Iron Man 2 (2010)

¨Stále plné síly, dobrých herců (především Downey Jr. je cool) a působivých scén. Trojku bych klidně snesl :) 4*

Predátoři (2010)

Brody přece není žádný drsňák... koho to byl nápad postavit ho do řady vedle Arnieho :(??? Jinak film vcelku dobrý, pokud se porovná s předchozím (naprosto ostudným) filmem, ve kterém vystupovali predátoři, tak je i vynikající. Jedničce ale nemůže konkurovat nic. To prostě nejde :)

Twilight sága: Zatmění (2010)

Všichni to tu už napsali... protože nejsem emo, nemůžu dát víc než 1*. Překvapilo mne, jaká je tady Bella vlastně mrcha, táhnoucí to s oběma zaráz... to je taková i v knize? :D

Noční můra v Elm Street (2010)

Chybí tomu humor :(. Freddy válí jako vždy, i když zde moc místa nedostal. Ale všeho všudy to jde, nenadchne, neurazí.

Jonah Hex (2010)

Už jsem viděl mnohem horší adaptace...

Noc démonů (1988)

No to zase bylo béčko ... nejpoužívanějším slovem démonů tu bylo jakési "Grrrrrrgh," herecká sestava naprosto typická, masky spíše vtipné a smrti vyloženě humorné. U tohoto filmu by se nebála ani má čtyřletá neteř. Vzhledem k době vzniku (a k pár sympaticky obnažujícím scénám) 3*. Grrrrrrgh :D

Sanatorium (2004)

Pro velké záhadné domy s pochybnou pověstí mám slabost. I zde jsem byl napjatý jak struna, ale vlastně kvůli čemu? Nic originálního, vše musí zachraňovat sympatické herečky. A také jsem nepochopil hlavní hrdinku...jak se rychle stane z bojácné a nerozhodné slečny neohrožená průzkumnice, která, když se dostane konečně tam, kam chtěla, většinu času sedí na zadečku (i když velmi pěkném :) a brečí. Ale i přes všechny zápory to ztráta času není a filmů z tohoto prostředí je navíc jako šafránu.

Kostnice (1970)

Lidské ostatky jsou krásné pro jejich symboličnost a jasný vzkaz pomíjivosti života...vadil mi rychlý střih, protože jsem si je nemohl pořádně prohlédnout :D

Devil (2001)

Skvělé...přesně jeho styl.

Insomnie (1997)

Mnohem lepší než americká kopie, která musela být pozohýbána, aby se vlezla do šablon...