V oku hurikánu

• USA The Hurricane Heist (více)

Strhující thriller V oku hurikánu vypráví příběh skupiny gangsterů, kteří se rozhodli využít nejsilnějšího hurikánu v dějinách, aby zakryli stopy po loupeži 600 milionů dolarů z americké mincovny. Je na tajné agentce Casey Corbyn (Maggie Grace) a lovci hurikánů, meteorologovi Willu Rurledgeovi (Toby Kebbell), aby společně zastavili lupiče a zachránili rukojmí dřív, než z města zbudou pouhé trosky. (Bontonfilm)

Arsenal83

Keď som sa dozvedel, že Maggie Grace ohrozuje hurikán, priznám sa, nebolo mi všetko jedno. Vedel som, že ju Liam Neeson tentokrát asi už nezachráni. Keď som ju však uvidel, zistil som, že to už nie je tá pekná akože puberťačka, ale staršia pani v uniforme. A bolo mi to celé naraz jedno. I ten hurikán vyzeral natočený akoby tam niekto fúkal na miniatúrne angličáky. Hrozné herecké výkony hlavne detí ma pri ich volaní o pomoc len povzbudzovali k myšlienkam, už ich kurňa odfúkni! ()

tron

Ono to vôbec nie je zlé! Musím priznať, že som sa bavil. V pohodičke akčný film za temer 5O miliónov. Žiadne prehnané béčko. Miestami plno vydarených veľkofilmových akčných a trikových scén, sviežich scenáristických nápadov (disky na autá, spôsob likvidácie hlavného gaunera), patrične šialené kamiónové finále + fajn kasting plný sympaťákov (Maggie Grace, Toby Kebbell) a patrične nepríjemných záporákov (Ralph Ineson a Ben Cross – pozoruhodné je, že obaja hrali bok po boku v 23 rokov starom Prvom rytierovi, pýtam sa - je to náhoda?). Vydarený mix Povodne, Twisteru, Prepadnutia v Pacifiku, V oku tornáda (2014) a Smrtonosnej pasce. A meganamakané auto s "nožičkami", raz si také kúpim. Ak bude žena súhlasiť. Tak ale mala by, ktorá by nesúhlasila s niečím takým. ()

Likan7

Možná se to tváří jako sympatický béčko, ale je to TAK pitomý nesympatický béčko, že ten film musíte nenávidět. Grace je kandidátkou na Zlatou malinu, stejně tak její rosničkový kamarád Toby Kebbell. Ale jestli je něco do nebe volající, je úroveň debility scénáře. Něco tak hroznýho jsem opravdu dlouho neviděl. ()

Figu

Hóóóši! Tak tohle byla mega srajda doprovázená mega supr hereckejma výkonama! Palec hóre za Maggie! Palec za Inesona! Jinak je to totál hovadina s debilním, totálně pičovským, směsným humus sranda digitálem!!!! I přes to, je zde zajímavej a zábavnej děj, celkem solidně uprchající čas a hlavně hvězdy za hlavní role klaďasky a záporáka! 50% ()

Sundance.cz

To je zase mix asi jako když si nalijete vajčňák do vína. Postavy mají moderní gravitační boty a dokážou ustát i ten největší huríkán. A k výčtu žánrů zapomněli napsat komedie. Jo hurikán, ten tam je jako doplněk akčního filmu. A tak nějak to celé nefunguje. Je to asi jako kdyby k potápějícímu Titanicu připlul Jack Sparrow a tonoucí Capriově posádce hodil Nema v okurkáči na pomoc. Prostě koukat se na to dá, ale kolikrát si řeknete "Co to jako bylo?" 40 % (**) ()

• Keď má Casey (Maggie Grace) v trezore videohovor so svojím kolegom z armády, používa iPad. Vo väčšine záberov ho má otočený normálne, s čiernym plastovým prúžkom, ktorý majú tzv. Cellullar iPady v hornej časti. V jeden moment ho má však otočený dole hlavou. (ČSFD)
  • Vo finálnej scéne s kamiónmi rútiacimi sa po diaľnici je možné všimnúť si, že kamióny stoja na mieste a nehýbu sa. (Johnny.ARN)
  • Film se natáčel v srpnu 2016 ve městech Vakarel a Sofia (Bulharsko). (GASTON73)

Časové pásmo bylo změněno