Prci, prci, prcičky (1999)

K tomuhle patří velmi jasný komentář. Prostě komedie, která v té době neměla obdoby. Bylo to něco nového. Něco velkého neznámého. Vzniklo z toho velké množství hlášek a prostě snad každý puberťák tehdejší doby to viděl. A né jednou :D :D

Vzhůru do oblak (2009)

Film, který mě několikrát v průběhu děje dostal do kolen a musela jsem si některé scénu pouštět znovu a znovu, jelikož jsem se u nich strašně nasmála. Pro mě tento animák byl překvapením roku. Film je nejen pro malé děti. Krásné vizuální efekty, vynikající český dabing a zajímavý příběh jsem za jeden den shlédla hned několikrát a v hlavě mám do teď několik úžasných hlášek...Přestože mě trailer nijak nezaujal, tudíž jsem se na to ani moc netěšila, tak si myslím, že až právě dané hlášky z filmu a narážky mě hodně dostaly...

Mikulášovy patálie (2009)

Skvělá zábava jak pro malé děti, tak pro dospělé. Od začátku až do konce jsem se usmívala či smála na plné kolo. Krásné vytvoření prostředí francouzského dětství. Sice jsem nespočetkrát četla příběhy malého Mikuláše, ale toto byl prostě stejný zážitek jako opět otevřít tuto báječnou knížku :) Nemusíte být znalcem tohoto příběhu, aby vás film vtáhnul. Zábava to byla pro všechny bez rozdílu věku. Největší plus měla skupina malých žáčků, kteří předvedli nehorázně úžasné výkony. V čele s Mikulášem, který má náběh na velmi vydařenou filmovou kariéru. Vřele doporučuji..A pro malé děti: "Nebojte se chodit do lesa." :D

3 sezóny v pekle (2009)

Největší plus tohoto snímku je bezpochyby Kryštof Hádek. Role, která mu byla jako ušitá na míru :) Skvělé exteriéry, zajímavě ztvárněné prostředí doby, kterou jsem opravdu nezažila, ale hlavně dobře představena česká umělecká scéna. Na co byl také kladen důraz ? Na jazyk...nedokážu spočítat kolikrát zaznělo v celém snímku slovo HOVNO :) ale celkově celé "probásnění" dějem hlavní postavou - úžasný. Ale jinak - hláška dne: "Ukaž kozy" :)

Panenství na obtíž (2004)

"Poprvé to není ono.. na to musíš použít někoho do koho nejsi zamilovaná, aby ses neztrapnila před někým na kom ti záleží." Tak přibližně zní motto severské "komedie" pro náctileté. Spíš to bylo bloumání mladých dívek, které sami v duchu nevěděly co chtějí..

Nevinná (2008)

Co je schopen udělat zamilovaný manžel pro svoji ženu, která byla neprávem odsouzena do vězení? Dobré téma, skvěle natočené, výborné obsazení a hlavně pro mě bylo osvěžením, že to nebyl americký film, ale francouzský a tudíž se mi to autentičností líbilo ještě víc.

Nosferatu - Fantom noci (1979)

Chápu - stokrát předělaná klasika a zároveň je to také klasika...Ale ono je to těžké, když původní a nejlepší je snímek z roku 1931 - Dracula, který je opravdu úúúžasný :D a u tohohle filmu - Upír Nosferatu jsem se skoro celou dobu smála...Byla jsem docela zklamaná i velmi vleklým ztvárněním, i když Klaus Kinski v roli hraběte byl obdivuhodný.

Requiem pro panenku (1991)

Film, který ve vás zanechá nezapomenutelný zážitek. Skvěle vytvořený návrat do minulých let a kdoví jestli to takhle nefunguje stále v některých ústavech na našem území. Filmu nemám co vytknout.

Holky z naší školky (2007)

Tento film hodnotím z pohledu komedie - proto ty 4 hvězdičky, jelikož jsem se u něj příjemně pobavila a hlavně úplně jiným způsobem než u jiných podobných komedií. Zajímavostí zde hlavně bylo, že to vypadalo rozhodně autentičtěji než u jiných podobných snímků, kde jsou hlavně zamilované školačky a nějací nádherní studenti, do kterých se dříve či později zamilují. To zde ani nečekejte. Neobvykle skvěle podané prostředí školy a přišlo mi, že si režisér a kolektiv dělali srandu opravdu ze všeho :D Příjemně jsem se pobavila :D

Samec (2009)

Chcete vidět kupu sexuálnícho poloh, pár nahých těl a nebo sexy mladé holky? Tak se na tohle podívejte - tam je toho dostatek:D ale to je asi tak vše....Jen ten konec je dobrej...Skončilo to správně :D