Barneyho ženy (2010)

Proč Dustine? Proč jsi musel jít do takové hovadiny, jako je tenhle film a ještě ke všemu hrát otce Paulu Giamattimu? Máš rozhodně navíc! Od začátku jsem si jen říkala, kterou svoji ženu to jen zabil, když byla zmíňka o schování těla...a ono to bylo úplně jinak ;) Nuda, nuda, Dustin, nuda, sexy a neskutečně úžasně vypadající Minnie Driver, nuda a nuda...Víc si nepamatuju...Jo a sexy fešák se šnorchlem :D :D

Zázračný běžec (1997)

Když pocházíte z atletické rodiny jako já, tak víte již od dětství kdo byl Steve Prefontaine. Ale pokud ne, tak tenhle film Vám ukáže nejdůležitější životní okamžiky, které tento "zázračný běžec", jak byl často označován, prožil a jaký to byl člověk. Film není zbytečně přeplácaný. Vystihuje opravdu to nejdůležitější a ve chvíli, kdy zjistíte, že se děj bude odehrávat na Olympijských hrách v Mnichově v roce 1972, alespoň sportovci, by měli vědět, co se tam bude odehrávat. Jared Leto nejen svým vzhledem ;) Co si budeme povídat je to fešák od narození ;) , ale i hereckým výkonem odvedl vynikající práci a často bývá tento film označován za jeden z jeho nejlepších. A přitom není tak známý...

Druhá šance (2012)

Hodně smutný ale realistický film ukazuje, jak jeden chce žít a druhému stačí pouze přežívat. Každý si volíme, jaký bude náš život mít smysl a Meryl zde ztvárnila ženu, kterých je na světě nespočet...Jako vždy odvedla skvělý výkon a Tommy Lee si myslím, že si tu zahrál něco pro něj nového. Sem tam smích, hodně pláče a zvědavost, jak to nakonec skončí. - To jsou mé dojmy z tohoto filmu. Jo a Steve Carell - nemůžu si pomoct, ale on má dokonalý hlas, který bych mohla poslouchat od rána do večera :)

Zbouchnutá (2007)

Rozhodně to nepovažuji za komedii, ale snahu jí z tohoto filmu co nejvíce udělat. Nic "hlubokého" ani závratného si z filmu neodnáším. Považuji to pouze za takový "nevtipný" výcuc toho, co se prostě stane, když se vožerete jako dobytek, jste rádi, že si vás všimla holka, na kterou ve skutečnosti nemáte a pak ji prostě poslechnete....Byla ještě v situaci, kdy mohla říct ne...Ale happy end se na konec konal ;)

Holky na tahu (2012)

Holky asi musely být pořádně zhulený když na tohle kývly a i když to natáčely....Jako prvotní dojem ohledně základu filmu pro ně muselo být jednoznačně lákadlo, ale dopadlo to podle mě hůř než čekaly...

Planeta opic (1968)

Pro mě pouze průměrný, jen díky své pointě a několika hlavních myšlenek, ne podprůměrný film s pro mě neskutečně nesympatickým Charltonem Hestonem :D Linda Harrison co by pouze mrkající panenka, která toho na sobě měla ještě jakžtakž dost, aniž by ji cokoliv vykouklo. Film je opravdu skvělý díky maskám, ale to je u mě vše.

Expresní zásilka (2012)

Jako "vášnivý cyklista" :D :D jsem se neskutečně bavila a fim si pořádně užila :) Ukázka toho, že i na kole to jde jako na motorce či v autě :) JGL - fešák, kterému to sluší i v přilbě :) Zápletka - ok, jízda - skvělá, adrenalin - od začátku do konce :) Každý má svůj životní styl a tento se mi moc líbí :) Jo a horlivej policajt na kole byl taky fajn :D

Co vlastně ženy chtějí? (1999)

Depresivní a ponurý film, který v sobě ale ukrývá mnoho pravd, které hlavní hrdinky řeknou nahlas...Mám pocit, že vím, jak by na takový film reagovali muži...Stačil by jim první příběh a už by spali... :) Ale to, jak dané příběhy nejsou ukončeny a pouze naznačí, co se v životě těchto žen děje, to je právě to, co mě drželo celých 109 minut a nevypla jsem to.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Film mé puberty :D :D Jinak to ani nešlo, když moje nejlepší kámoška byla zamilována do Heatha Ledgera a toto jsem viděla nespočetkrát a Příběh rytíře ještě víckrát. Heath Ledger i pro mě měl určité charizma - i v pozdější části jeho kariéry. Ten jeho krásný úsměv, ten dokáže mě i plno jiných lidí dostat do kolen ( i dnes po tolika letech). A hlavně - tento úsměv a vrásky kolem úst jsou jedinečné a má je jen málokdo a naštěstí mám kolem sebe další dva, kteří jakoby mu ten úsměv ukradli a bohužel tomu nejde neodolat... :) Film je sice klasickou puberťárnou :) Ale vždy mě pobaví a dostane. Ať svými hláškami ( "Máme další problém. Bianca říká, že prej Kat má ráda hezouny." "Chcete říct, že nejsem hezkej?" :) Skvělá scéna, při které se na sebe jen dívají a postupně jím dochází co mají na mysil :D "Kdo Ti zbouch ségru?" :) A teď Ti předvedu plavky :D a plno další. Nezapomenutelný výstup na hřišti, kdy Ledger zpívá a baví půlku školy. Otec gynekolog, který varuje své dvě dcery před nechtěným těhotenstvím a opilecký taneček na party, kdy Bianca po pár tequilách ukáže, co v ní je :) Sice jsem Julii Stiles musela překousnout, jelikož není mou favoritkou, ale proto tam pro mě byla náhrada v podobě Josepha Gordona Levitt, do kterého jsem se zakoukala právě při tomto filmu :D

V cizí kůži (2011)

Lehce sprostý, "uvolněný" a hodně pohodový film, který si zahrává s již dost známou "záměnou těl" :) Mě to nevadí :) Dost jsem se pobavila. Zasmála. Někdy se až zděsila a chvilkama si říkala, že jsem se jistě přeslechla :) Film dostatečně dlouho ukazuje na začátku základní vlastnosti hlavních postav, tudíž si pak při "výměně" můžete všimnout jejich prohození. Reynolds a Bateman - zcela jak fyzicky tak mentálně odlišní muži své role zvládli úžasně a představa toho, co by člověk dělal v jejich pozici, aby se neprozradil - dobré ;) Závěrečná scéna u fontány a nebo ukázání tetování na zádech - bavila jsem se :)