Husk (2011)

Středovitý střed středu, kdy sympaťák v masce z pytle likviduje partičku přiblblých teenagerů. Plusem jest přiměřená stopáž, strašák, (relativně) logické chování postav, na druhou stranu film nenabízí absolutně nic nového, pouze využívá zajetých kolejí žánru. Dá se na to dívat, ale 4* ani náhodou.

The Shrine (2010)

Solidní nízkorozpočtový (tak očividně gumové masky jsem již dlouho ve filmu neviděl) horůrek s dobrým nápadem, leč většinu filmu chybí to, čeho si na podobných počinech cením nejvíc - atmosféra. A závěrečné (ne)vysvětlení ve dvaceti vteřinách je vážně lol. To ho tam raději vůbec neměli dávat.

Snuff 102 (2007) odpad!

Tvůrcům asi není jasné, že míra reálnosti a brutality je pouze jeden z mnoha faktorů, které tvoří atmosféru tohoto subžánru. Snuff 102 je zbytečný počin, jehož hodnota nepřesahuje cenu pásek, na které byl natočen.

The Caller (2011)

Velké překvapení, ani tak horor jako spíše thriller, nicméně v porovnání se společnosti hororů poslední doby působící jako živá voda pro mou chorou mysl :). Nelogické, ale atmosférické, napínavé a se sympatickou hlavní hrdinkou.

Grave Encounters (2011)

Příjemné překvapení, ovšem ne tak moc příjemné, abych mu dal 4*. V rámci sub-žánru film patřící do horních částí bodovaného spektra, jelikož zhlédnutí není vyhozením 92 minut života.

Čert ví proč (2003)

Příjemné překvapení :). Skvělý ďábel a krásná princezna, pohádkový příběh jak má být.

Červená Karkulka (2011)

Dvě * za kulisy a celkem povedenou atmosféru o zbytku se raději nebudu vyjadřovat ;)

Barbar Conan (2011)

Nee, takhle ne, záporňák slabý (jeho dcera ovšem palec nahoru), Momoa se Arniemu ani zdaleka nepřibližuje a divná krev co stříká všude okolo je místy sebe-sama-parodující. Líbil se mi začátek s Conanovým otcem, potom ale příběh (příběh?) upadal a upadal až vyvrcholil závěrečnými titulky. Klasika stále vede.

Srbský film (2010)

1* za formu, odpad! za obsah. Chápu vznik i význam filmu, pro mě je ovšem zbytečný a jeho hodnota nulová.