Temná věž (2017)

Jako velký fanoušek a čtenář Temné věže mohu říct jen? "To si děláte srandu? Zbrakovat skvělou sérii a udělat z ní nesmyslný a duchaprázdný shit? Tady nefunguje nic, ani závěrečné titulky."

Duch ve stroji (2017)

Úplně o ničem. Hrozné obsazení, scénář i pokus vykrádat klasické anime. Ztráta času, která jednou stačila.

Spider-Man: Homecoming (2017)

Iron Spider v hlavní roli Downey Jr. Tohle bylo proboha co? Smrt pavouka v přímém přenosu? Už x-tá verze horší než všechny před tím dohromady (a to jsem myslel, že to nejde) Bylo to tak děsné cool a funny a in, až se mi z toho chtělo zvracet. Holland je totálně nesympatický. Scénář s dialogy psal pouliční pisálek, kterého našli před studiem? Marvelovky jsou všeobecně děsný brak, ale Spidermana jsem měl rád. Teď je mrtvý.

matka! (2017)

Velmi zmatečný, nesourodý a těžko pochopitelný. Asi zde byl hlubší umělecký záměr, který mi ale úplně utekl a z filmu zůstala jen pachuť zbytečnosti. A to v něm hrají tak skvělý herci.

Thor: Ragnarok (2017)

Další film ze skicáku Marvel. Většinu filmu jsem měl pocit, že se dívám na vykrádačku Trona, Hudební koncept a i kra s barvičkami byla podobná, nutno podotknout, že o dost horší. Snaha tlačit na pilu humoru byla až úmorná a umělá a až na pár gagů se vše ztrácelo v umělosti a předvídatelnosti. Celkově se ale jedná o lepší kousek Marvelovek z poslední doby. A to je celkem smutné.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

Nevím, přemýšlím o tom už druhý den a prostě to nebylo ono. Chybělo mí nějaké finální koření, které by podtrhlo děj a atmosféru. Chybí mi nějaká scéna, na kterou bych vzpomínal a chyběla mi epičnost. Naopak mi vadilo některé klišé, několik trapných scén a roztomilý rybo-ptáci přímo bili do očí. Není to špatný film, ale nebyl jsem z něj unesen. Režisér se snažil odprezentovat mnoho děje, mnoho zvratů a překvapit. Jeho snahy si cením, ale nějak to k sobě nepasovalo. Film se chvílemi vleče, aby nabral tempo a najednou rozlouskl tři zápletky najednou. Celý koncept je ale hrozně hloupí a dětinský a obsahuje plno logických chyb. Třešničkou na dortu je zjištění, že lokální konflikt mezi Řádem a Rebely vlastně ve vesmíru nikoho nezajímá. Čekal jsem víc zábavy, víc epičnosti a víc Star Wars, takhle jsem dostal obyčejný a poměrně hloupí film se sci-fi tématikou.

Liga spravedlnosti (2017)

Jsme nadšený. Skvěle obsazené a zahrané postavy, Flash a Aquaman se extra povedli. Velmi dobře se povedlo podchytit chemii týmu. Ukázat jejich slabiny a v boji byla jejich spolupráce dobře zpracovaná a reálná. Děj nebyl tak plytký jako u jiných komiksovek a hodně se zaměřoval na vývoj postav, což oceňuji. A všude proklamovaný digibordel jsem taky neviděl. Bylo to střídmější a uhlazenější než Batman vs. Superman a co se mi líbí nejvíce, nevypadá to jako omalovánky ze školky tak typické pro Marvelovky. Takže za mně samé plus a doporučuji každému na Ligu zajít a udělat si obrázek sám.

Amyino plodné lůno (2013) (seriál) odpad!

Ubohé, vulgární, dementní, trapné a bez špetky vtipu.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Překvapivá bomba, čekal jsem leccos, ale takhle skvělý filmový zážitek ne. Hudba, střih, kamera, bojové scény, herci...........REŽIE.Prostě asi vše. Podle mě první hit letošního roku. Nástup Krále ve velkém stylu.

Ztracené město Z (2016)

Poctivý filmový příběh. V dnešní době akčních a efektových show jsem rád, že se stále najde jeden dva filmy ročně, které sází na starou dobrou filmařinu, herce a děj. Ztracené město Z je trošku depresivní, chvilkami neutěšené a zoufalé. Prostředí Bolívie na začátku minulého století i zákopy první světové války jsou si v mnohém podobné a velmi mě potěšilo jak to film dobře podchytil. Za mě velmi příjemné překvapení.