Spider-Man 3 (2007)

To, co bylo na prvních dvou dílech zajímavé a správně dávkované, je v díle třetím přeplácané, kýčovité a trapné. Tobey se přeměnuje ve slizounka s hitlerovskou patkou, kirsten hraje úděsně a na závěr ubírá náš milovaný harry osborn, který se rozhodne konečně bojovat za správnou věc. Prosím už žádné další pokračování nechcciiiii!!!!

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích (2004)

Zatímco jednička byla ještě průměrně milou komedií, dvojka převážně jen opakuje vtipy z minula (thajská věznice už byla trochu moc) a nechápu, proč renée tentokrát tak extra krmili. Kdo má celý film sledovat její (tentokrát již značné) pozadí? Pár vtipných momentů tomu nelze upřít, ale celkově na mě film moc nezapůsobil.

Kill Bill (2003)

Filmy tohohle typu fakt nežeru. Vlastně ani nevím, proč jsem si to pouštěla. Nicméně jedna hvězdička tomu patří. Na některý souboje se docela koukat dalo.

Moje superbejvalka (2006) odpad!

Tenhle film mi přišel natolik stupidní, že jsem v jeho průběhu litovala máminých peněz, za který jsme šly do kina. Scénář absolutně bez nápadu a ženská obdoba supermana (kterého jsem bohudík nedokoukala) je maximálně trapná. Nic nemůže ani poměrně slušné herecké obsazení. Z tohodle Uma s Lukem nic víc vykřesat nemohli.

Ostrov hrdlořezů (1995)

Poměrně zdařilý filmeček o pirátech, kteří se honí za pokladem. Do hlavní role ženskou, at je to trošku víc zajímavý. Celkově to nedopadlo špatně ani nepředčilo má očekávání. A Geena jako drsná pirátka celkem obstála. Za tři akorát.

Srdcová sedma (1998)

Tehle film se opírá o staré známe, co by se stalo, kdyby...což nejednou jistě hlodalo hlavou nejednomu z vás. Může jediný zlomek vteřiny opravdu zásadně ovlivnit náš život? Odpověd v tomto filmu je jasná: Ano, může. Skvělý scénař i Gwyneth Paltrow v hlavní roli. 80%

Simpsonovi (1989) (seriál)

Naprosto mě dostal ten díl, kde parodovali grunge a život Kurta Cobaina. Lehce pozměněný Rape me mě fakt dostalo! Zasvěcení pochopí, že jsem brečela smíchy :D

Zoolander (2001)

Tenhle film je absolutní úlet. Ale Stillerovo magnum je prostě neodolatelný. 90%

Asterix a Olympijské hry (2008)

Slabý odvar předchozích skvělých dílů, ale pořád jsem se chvilkama slušně bavila. A navíc z nostalgie k těm předchozím, mín než tři hvězdičky prostě nemůžu dát.