Šílení (2005)

Už to nechci nikdy vidět znova!

Ronja, dcera loupežníka (1984)

Tak jsem se prohrabával u kamaráda obrouvskou spoustou dvd s tím, že si něco půjčím na večer. Najedou na mne pohlédla podivná malá holka a já si vzpoměl.... sakra i po asi 8 letech co jsem to neviděl mi to přišlo úžasný, strašidelný a dojemný! Pohádka mého dětství i ranné dospělosti.

Soul Kitchen (2009)

Pořád nevím jestli 4* nebo 5*. Byl to super film, svěží, zábavný, energický. I když po 20 minutách tušíte zvraty a konec se mi to zatraceně líbilo. V polovině se film trochu vlekl, ale po chvíli se vrátil ke krásné vizuální podívané.

Věčné okamžiky Marie Larssonové (2008)

Pro mě celkem nuda. Ano bylo se na co dívat a vyloženě touhu utéct z kina jsme nepociťoval, ale stejně jsem se po hodině sledování nemohl dočkat konce. 131 minut sledovat příběh rodiny v.... co že se v tom filmu vůbec dělo?

Sváteční oběd (2008)

Ze začátku to byla hrozná nuda a pocity při sledování mi připomínaly nepříjemnou návštěvu a známých s kterými si nemám co říct, jenom tam blbě sedím a hledím co se děje okolo a přeju si být jinde. Postupně se, ale film rozjede a podmanivá hudba mě dostala až jsem z kina odcházel s velice příjemným pocitem. Ten film se mi líbil a určitě si ho někdy pustím znova!

Chameleon (2008)

Začlo to výborně a já se začal těšit co se objeví dál a co se bude dít. Jenomže v prostřed filmu jsem se začal nudit a film končí v průměru. Drží se veškerých žánrových klišé, které sice zobrazuje zajímavě a na pohled moc pěkně, ale co z toho.... Asi bych se na to i někdy podíval znovu rád, ale víc než na 3* to nemá!

Proroctví (2009)

První 3/5 filmu byly vynikající! To letadlo a metro.... super! Ale o tom co pokračovalo se nedá říct nic hezkýho, byla to hrůza. A Cage celý svůj výkon postavil na jednom postoji - rozkročmo, ruce mírně od těla a hlava v pohledu do dáli. Přidal vyděšný výraz typu "Ona je muž" a bylo to. Pro mě velká škoda, Proyas se ve scénách s letadlem a metrem vyznamenal, ale po tom zbyku...

Noc v muzeu 2 (2009)

Ale parodie na 300 byla výborná!

Hancock (2008)

Po tom, co jsem viděl Bergovo Království, jsem od tohoto filmu (a ukázky k tomu přispívaly) čekal mnohem víc. Bylo to sice zklamání, ale jako film na posezení s přáteli se mi líbil. Jenom škoda překombinovaného děje a hloupého konce.