T.S.Garp

Tak tohle byla pěkná blbost, ale o to asi Rodriguezovi šlo. Jenže já tomu na chut' rozhodně nepřišel a to ani když se nad to povznesu. ()

Dexter666

Sám to síce tak úplne nechápem, ale Fakulta patrí medzi moje najobľúbenjšie filmy. Rodriguez angažoval partiu skvelých mladých ľudí, z ktorých sa väčšina v nasledujúcich rokoch stala skutočnými hviezdami. Celé to má spád a jednoducho sa na to dobre pozerá. Skvelý, až nostalgický zážitok...keď si spomeniem na to leto, keď som film videl po prvýkrát. ()

JoKKeR

Jeden s tech teenage hororu co me fakt dostaly,známé tvařičky vs. nasupení učitelé,jako malej jsem furt doufal že se neco podobnýho muže stát i u nas na skole.pak bych mohl kantorum oplatit ty věčný poznamky:-D ()

IMHeS

Nevím čím to že ten film má tak nízké hodnocení ale mi připadal hodně povedený. I když to na první pohled připomíná nějakou blbou vyvražďovačka z vysoké školy kdesi v Americkém zapadákově tak v podání Rodrigueze to dopadlo moc dobře. Sice béčkový příběh ale celkem solidní herecké výkony a i pár typicky Rodriguezovských vtípků. ()

tyzmrde

Teenagerovský horor kde jsou herci z mých oblíbených a slavných filmu jako Elijah Wood (Pán prstenů, Sin City), Josh Harnett (Pearl Harbor, zase Sin City), Jordana Brewster (Rychle a zběsile), Famke Janssen (X-Men), Robert Patrick (Terminator 2), Salma Hayek (Desperado), Jon Stewart (Jay a Mlčenlivý Bob vrací úder), Usher (Vrahouni). ()

LCH

Příjemný "béčkový" kousek, ale zatraceně dobrej ! Film od začátku až po konec svižně plyne a nenudí. Spíš naopak, já jsem se dost bavil ! Dávám (80%), takže slušné 4 hvězdy ! ()

Edgerton

Nejlepší Rodriguez...skvělá skvadra mladejch herců, dobře vybraná muzika, sem tam správně napínavá scéna...já ten film miluju odmalička. ()

Jason13

Znáte to, když vás nějaký objektivně průměrný a pro ostatní třeba v klidu zapomenutelný film uchvátí natolik, že se z něj prakticky okamžitě stane vaše "srdcovka"? Tak takhle přesně mě (z neznámých důvodů) dokázal uchvátit Rodriguez se svojí Fakultou!! Takže plný počet hvězdiček pro jeden z mých vůbec nejoblíbenějších filmů... ()

MAXIKILLER

Fakulta je fajnovka. Když od toho člověk nic nečeká, a jenom vypne, jedná se o nadprůměrný teenage horror. Rozhodně jestli se tady něco povedlo, byl to výběr herců. Josh Hartnett a jeho vrabčí hnízdo rocks! ()

bulawaio

8/10. Rozhodně nejlepší moderní zpracování Invaze lupičů těl. Tenhle kousek má především úžasnou atmosféru 90. let a je určitě jedním z vrcholu teen hororů. Do toho tehdejší vycházející herecké hvězdičky a ucházející triky a máte tu jeden z pohodových hororů, na které se dá koukat i opakovaně. ()

Ignitus.C

Rodriguez jak vyšitej. Trošku strašidelný, dost vtipný. Úplně souhlasím s komentářem Rychloskota. Docela hezky obsazený. Docela promyšlený. Nechápu, že se to někomu nelíbí! Šňupněte si! ()

Ironhead

Tolik známých jmen v začátcích kariéry v takové ptákovině, i když něčím zvráceně Rodriguezovsky zábavné :_) ()

BarVo

Taký fajny priznaný hororový brak s hviezdnym obsadením, kde sa mi umelecký zážitok dostavil pri začutí verzie Another brick in the wall v podaní už zabudnutého kvílivého hlasu Layna Staleyho, nech mu je zem ľahká. ()

Tomko87

Táto Rodriguesova klasika zostarla veľmi pekne. Mladý známi herci, kombinácia Lupičov tiel a Veci, proste kultm ()

Jemes

poprvé jsem to viděl někde, když mi bylo 12 let a teď jsem to viděl zas a to mi je už 34 a stejnak jsem si vše z toho pamatoval, protože na tu dobu to bylo hodně dobře poskládané koukatelné to je i po tolika letech. " pozor spoiler " Dá se říct jeden z mála hororů, kde přežijí všichni z té party, což se dneska už moc nevidí a o to to je unikátní. ()

DJMaroko

Tak toto mi několik let unikalo, vůbec jsem o tomto filmu neměl ani páru. Slavné začátky slavných a v té době neokoukaných tváří. Je fajn koukat na jedny z jejich prvních slavných rolí. ()