Ať vejde ten pravý (2010)

Chvilku, opravdu malou chvilku jsem se bála, ale to bylo tak vše. Pro mě zcela nezáživný a zbytečně složitý a komplikovaný film, na který jsem pomalu zapomněla po jeho závěrečných titulcích. Jediné na co opravdu nešlo zapomenout byla Chloë Grace Moretz, kterou považuji za velice talentovanou a nadějnou mladou herečku, jejíž výkon mi zcela učaroval :) Už ale i naštěstí v jiných filmech :)

W. (2008)

K tomuto filmu mám poněkud rozporuplné pocity. George W. Bushe zrovna nemusím, proto jsem se snažila na film dívat s určitým nadhledem a nesoudit ho ještě před koncem filmu. Jen jsem si pořád říkala, zdali Oliver Stone Bushe opravdu nesnáší a nebo si z toho dělá vážně jen prdel? Myslím si, že to první je správně. Rozhodně se vrhnul na hodně kontroverzní téma, jelikož natočit film o stále úřadujícím prezidentovi a znázornit ho tam v mnoha momentech pro něj silně nepříjemných a zabývat se jeho největším problémem jménem alkohol a ještě ke všemu dát film do kin před volbami? Wau :) Tomu se vážně říká odvaha. Už jen proto dávám filmu další hvězdičku navíc. Sloupkařka listu Cindy Adams popsala slovy "Probushovci to budou nenávidět, ale jeho odpůrci si to zamilují". S tímto prohlášením rozhodně souhlasím a ještě přidávám, že Josh Brolin odvedl skvělou práci :)

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Dobré téma, různorodost postav, i když je zároveň pojí to samé - děti. Skvělé obsazení. A hlavně - pro mě to nejdůležitější - z velké části samostatně plynoucí příběhy lidí, které se, jako je ve většině amerických "komedií" zvykem, sejdout s úsměvem na jednom šťastném konci - tak to tu naštěstí není :)

J. Edgar (2011)

Když jsem se chystala psát tento "komentář" napadlo mě: "Viděla jsem to vlastně do konce?" :D :D Ten film byl pro mě tak nudný a utahaný, že jsem ho viděla natolikrát, že jsem si opravdu nebyla jista. Chtěla jsem ho dokoukat s takovou vervou, s jakou jsem se na něj těšila :D Proto jsem začátek viděla i několikrát, ale několik dalších minut to zase pohřbilo :D Clint je vynikající režisér i herec, ale tohle mě vážně vůbec nechytlo. Nejhorší pro mě byla hlavně Naomi Watts, která ve ztvárnění své role ve starších letech byla tak strojená, že bych ji poznala i poslepu na ulici o půlnoci. Kurňa - a já to klukům tak přála...

Koupili jsme ZOO (2011)

Matt Damon jako hodný taťka, který se dokáže o své děti postarat jen tak tak...Ale proč ne :) Ve filmu jsem spíš viděla tu stránku ohledně zvířat a prostředí, ve kterém se odehrává. Film je silně pozitivní a hlavně - je to rodinná komedie - tudíž na prvním místě jsou tu opravdu hlavně děti, což je na filmu hodně znát.

Rock of Ages (2012)

Čekala jsem přesně to, co se stalo. Aspoň tedy zpočátku. Prvních pár minut jsem opravdu protrpěla, jelikož přeslazenost a strojenost, která byla ve filmu vidět hned od prvního pohledu na hlavní hrdince - tak z toho mi bylo vážně na blití. Film má sice velmi předvídatelný děj, ale poté se stalo něco čemu jsem nemohla dlouho uvěřit :D :D Film se mi začínal líbit :D :D Písně, dobré herecké výkony a dokonce i Tom Cruise ve velice zajímavých "slipáčích" - i to se mi líbilo :D Pro Catherine Zeta-Jones nic nového - ta už je v hudebních filmech pomalu jako doma a zpěv ani tanec jí opravdu nedělají problémy :) Ale hlavně - fakt se mi to líbilo. Jsem z toho v šoku ještě teď, ale jak říkám - pokud se přetrpí cca prvních 20 minut - dá se to :)

Neobyčejné ženy (2011) (seriál)

Příjemný dokument o ženách, které nějakým výrazným způsobem ovlivnili společnost a třeba i celý svět :) Jsou většinou vypíchnuté body v jejich životě, které jsou i všeobecně známé i takové, které zná jen určitý odborník :)

Piráti na vlnách (2009)

Příjemný film, který je ideální pro milovníky klasického rocku :) Skvělý nápad, "lehce" ;) inspirovaný skutečnými událostmi :) Herci, kteří na mě působili dojmem, že by na té lodi nejraději opravdu žili a živili se tím :D :D A pro mě úplně nejlepší Rhys Ifans a Bill Nighy :) Éra rozječenýc fanynek, něco zakázaného a padouch v podobě Kennetha Branagha - klasické uskupení, které ale v tomto podání baví :)

Na pokraji slávy (2000)

Tohle by bylo lepší celé prožít, než vidět :) Tenhle film miluju. Pro své vynikající obsazení - je to jeden z mála filmů, ve kterém se mi líbil Philip Seymour Hoffman a to je už co říct :) Miluju Kateiny kudrnaté vlasy :) Párty v domě cizích lidí :) Množství hudby, zábavy a všech ostatních věcí s rokenrolem spojených :) Výkřik "Rockové hvězdy mi unesly syna" a schopnost Williamovi matky rozrušit ostatní lidi přes telefon :D :D Ten film má pro mě prostě kouzlo.

Holky v balíku (2006)

Být mi takových 13 let když bych film viděla, asi bych byla nadšená :D :D Kecám :D :D Já zrovna ne, ale plno jiných takových puberťaček ano :) Film jsem tedy viděla až o mnoho let později a proto si jen říkám - jsem ráda, že mi není za 1) 13 let :) a za 2) nemám potřebu se dívat na takové filmy :D