Menší zlo (2006) (TV film) odpad!

Nekdo se spletl v nazvu. Melo to byt velke zlo. A nebo by to meli zaradit do jineho zanru. Treba do komedie a pojmenovat to mala sranda.

Nový svět (2005)

Asi jsem to nepochopil. Prislo me to dlouhe a nudne. Usinal jsem u tohoto filmu.

Deník princezny (2001)

Nenasilny film, kdyz to sledujete jednim okem a napul zvuku v tv.

Určitě, možná (2008)

Hodne prijemne filmove prekvapeni. Necekal jsem, ze se me jeste zalibi nejaka romanticka komedie. A navic jsem myslel, ze to zkonci tak jak ja nechci, ale vse se k dobremu obratilo :-)

Kurýr 3 (2008) odpad!

WTF!!! Co tam delala ta zrzka? Kde jsou poradne automobilove honicky?? Proc vypadaji nektere sekvence filmu, jak zrychlene na videu?? Proste nema smysl koukat. Uplne jsem z tohoto filmu rozcarovan.

Quantum of Solace (2008)

Zatim prvni zkouknuti v kine. Moc dobry dojem to na me neudelalo. Vse to zacalo uvodni znelkou, presni uvodni pisni. Je otresna. A pak to dale pokracovalo. Myslel jsem, ze cely film je kopie nejakeho akcniho filmu co mel uspech v poslednich dvou letech. Ale jak pisi je to zatim prvni setkani. Pockam si az to vyjde na dvd a dam tomu druhou sanci.

Mamma Mia! (2008) odpad!

Kdybych si chtel slyset the best of of abby, tak si to pustim na cd a ne film. Proste cely film je o tom jak tam zapracovat ty nejvetsi hity. Jak je na zacatku south parku. V poradu padaji divne zvuky a pisnicky a proto by se na nej nemel nikdo divat.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál) odpad!

Nejvis srackoidni serial co jsem videl. Puvodni serial je oproti tomuto skvost. Tady natocili asi jen jeden zaber jak vyjizdi z letadla a porad ho cely dil opakuji. Premena auta vypada udelane po domocku nekdy v "garazi". Hudba zvolena jako podton je otravna. Misto aby to tu dannou scenu poradne podkreslilo, tak misto toho se stane opak a z vazne sceny, kde jde lidem o zivot se stane komedialni scena. Nevim proc jsem na to koukal. Ted se za to mlatim do hlavy :-)

Karcoolka (2005)

Zapnu tv a tam bezi karcoolka. Na sobotni dopoledne luxusni film, ale abych na toto sel do kina tak to asi ne. .-)