Kick-Ass (2010)

Sice by se to tady nemelo psat, ale je to narez od zacatku do konce. Hudba krasne podkresluje dannou scenu, kterou prave polykame plnymi dousky. Akce je udelana vtipne a velmi akcne, takze kazdy si prinde na sve a nakonec chci rici, ze hlasky v tomto filmu jsou vybrousene jako nejvybrousenejsi diamant. :-}

Iron Man 2 (2010)

Ja jsem si tento film maximalne uzil. Presne toto jsem si predstavoval jak by to mohlo byt. Uz se nemohu dockat dalsiho dilu. Navic se me libi, jak marvel zacina budovat cely vesmir a snazi se to propojit. Doufam, ze mu to vyjde a drzim palce :-)

Profesionálky (2007) (seriál)

maximalni nuda. hlavni postavy jsou od zacatku na ranu. no a reseni pripadu je podle stareho zajeteho schematu. resime, resime a ke konci dilu to vyresime plus na konec zhodnoceni nebo nejake ponauceni. podle me ztrata casu:-)

Ve službách FBI (2009) (seriál)

Dalsi z prijemnych serialu z detektivniho prostredi. Sice se me malinko zda, ze hlavni dvojice mezi sebou nema takovou chemii jako u jinych serialu (castle, mentalist), ale i tak se na to da koukat.

Avatar (2009)

Tak jsem na tom byl v imaxu v praze. Po vizualni strance se me to velice libilo, nejlepsi jsou ty triky kdyz kolem hlavnich postav neco pada nebo bezi divocinou. Ale nejak se me to zdalo rozmazane, coz nevim jestli bylo kvalitou promitane kopie nebo zamerem rezisera. Po dejove strance to je predvidatelne od zacatku do konce. SPOILER jak zoe mluvi s samem u te kostry toho velkeho ptaka je me hned jasne,ze sam na tom/ nem bude take jezdit. SPOILER Mozna bych byl asi jeden z mala co by si tento film uzil vice normalne ve 2D nez ve 3D a hlavne bez dabingu. Co se tyce nejakeho ekologickeho poselstvi jak pise nejmenovana autorka na idnes.cz , tak to je me vazne nekde(vsak vy vite kde).

Spartakus (2010) (seriál)

Takova mensi kopie 300. Asi na to nemeli dostatek penez a v urcitych momentech je to opravdu videt. Ale zustavam optimistou a treba se to zlepsi v dalsich dilech.

Borci z Blue Mountain State (2010) (seriál)

zatim jsem videl jen dva dily, ale odvazuji se rici,ze to ma smysl koukat. uvidime co se dalsi dily,ale zatim jsem spokojen.

Svatyně (2008) (seriál) odpad!

Tak toto byl tezky krok vedle. Je to tak spatne,ze to cloveka chvilemi az boli.Dialogy, zpracovani efektu tak akcnich scen. No proste des.

Glee (2009) (seriál)

Hodne me tam vadil ten jejich a zpev a svym zpusobem take zpracovani, a nektere postavy bych taky nejradsi nevidel.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Hodnoceno po pilotu. Ted mozna budu trosku psat spoilery, ale to je jedno. Vubec ty herce nechapu, pokud neco uvidim v budoucnu spatneho tak se budu snazit tomu vyhnout a ne se vrhnout do vysetrovani atd.