Dům loutek (2009) (seriál)

Velke zklamani. Tvurce buffy se ne a ne poradne rozjet. Videl jsem jen prvni serii,takze netusim co se deje v dalsi a abych rekl pravdu tak me to vubec nezajima :-)

Fate/stay night (2006) (seriál)

Prilis moc mluveni. Nez se neco stane tak tam probiha vysvetlovani. Prilis moc se tam mluvi o nicem. Jako da se to koukat, ale proste to neni nic co bu cloveka vtahlo a pak uz nepustilo. Celkem me bylo jedno jak to zkonci a jestli to vubec dokoukam :-)

Superman se vrací (2006)

Velmi vyvedene pokracovani. Drive jsem to nehodnotil a ani netusim proc, ale ted po druhem zhlednuti musim napsat, ze s odstupem casu tento film ziskava na svem kouzlu. Proste se tesite na to co prijde. Jak v uvodu zachranuje letadlo, jak se clark vraci zpatky do daily planet nebo jak lex lutor ceka na slova od lois, ze superman vsechny zachrani.

Invictus: Neporažený (2009)

Jedna se opravdu o typicky film, ktere toci clint eastwood v poslednich letech. Jedna se o film se slinym tematem. jak se z naprostych looseru stanou mistri sveta. Hodne velky problem tohoto filmu vidim v tom,ze to velikanskou stopaz a bezny divak letnich blockbusteru by se mohl zacit nudit, ale pokud to prekousnete, film se vam odmeni.

500 dní se Summer (2009)

Hodne netradicni romanticka komedie, kde divak vubec netusi jak cely pribeh dopadne. Sam jsem se pristil jak behem filmu fandim oboum hrdinum. A bylo uplne jedno v jake casti se film nachazel. Navic herecka Zooey Deschanel ma takove charisma, kteremu odola opravdu malokdo.

Město žen (2009) (seriál)

Po deviti dilech muzu rict jen toto: mile prekvapeni podzimu.

Noc v muzeu 2 (2009)

Kdyz jsem ty mista ve washingtonu letosni prazdniny prochazel, tak tento film nabira uplne jine rozmery. A ty moc nedobre dialogy a pribeh jsem ochoten odpustit.:-)

Sólista (2009)

Cekal jsem od tohoto filmu trosku neco jineho, ale i tak nejsem po shlednuti zklaman.rekl bych takovy poctivy prumer.

Nitro Circus (2009) (pořad)

Pastrana je blazen a borec v jedne osobe.

G. I. Joe (2009) odpad!

Tento film, ze mel rozpocet 175 milionu dolaru? tak to by me zajimalo kam ty dolary zmizeli, protoze v tech akcnich scenach to vubec videt nebylo. Podle me ty penize zmizeli v praze, kde museli tvurci filmu platit za kdejake povoleni a pronajmuti. :-) Scenar a jeho kvalitu radsi komentovat nebudu, protoze to bych se jen rozcilil. Charisma hlavni postavy se podle me vytratilo neznamo kam.