Princ z Persie: Písky času (2010)

Slabé 4* zejména díky absenci originálních prvků, které posouvají Prince do vod průměru, ze kterých ho vyzvedává pouze dobrý výběr herců, výprava a solidní triky. Nejvíce zamrzí, že ty lepší části filmu jsou naprosto jasně vykradeným Assassins creed :(

Centurion (2010)

Vůbec to nebylo špatné....temné, špinavé, s dobrými herci (zvláště piktská stopařka potěšila), solidní výpravou a nádhernou přírodou. Děj byl možná až příliš jednoduchý, na druhou stranu se v něm nemůže nikdo ztratit :D. Objektivně vzato 3*, pro momentální děsivé pusto v tomto žánru lehce nadhodnotím.

Defendor (2009)

Bylo zajímavé pozorovat Woodyho ve vážné roli. A zde se mu to více než povedlo, prakticky celý úspěch tohoto filmu stojí na něm.

Zombie Apokalypsa (2009)

Left 4 dead s několika opravdu dobrými scénami. Z nostalgie za poctivé 3*

Vlkodav z kmene Šedých psů (2006)

Skvělé slovanské fantasy s uvěřitelnými kulisami, krásnými přírodními scenériemi, stylovou hudbou a sympatickým hlavním hrdinou. A krásná Oksana filmu pouze přidala. Škoda pouze zmateného a neúplně zvládnutého konce. Ale i tak živá voda do vyschlého koryta žánru :)

Fargo (1996)

Film od Coenů...jako popis to myslím stačí. Opět jejich neopakovatelná atmosféra vytváří z víceméně jednoduché zápletky drama. A tak to máme rádi :) Buscemi ve své roli potěšil.

Pach krve 3 (2009)

Celkem zábavné, celkem originální, celkem za 3* :)

Skrýš (2010)

Dávám 4* za můj oblíbený námět, několik velmi dobrých kamerových průletů, konec a za Julianne, kterou moc nemusím, ale která tady byla fajn. Bez subjektivního hodnocení by to bylo minimálně o hvězdu méně.