Otec se svým synem a dcerou se dostávají do tábora Arawak, kde si chtějí užít klidnou plavbu lodí po jezeře. Jejich bezstarostné chvíle končí ve chvíly, když se jejich loď srazí s motorovým člunem, což má za následek tragickou událost - smrt jejich otce. O několik let později se na toto místo vrací další návštěvníci, ale jejich příjezdem se zde rozpoutá krvavé peklo. (Chupacabre)

DonBraso

Za masky a závěrečnou scénu dvě hvězdy.Jinak klasická 80ka,která mohla být více brutálnější,ale nejspíš to ani nejde.Angela a její pohled libovka,ale po dalším desátým čumendu,bych jí nechal utopit nejradši.Jinak škoda pana kuchtíka,čekal jsem,že ten zvedne perverzní laťku vysoko,bohužel hrnec ho předehnal :D 50% ()

Brucey

Gýčovité, chaotické, nesúrodé. Ale stále to má výborný námet, ktorý bol však katastrofálne spracovaný, resp. nebol spracovaný skoro vôbec, ak ste dokázali dopozerať film do konca, viete, o čom hovorím. Plus to má dosť chytlavú pesničku v záverečných titulkoch. ()

Harakiri13

Angela které přežila v mládí srážku s motorovým člunem při němž zemřel její otec a sourozenec se vrací do tábora Arawak společně se svým bratrancem. V době kdy se vrátí do tábora začnou i vraždy. Horor má šokující konec dle několika recenzí osobně jsem konec i tušil, ale jde o dobrý slasher konec. 8/10 ()

endrix

Aby nedošlo k omylu. Tohle je opravdu špatný film. Nelogický, bez výrazných hrdinů a s hereckými výkony otřesnými tak, že to musel být záměr. Ale bavil jsem se. Právě tím, jak je to nelogické, přehnané a přehrávané. A samozřejmě taky dada scénami, které mají filmu dodat zdání psychologického dramatu. SPOILER Škoda, že ty vraždy nevyšetřoval Ace Ventura, ten umí najít ptáka ohniváka. ()

Pan.Antonin

Je to sice po všech stránkách béčko, ale zároveň i zábavná podívaná, která nenudí a rychle uplyne. Navíc se dá říct, že obsahuje i něco navíc a to v prostředí tábora a kolektivu dětí. Tam ukazuje vzájemné potyčky, šikanu, kanadské žerty a další věci. Navíc má překvapivý závěr, i když teda na něj ve filmu máme hned několik ukazatelů a pozorného diváka (jako jsem já) to zase až tak nepřekvapilo. Obsahuje několik typických prvků (úvod odehrávající se několik let před dějem), tentokrát však všichni tušíme identitu vraha, vraždy jsou často docela kreativní (kuchař) a tvůrci navíc ukázali, že i vražda mimo záběr se dá natočit tak, aby se to divákovi líbilo (žehlička na vlasy). ()

Kletus

Už sem myslel, že jsem ho našel. Slasher podobně dobrej jak Friday 13th už to skoro bylo originální mordy, netradiční vrah, odlišnej věk táborníků a pak to přišlo-nedotaženej konec s poněkud úchylnym pohledem na mordíře. Já fakt myslel, že ho mám, ten slasher, ale co zas tak špatný to nebylo. ()

uprchlice

Jedná se tak trochu o Jasona Voorheese "v sukni". Pointa filmu je podobná. Vše se odehrává na táboře. Hlavní hrdinkou je zakřiknutá 14-ti letá dívka Angela, která je svými spolubydlícími šikanována a to velmi krutým způsobem. Během pobytu začne někdo táborníky i jejich vedoucí vraždit. Policie nemá jedinou stopu. Mrtvol přibývá a nikdo není v bezpečí... Vraždy byly vcelku zajímavé a brutální. Způsob, jakým se vraždilo, se jen tak nevidí. Celý film byl postaven na slušném základu a dosáhl velkého úspěchu, který si s sebou nese dodnes. Fanoušci horrorů ho jistě ocení, jelikož se jedná o pěknou podívanou, která patří k těm lepším a rozhodně podlehnou svůdností a nevinností něžné Angely, která nás přivede k šokujícímu závěru... :) ()

Miroslav.Zac

Pokud bych měl film doporučit, tak jedině kvůli závěrečné scéně, která budila hrůzu tehdy a určitě i dnes se při ní dost divákům zježí vlasy. Jinak bohužel nejde o film, který by byl něčím zajímavý. ()

Anstoss

Až poté co uvidíte další dva díly, doceníte první díl této slasher série. Tento snímek je totiž absolutní průměr a zajímavé jsou pouze některé vraždy a celkem nečekaný konec. Ale nenechte se odradit od shlédnutí dalších dílů, protože v rámci žánru, dvojka a trojka patří k tomu nejlepšímu co 80. léta nabízej. 6/10 ()

BigJohn02

Příšerně blboučká amatérština, od scénáře přes režii až po... Chtěl jsem napsat herce, ale ti se nedostavili. Casting měl zřejmě na starost hluchoslepý foxteriér. ()