Howlův kráčející hrad (2004)

Asi jsem se těšil až moc a film tak nemohl naplnit mé očekávání, Zkusi jsem si to pustit znovu... ale ne. Krásný svět, krásná atmosféra, ale něco mi na tom srmdělo. Cesta do fantazie je pro mne nepřekonatelná.

Legenda (1985)

Obrovská dětská nostalgie a pro mne svého času nějvětší fantasy s úžasnou temnou atmosférou.

RRRrrrr !!! (2004)

Je to blbé, trapné a pitomé, ale kdykoliv zaslechnu "Začíná noc" zavolám "... však vy víte co" a na "Kámen?" odpovídám "Zde!"

Iluzionista (2006)

Bylo to fajn, ale nic vic a nic miň. FIlm by se rád tváři jako inteligentní mysteriózní zábava, ale jak inteligence tak ona "mystika" značně pokulhává. Snímek tlačí nahoru krásná Jessica, jako vždy fajn Norton a hlavně atmosféra doby.

Láska přes internet (1998)

Tyhle nevtívaravé romantické komedie, obsazené herce, kteří UMÍ hrát se od 21. století snad přestaly točit... Meg Ryan jsem nikdy neměl rád, nevim proč, ale když zapnu televizi a ona napíš Tomovi mail, vždy se na ně rád podívám!

Rolničky, kam se podíváš (1996)

Tak tohle byla prvotřídní ohavnost! Jak jsem si Arnolda ve školce užil, tak tohle nikdy víc!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Tarantina uctívám a hlášky z PF užívám při normální konverzaci denně, ale tohle bylo utrpení. Scény v baru šly absolutně mimo mě, ale kdyby to byl 20ti minutový kraťas, věřím, že by to byla pecka.

Frankenstein (1994)

Branagh, De Niro, Carter, Darabont, Coppola... ja ani nevím co dodat, bylo to děsivé, úžasné, velké, hrůzné, tragické. Látka jak stvořená pro Branagha - tleskám.

Chceš mě, chci tě (2009)

Tyhle romanťárny nemám rád. Ničím nepřekvapí, během 15 minut průměrný fanoušek uhodne, co se bude dít i jak to skončí, atd. Nicméně žeru Butlera a tak jsem dal tomuto počinu šanci - i když jsem si ho v hlavě předem dal do škatulky "proboha proč?!". Ale co se nestalo, já se bavil a bavil jsem se hodně a bavil jsem se i podruhé! Tento kousek si dám jednou za ruk s chutí znova.

Devil (2001)

Velmi zajímavý snímek, který rozhodně stojí za vidění. Postavy tu sice působí jednoduše, možná až šablonovitě a u většiny dějových linií vás napadne, že už jste to někde viděli. To ovšem nemusí být špatně.Tento mysteriózní příběh odehrávající se uprostřed dramatu na pozadí historických zkutečností dojíždí na nerozhodnost tvůrců, který žánr, či dějovou linii považují za stěžejní, což je velká škoda! Ve filmu je tak od všeho trochu, ale ničeho dost.