Zažít Woodstock (2009)

Nemůžu si prostě pomoct :) Plný počet hvězdiček. Mám šílenou slabost pro filmy, které znázorňují a nebo jsou vytvořeny z období 60.let 20.století. Tohle pro mě byla prostě pohodovka největší a k tomu ještě výborně natočena Angem :) Skvělý herci, výborný střih a hlavně - barvy. Barvy, které jsou specifické pro tehdejší dobu a kulturu. Někdy jsem si musela chytat čelist, jelikož tehdejší situace tam byla bravurně vytvořena a pohled na pole plné lidí, kteří vyznávají stejný styl života a názory - a s myšlenkou, že se to opravdu stalo a vypadalo to přesně takto - tak to bylo úžasný. Snímek měl i smutné části, které byli ale výborně znázorněny a nestal se z toho přeslazený snímek, který by každý v polovině přepnul. Smích, zármutek, úsměv na tváři i vyvalené oči. To byli všechny moje činnosti při sledování tohoto filmu. A rozhodně vím, že ho v životě ještě párkrát uvidím.

Sherlock Holmes (2009)

Guy Ritchie? :) Tak tohle je opravdu hodně jednoduché ;) Dělat komentáře na mého nejoblíbenějšího režiséra? :D :D Miluju :) Film neměl chybu....Přesně to, co jsem od Guye očekávala...Bob a Jude tam figurují jako úžasně sehraná dvojka,která působí velmi důvěryhodně, celé prostředí Londýna je zahaleno drsností Guye sobě vlastní. Výborný střih!!! Úžasná kamera a hlavně - HUDBA. Hudba je nejspíše to nejúžasní z celého filmu.Úžasný irský melodie a kladen velký důraz na hudební části....Nemám co dodat. Nejspíš jen - chci to vidět znovu co nejdříve, jelikož to prostředí, které dokáže Guy vždy u svého filmu vytvořit mě totálně vtáhne do děje a jeho režie a sarkasmus mě vždy dostanou :)

Planeta 51 (2009)

:) nápad, který se mi opravdu hodně líbil:) Nemá to sice úžasné efekty a propracovanost jako jiné, v dnešní době už kultovní animáky, ale i tak to stojí za to :) Výborný narážky na veškeré dnešní trháky a americké znělky :) How I met your mother, E.T. mimozemšťan,VALL-I,Číslo 5 žije, Star wars,Válka světů, Zpívání v dešti, Terminátor,... A hlavně - opravdu jsem se u toho zasmála :)

Symptom Pandorum (2009)

Jelikož já a klaustrofobie tvoříme velký celek, tudíž by mě nikdo nedostal do té rakve, v které byli vystřeleni do prostoru. Takže bych naštěstí zemřela na své rodné planetě Zemi a nezažila bych tento šílený blázinec, který si užili ostatní :) A kdych se náhodou tedy nějako na tuto loď dostala - tak opět - malé prostory - takže bych umřela asi hodně rychle ;) Proto na mě tento film působil hrůzostrašně už jen svým prostředím :) A ten zbytek? Nemám tomu co vytknout. Psychické problémy ve filmech to je prostě moje, takže u mě ten film zabodoval.

Zombieland (2009)

Zábava, kterou nepobere jen tak někdo. Znám člověka, který se prosmál celým filmem a druhého, který jen koukal a čekal spíš až to skončí. Já jsem se smála po celou dobu. Kamera byla úžasná, herci jakbysmet (chudák Bill ) -ale tak může si za to sám :) Ne všichni pochopí jeho humor a proto mu to našil do břicha :D a celkové ladění filmu hraničilo mezi komedií a návodem k použití :D

Přenašeči (2009)

Miluju prostě filmy s touto tématikou, takže tento snímek byl pro mě úžasnou výzvou na porovnání se všemi předešlými. Ať už se jedná o 28 dní poté, Zombieland, Úsvit mrtvých..to je fuk..prostě pro mě paráda.

Postřižiny (1980)

Jedna z nejúúúúžasnějších adaptací knihy. Nezapomenutelný Pepin, všudypřítomné pivo a hlavně doba vývoje :)

Ricky (2009)

Film, který je pro mě velkou neznámou. Líbil ale zároveň mi tam stále něco chybělo. Na jedné straně se mi líbilo prostředí, v kterém se snímek nacházel a celkový děj filmu, ale něco mi tam stále vadilo. Rozhodně musím říct, že film byl pro mě velkým překvapením a něčím, co jsem neviděla. Závěr, který je pro každého zamyšlením také nezklamal...:)

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Třetí a pro mě už poslední díl. Ostatní "díly", které se snaží pokračovat v držení vlny s původním filmem je fakt děs. To nemá smysl ani komentovat. Svatba už pro mě nebyla to samé jako předešlé dva díly. Pro mě už to bylo zbytečné natahování, ale přesto jsem se u toho i nasmála :)

Prci, prci, prcičky 2 (2001)

Stále zábavná komedie, která jen prohloubila své informace z prvního dílu. Snad každý kdo viděl jedničku, musel vidět i dvojku :)