbily. Ale na ten film se nedá koukat, vážně... taková nuda, vůbec žádné vzrušení, třikrát sem chtěla odejít z kina, asi jsem čekala, že to bude lepší... nebylo. Nedala bych to ani k nedělnímu žehlení.. ()

lobo87

Kto čítal knihu, bude sklamaný. Kto nečítal knihu, bude sklamaný. Tým prvým bude chýbať veľa vecí a súvislostí z knihy, ktoré sa na plátno nevošli (nehovoriac o atmosfére), tým druhým bude chýbať zase výraznejšia zápletka. Skutočne, film bol pekne natočený, dokonca ani hercov by som neodpisoval, ale prakticky sa tam nič extra nedialo. Chýbala tomu atmosféra, ktorá by diváka vtiahlo do sveta BDSM praktík a sexuálneho napätia medzi postavami. Stále som čakal, kedy sa film rozbehne, až skončil. A sme pri tom opäť: kto čítal knihu, filmové pokračovanie nepotrebuje, keďže nesplnilo jeho predstavy, kto nečítal knihu, bol z jednotky taký sklamaný, že ho osud postáv nezaujíma. Kto náhodou nevidel, nech si pozrie Základný inštinkt. Tak sa ma točiť film plný psychológie, atmosféry a sexuálneho napätia... 45% ()

Zerisska

Podívat se na něco co je založeno na knize bez děje je celkem výzva. Ale asi jsem ten správný masochista, a tak jsem to riskla. A ono to nezklamalo! Film je stejná pohádka jako kniha. Navíc, kdyby měl pan Grey na hlavě pytel nebyl by v tom v podstatě žádný rozdíl, protože má po celý film takřka stejný kožený výraz. No jo... Co jsem čekala jsem taky dostala, tedy nic. ()

Jadro

Zase až také zlé to nebolo. Áno, je to pritiahnuté za vlasy - hneď sko sa to začne hrať na niečo veľmi logické, padá to na absurditách. No obsadenie a filmové spracovanie je viac než dobré. Viacej erotiky? Možno. No možno by bodlo menej prezentácií "pomôcok" a potom by sa nám to zdalo až priveľmi pikantné. Hĺbka snímku spočíva v precítení postáv (nie v konečnom spracovaní) a tomu ja hovorím symbióza ako sa patrí :-) ()

lulu37

Som jedna z tých šťastných, ktoré Fifty shades of Grey nečítali a tak som si mohla pozrieť túto romantickopárminútsadistickú podpriemerovku pozrieť bez frflania, že "takto to v knihe teda nebolo" ()

Kokutek odpad!

Film jsem díky mojí ženě viděl. Naše nejčastější zvolání bylo "jeeežiš, to je sračka". Tohle dílo je zřejmě určeno puťkám, který nikdy nemrdaly přes krámy, nikdy neplácly chlapa přes prdel a berou to jako hroznej vodvaz. Ať žije porno! Film je tady silně nadhodnocen těmi, kdo dali víc hvězd natruc nám odpadářům, kteří neznají kompromisy. Jinak by byl těžce v černým. Komerční sračka non plus ultra. Americký Playgirls. ()

Leeslie

Ze subjektivního hlediska (nebýt konce) by bylo 50 odstínů šedi obyčejným průměrným (šedivým) filmem, který by si tři hvězdičky zasloužil a ani by možná neurazil tolik, jak jsem se po zdejších komentářích původně domníval. Nicméně samotný závěr, ve kterém čekáte, že se konečně stane něco, co děj vygraduje do patřičných výšin, nepřichází. Možná závěrečnou pointou jsou až neobvykle dlouhé závěrečné titulky? Nevím, ať to je vina samotných tvůrců, scénáristů, popřípadě samotné autorky knižní předlohy (nemohu posoudit, předlohu jsem nečetl), sráží to body hodně dolů. Dalším kamenem úrazu je postava Christiana Greye, která postrádá pověstné charizma, hlubší psychologii a celkově s postavou nelze vůbec sympatizovat. Ačkoliv mám Jamie Dornana rád, tato role mu nesedí. Dakota Johnson je obyčejná tuctová dívka, což je v plastikovém Hollywoodu celkem příjemné oživení. Působí relativně svěže a neokoukaně, a ačkoliv ji tato role nedává tolik prostoru herecky se projevit, její postava Anastasie se mi zamlouvala. Sečteno a podtrženo - občas naivní dialogy, sem tam nějaká zajímavá scéna (schůzka nad smlouvou), hezké exteriéry, povedený soundtrack, herecky diskutabilní a závěr zpackaný... 45% ()

ellessar01

Jedna hvezda jen proto, ze uz jsem videl i vetsi blbosti. Jinak uz bylo napsano asi vsechno...S BDSM to nema spolecneho vubec nic, postavy vubec neuvazujou a soundtrack je primo priserny. ()

rasto87

Zas až taká kravina to teda nebola a celkom som sa na tom aj bavil a to je aj ten dôvod prečo nechápem, čo proti tomuto snímku všetci majú, keď sú omnoho horšie filmy s lepším hodnotením. Nečakajte od toho erotiku, pretože tá je podložená romantikou. Najviac zaujímavá scéna s najväčšími emóciami bola na konci filmu to áno, ale i tak to malo čosi do seba. Nebudem sa tu rozpisovať a písať bestseller o tom aké to bolo a mohlo byť a preto si každý správe názor po zhliadnutí sami. Slušný priemer a celkom nečakane napísané, ale teším sa na pokračovanie. ()

Don Maty

Úplne tupé. Myslel som si, že nič horšie ako TWILIGHT nepríde. A máte pravdu, neprišlo. Ale silne mu to konkuruje. Tupí herci, tupý scenár, tupé úplne všetko začnúc pri obhryzaných ceruzkách a končiac pri na smrť zamilovanej slečny uplakanej z toho, že ju sadistický partner zmlátil do krvi. No ale keď je tupá predloha a chytí sa toho tupý režisér...1 ()

Kazmovi v kinech dochází šťáva

Kazmovi v kinech dochází šťáva