Bathory (2008)

Nuda, nuda a zase nuda. Od prvního slova, co ve filmu zazní, jsem se těšil na závěrečné titulky, které nepřicházely a nepřicházely. A ty jejich "vychytávky". To už bylo vážně moc! A kam se asi poděly všechny ty peníze? Asi za prototyp lyží jezdících do kopce nebo co to sakra bylo.

Ghost Rider (2007)

Neuvěřitelně špatný film, na který jsem se těšil do doby, než jsem se dozvěděl, že ho bude natáčet Mark Steve Johnson. A obavy se potvrdily. Kdyby to bylo alespoň akční, ale kdykoliv už nějaká akce začíná, tak hned zase skončí. Prostě hrůza. Po nějaké době jsem přesvědčoval sám sebe, že to nemůže být tak hrozné, a pustil jsem si to znovu. Bylo to ještě horší a to hlavě zásluhou českého dabingu. Jesti dojde k natočení dalšího dílu, tak to snad už bude lepší - a akčnější.

Collateral (2004)

Výborný triller Michaela Manna, který mě nakonec vždycky dostane. Vynikající hudba, výborný Foxx a Cruise obarvený na šedo vypadá skvěle.

Přátelé (1994) (seriál)

Nejlepší komediální seriál jaký existuje. Všechny série znám skoro nazpaměť, ale stejně se vždycky znovu zasměju a prožívám všechny trable. Seriál, u kterého si řeknu, že si pustím jeden díl a dívám se několik hodin. Seriál který miluju!

Láska nebeská (2003)

Krásný britský film plný skvělých herců. Viděl jsem ho už mnohokrát, ale vždycky si ho můžu pustit znovu. Nevím, jestli chválit víc Alana Rickmana, prodavače Rowana Atkinsona, nebo úžsaného zpěváka Billa Nighyta. Prostě můj nejoblíbenější romantický film!

Vyvolený (2000)

Můj nejoblíbenější film od Shaymalana. Ta hutná ponurá atmosféra s jeho koncem dává dohromady strhující dílo. Snad první film, ve kterém Jackson vypadá "křehce".